BezpiecznaCiaza112023

PROBLEM z zajsciem w ciaze

10 lata 2 miesiąc temu #833730 przez kasiapepe
Dziewczyny mam dość wstydliwy problem mam 19 lat jestm z moim partnere 5 lat chcemy sie pobrac zdecydowalismy sie na dziecko ale problem w tym ze po ok 5 min kochania dochodze i trace ochote na sex... czy sa jakies sposoby na to?
S to moj 1 i jedyny partner starszy o 8 lat współżyjemy od 2 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848289 przez szpulka
To Ty sobie lez, a on niech dziala :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007350 przez carollka12
Taki problem to raczej nie problem... nie jesteś na nic chora, nie masz pcos ani niedoczynności? Myślę, że to kwestia do dogrania ;)
U nas jest znacznie trudniej bo ja mam pcos, piję inofem i niedawno rozpoczęłam równiez leczenie tarczycy. Może za jakiś czas uda mi się wszystko unormować i będę mogła zostać mamą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014702 przez Zofia
Ja różnież mam problem z zajściem w ciążę że wzgledu na PCOS. I również zaczynam kurację tym suplementem Inofem. Może to pomożę ustabilizowac moje hormony? Fakt- kuracja musi trwać dość długo i trzeba pamietać że 2 razy dziennie saszetkę się pije ale zawsze ufałam bardziej naturalnym metodom a suplement Inofem na pewno mi nie zaszkodzi a może pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039817 przez Dosiaa
Myślę, że to nie jest wielki problem musicie sie po prostu dograć. Jeżeli chcecie zwiększyć szansę na zajście w ciąże może powinnaś zacząć stosować Inofem pobudza on owulację i poprawi jakość komórek jajowych dlatego jest doskonały dla kobiet planujących ciążę . Myślę, że to zwiększyło by szansę na dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044296 przez Mecia
kasiapepe - może ćwiczenia by pomogły, w końcu mówią, że trening czyni mistrza, a jak nie to może wizyta u seksuologa?

A co do PCOS, warto spróbować z inofem, zawiera mio -inozytol i kwas foliowy, pomaga w utrzymaniu prawidłowej gospodarki hormonalnej w organizmie, więc jeśli tylko nie masz żadnych przeciwskazań od lekarza to próbuj !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl