BezpiecznaCiaza112023

TESTY OWULACYJNE- TYLKO DLA STARACZEK

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #855162 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855165 przez ferritka
jak Cię te zaciązone przyjmą do wątku , bo jak sobie poczytają jaką znieczulicą pałasz do cięzarnych to sobie od razu zdanie wyrobią.

poza tym, nie wierzę że tak kompletnie wyssana z uczuć i empatii jesteś i - nie zyczę Ci tego, ale bedziesz tu siedzieć na tym wątku rok, półtorej z dziewczynami, które rownież tyle czasu bedą starać się i walczyć to nie wierzę że sie z tymi dziewczynami nie zwiążesz...

przyszłaś tu i będziesz stare baby porządku uczyc,eeh

i nie założyłaś kulturalnie wątku- już na starcie zrobiłaś selekcję.

p.s. padłam ze śmiechu z Ciebie !!!!
my robimy bałagan a Ty łazisz po całym forum zakładasz bezsensowne wątki, powielasz tematy, podkreślasz że "tylko dla staraczek hi hi " i myslisz że jesteś taka hej do przodu.
taki wątek już jest to STARACZKI. ale skąd możesz o tym wiedzieć, przecież nie chce Ci się czytać 200 stron. Żal mi Ciebie bez kitu.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855178 przez vika
Kurczę SZPULKA naucz się czytać ze zrozumieniem :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Ty dalej nakręcasz :unsure: sęk w tym,że nie założyłas sobie spokojnie wątku tylko już na starcie odniosłaś się chamsko do innych osób które jak sama zauważylaś są tu dłużej ...ale masz rację założylas sobie wątek i my już Ci nie będziemy go zaśmiecać siedz sobie tutaj i czekaj na pokrewne Ci dusze ...nie odnosząc się więcej do żadnej z NAS :ohmy: :ohmy: :ohmy: TROSZKE POKORY dziewczyno :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855280 przez aggi
hahahhahahha padłam :S

no to pisz w swoim temacie ale kurcze chyba sama ze sobą skoro nie chce Ci się czytać wypocin innych ludzi i szukać odpowiedzi na swoje pytania. Albo najlepiej idź do gina i niech on Ci odpowie na wszystkie pytania twarzą w twarz, bo Ci się nie chce szukać :)

hoho co do Twoich przykrości "jak czlowiek sie stara i sie np denerwuje czy wyjdzie czy nie wyjdzie" to weź poprawkę na to że u nas są osoby które czekają po kilka lat na dziecko, mają dzieci w niebie i mimo wszystko dają radę, forum daje im siłę, są cały czas z nami - zaprzyjaźniły się, a nie wpadają jak po ogień i rzucają fochy na każdą która zajdzie przed nimi.

No ale najlepiej przyjść jak po ogień, zarzucić pytaniem i od razu mieć gotowe odpowiedzi, nic nie szukać, nie czytać innych rzeczy - no to sobie tutaj siedź i czekaj aż ktoś 'pomoże'.

Ciebie wkurzają 'ochy i achy' a nas wkurzają tacy ludzie jak Ty - którzy przychodzą, robią zamęt i uciekają na swój wątek bo chcą być LEPSI? Tak to wygląda, że przyszłaś i od razu chcesz by do stóp Ci się rzucać.

Chyba za mało czytasz ze zrozumieniem bo z miejsca Ci mogę conajmniej 5 dziewczyn wymienić które tylko o testach u nas mówią, pomijając tematy ciążowe ;)

Mówisz że jak tylko zajdziesz to pójdziesz sobie na temat ciążowy. No to wiesz jakbym miała tu z Tobą pisać, czytać swoje obawy i w ogóle razem wszystko przeżywać miesiąc, pół roku, rok i nagle zaszłaś w ciąże i sobie poszłaś w chuj - no dzięki za taką 'przyjaźń', pomoc, to lepiej jak Cię tu w ogóle nie ma niż jak osiągniesz swój cel i 'do widzenia mam was w dupie idę do ciężarnych'

TRAFIŁAŚ NA ZŁE FORUM ;) ale ten Twój maly mikroskopijny 3stronny nic nie wnoszący wąteczek jak już tu jest... no to siedź tu i kwitnij :)



Ferri dolałaś do pieca aż mi gęsia skórka stanęła :D ale masz babo rację !


AMEN.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858779 przez Kaś_O
Ja to może głupia jednak jestem ale jednego nie rozumiem. Jak dziewczyno chcesz dowiedzieć się czegoś na temat testów od osób które nie są w ciąży? Jakbyś dobrze prześledziła wątek testów a mogę Ci powiedzieć bo ja tak samo jak Ferri jesteśmy tam od samego początku to największą wiedzę wniosła tam Gosia której testy pomogły zajść w ciążę. I tak kolejno każda dziewczyna która tam zachodziła daje nowe rady i pomoc w tym jakie testy testowała, jak je testowała, jak interpretowała wynik i jak znosiła niepowodzenia. Tak jak Ferri napisała szczera prawda i uczucia. I dziewczyny które zaszły w ciążę podtrzymują na duchu i dają nadzieję że za miesiąc czy dwa i mi się uda. A jak nie to podpowiedzą co można zmienić albo jak sobie dodatkowo pomóc. Fatycznie dużo jest tematów z dziećmi bo i to jest wątek pośrednio o dzieciach. Piszesz ze jedynie Julka Ci pomogła? A czy to własnie nie ciężarna znała odpowiedź na Twoje pytanie? gdybyś się naprawdę dobrze zastanowiła to dojdziesz do wniosku że tylko one mogą Ci odpowiedzieć na nurtujące pytania. A swoją postawą że jak zajdziesz to sobie idziesz to jedynie pokazujesz że nie pomożesz innym starającym bo Ty już zaszłaś a one niech się męczą.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933812 przez MARI
Hej ja od dziś pomyślałam sobie że zacznę stosować te testy owulacyjne, tylko zastanawiam się czy to nam pomoże? Pierwszą ciążę niestety straciłam, ale juz by chciała z moim partnerem dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933824 przez natkka
Ja proponuje żebyś przeszła na wątek "testy owulacyjne - stosujecie?" tam dziewczyny ci na pewno pomogą bo mają ogromną wiedzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933828 przez MARI
Poczytałam trochę o tych testach owulacyjnych i widzę że opinie są różne, część dziewczyn popiera część nie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933835 przez gosiak
Kurde wątek istnieje 7 miechów i mi umknął...ale widzę zdechł...ale się uśmiałam, dziewczyny dobre jesteście

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933868 przez Anabelle
aaa gosiak :D przez ciebie i ja weszłam :D miałam lekture :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933874 przez moofka
ej no
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
był ten wątek B) aż mi dzisiaj serce mocniej zabiło że ktoś go odświeżył :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933876 przez Anabelle
eeeej a ja zaszłam na testach owu i już myślałam, że coś mądrego tu napisze - a tu jak zwykle dupa haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933913 przez gosiak
Hihhi ja wiem czemu wątek zdechł....może autorka wątku zajszła?

Ja chyba znalazłam w koncu swoje miejsce na ziemi, ciąża na razie mi nie "grozi" to i mogła bym tu troche posiedzieć...ino niech mi tu ciązówki się nie udzielają bo ja lepiej sama jakoś dojdę jak to z tymi testami jest :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933916 przez moofka
buehehe gosiak uśmiałam się że autorka wątku zajszła :woohoo:

weź Ty cho do nas na testy B) poza tym wiem, że macie plan i prędzej czy później też stąd wylecisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933933 przez MARI
Więc jak to z tymi testami jest- popieracie stosować czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl