BezpiecznaCiaza112023

TESTY OWULACYJNE- TYLKO DLA STARACZEK

10 lata 1 miesiąc temu #853435 przez Agnilla
Jula, niuch niuch...wcale taka świeża to Ty już nie jesteś :P haaa chciałoby się :p
szpula była u nas i dała szpule na inny wątek ;)
a tak w ogóle to Jula spadówa :P no ja tez juz ide, i oczy zamykam, i szyjke i wszystko bede miała zamkniete oooo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853442 przez Mirella
ehhh, jakie to współczesne, po co czytać, po co szukać, po co się trochę wysilić, lepiej swój wątek założyć :P już nawet internet schodzi na psy, niedługo wrócimy do jaskiń i będziemy kamienie tłuc :P

a żeby być w temacie, kiedyś stosowałam, pokazywały co trzeba a fasolki nie było, więc na mnie NIE zadziałały :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853461 przez aggi
szpulka no to ja może życzę POWODZENIA w uczeniu się testów samemu od początku bez żadnego doświadczenia - toć przecież ciężarne wstępu nie mają - zaraz wychodzę :blush: - to przepraszam że zapytam :S od kogo chcesz się dowiedzieć wszystkich przydatnych i przetestowanych rzeczy? :S Żadna nowa forumowiczka na testach bez odpowiedzi nie została nawet jeśli jakieś pytanie zadała poraz SETNY :side: ,i zgadzam się z resztą dziewczyn, że ten wątek to śmiechu warte :blush:

Zabieram swój brzuch i wychodzę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853583 przez Kaś_O
Szpulka gdybyś zechciała jednak skorzystać z rad osob doswiadczonych w testach a tymi jednak są dziewczyny noszace brzuszki i te co urodziły to nawet mozna snuć teorie ze dzieki testa mozna ustrzelic dana płeć dziecka. Na naszym watku jest mnóstwo rad i wsparcia i nawet jak czasem dziewczyny dadza małego OPRa to z dobrego serca i dosiwadczenia. :huh: :huh: :huh: :huh: :ohmy: :dry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #853601 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853616 przez monique1983
Julka - Ferri :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853619 przez vika
No to dziewczyny pocisnęłyście :laugh: ale macie zupełną rację tylko teraz szpulka będzie musiala nick zmienić bo pewnie będzie jej łyso :ohmy: :ohmy:

tak,tak ostatnia w kolejce jest Ferii :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855047 przez szpulka
Dziewczyny podkreslam ciesze sie ze niektore sa z ciazy, zycze tego nam wszystkim, ale jak wejde na watek testy owulacyjne i czytam po raz enty o ciazy, to jezeli bede miec ochote poczytac o ciazy to wejde na podforum ciaza. Jak napisalam jakis zaczatek o testach to zaraz zawalony temat w ciagu dnia 100 postami o rany jestem w ciazy, a nie mam czasu siedziec przed kompem i przewalac iles tam stron zeby dojsc do meritum. Dla mnie to balagan. Jak zajde w ciaze to nie bede forum na temat testow zawalac swoimi ochami codziennie, trzeba miec umiar, bo pozniej osoby nowe na forum jak ja nie moga sie doczytac tego co dla nich wazne.
Natomiast gosia tamten watek prześledziłam i oprócz 90% postów cieszaych sie z ciazy, nic to nie wnosi do tematu. Natomiast akurat te testy nie daja 100% pewności, szczegolnie przy nieregularnych okresach Kolezanka mi teraz poleciła z rossmana i te akurat pokazuja, jak te z allegro nie pokazują i jak robie 2 x dziennie (dla sprawdzenia czy to ma sens) to jedne pokazuja inne nie i juz nie wiem jak na to patrzec, chyba w ogole zrezygnuje
A tak w ogóle ktos mial z rossmana te testy?
PS I nie zmienie nicka bo nie mam czego sie wstydzic, uwazam ze forum jest dla wszystkich ale po to sa podtematy zeby kazdy pisal w swoim a nie robic balagan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #855077 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855089 przez vika
Szpulka szybko z ostrej osy przeszłaś na potulnego baranka....przed edycja post nieco oschlej brzmiał ??? i tu i w Meldunku ???
można złagodnieć ??? powiem Ci że tamten wstęp bardziej do Ciebie pasował ....
sory ale tylko wyrażam swoje zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855103 przez szpulka
Julka i Vika Wy jestescie na forum od dawna, macie dzieci lub jestescie w ciazy i ok, ale zrozumcie ze sa nowe osoby, ktorym zalezy nie na czytaniu o ciazy tylko na zdobyciu informacji. Ja tu nie zamierzam nikogo obrazac i zle to odczytalyscie ze zolza (chociaz mozecie miec takie zdanie-Wasza sprawa) i nie oddam rykosztem ze o jezu zaatakowalyscie mnie bo chce sobie porozmawiac ze staraczkami to jestescie małpy ;) ja jestem na innym etapie a Wy na innym, Wy sie cieszycie ze jestescie w ciazy lub macie dzieci, ja mam rozne niepokoje i to jest tez przykre czytac w temacie o testach o ciazach jak czlowiek sie stara i sie np denerwuje czy wyjdzie czy nie wyjdzie. Dlatego zalozym tez ten temat bo mi chyba blizej dla tych co maja niepokoje niz do tych szczesliwych. Mysle, ze jak wejdzie nowa osoba i doczyta nawet w 5 stronach ale mniej wiecej konkretnie o co chodzi, to wyjdzie tez jej na lepiej, bo nie wiem czy same chcialbyscie codziennie np po 277 postow cofac sie do tylu.
Julka mozesz szerzej to opisac? Ze na plus te z rossmana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855110 przez vika
Szpulka nikt nie ma Ci za złe tego,że zalożyłaś nowy wątek...tylko powinnaś zastanowić się nad treścią swojej wypowiedzi ...to,że czujesz się pokrzywdzona bo musisz dłużej czekac i bardziej się starać od zaciążonych (choć to tez nie prawda) bo nie jedna ma tutaj dłuższe starania i duuużo gorsze przejścia ...nie oznacza,że możesz tak obschle wyrażać swoje zdanie...
Ja zanim napisałam na forum swój pierwszy post przeczytalam wzdłuż i w szerz dany wątek by wiedzieć co i jak i jakos mi to nie przeszkadzalo a poza tym to ja wbijam się w czyjś wątek i to ja proszę o rade dlatego to ja czytam i szukam a nawet i pytam....dziewczyny chętnie odpowiedzą.... jeśli mi się to nie podoba zakładam nowy wątek nie odnosząc się do starego bo on mnie nie interesuje...I tyle ....
PO PROSTU W ZŁY SPOSÓB WYRAZIŁAŚ SWOJE ZDANIE NIE POTRZEBNIE ATAKUJĄC ZACIĄŻONE :unsure: A TERAZ SAMA PYTASZ CIĘZARNEJ O ZDANIE :unsure: NO I PO CO TO BYŁO:ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855129 przez Agnilla
szpulka napisał:

Natomiast gosia tamten watek prześledziłam i oprócz 90% postów cieszaych sie z ciazy, nic to nie wnosi do tematu.


szpulka, to nie wiem jaki Ty wątek czytasz, bo u nas na wątku wiele dziewczyn miało i nadal ma problmy z zajściem w ciąże. te kilka ciężarnych jak sie przyjrzysz zachodzilo stopniowow w ciaze.sama miałam problemy, testy pomogly wykryc brak owulacji ale w koncu sie udalo. no i co, mialam powiedziec im, haaa jestem lepsza mi sie udalo zajsc, a Wy sie walcie i dalej męczcie ?? kto pomoze w testach lepiej niz te, ktore je uzywają miesiacami? przyjdzie Ci tu kilka nowych i same bedziecie wertować neta żeby dobrze zinterpretowac wynik.
i jeszcze jedno, zajdziesz w ciaze i opuscisz watek, ktory sama zalozylas? to po jakiego uja sie z ludzmi jakos wiązac, skoro zaraz moze Cie tu nie byc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855141 przez ferritka
a ja zdania nie zmienie, sorry koleżanko jeśli chcesz suchych informacji TYLKO O TESTACH to w złym miejscu jesteś. Proponuję zasięgnąć fachowej medycznej prasy, tam znajdziesz takie fachowe, profesjonalne wiadomości bez ochów i achów które tak Cię u nas mdlą...

szczerze, to w życiu nie spotkałam się z taką nieczułą osobą. przychodzisz na forum, robisz zamęt i zarzucasz że my stare baby po przejściach robimy bałagan na forum. Nie wiem kto dał Ci takie prawo, bo ewidentnie nas obrażasz.


wiesz co, jakoś mi się wydaje ,że te nowe co tu na ten Twój niesympatyczny konkretny tylko dla wybranych wątek wejdą to szybko Cię tu zostawią samą... bo właśnie taki od czapy wątek tylko o jednym i tym samym nic nie wnosi. No chyba że uważasz ich dumanie o tym czy testy a allegro są lepsze od testów z rossmana uważasz za merytoryczne. I tak nigdy się o tym nie dowiesz, bo każda tu z Tobą testująca, która się przekona o tym czy testy działają czy nie nie bedzie mogła Cię o tym poinformować bo nie będzie już tu mile widziana.

wydaje mi się że nie wiesz na czym polega w ogóle bycie na forum, bo każdy wątek na na celu konkretny temat, ale zawiązują się przyjaźnie i jak nas wszystkie łączy jeden cel "bycie mamą" oraz wspólne przeszkody w dążeniu do tego celu to siła rzeczy rozmawiamy o wszystkim.

życzę Ci aby nikt nigdy Ci nie wytknął że nie chce z Tobą gadać bo jesteś w ciąży i ochujesz i achujesz się nad tym...
szczerze Ci tego życzę.

podsumowując :
dla mnie choćbyś tu samego profesora od testów sprowadziła i przytoczyła najnowsze badania to Twój wątek nic nie wniesie do tematu bo U NAS SĄ NAMACALNE ŻYWE DOWODY DZIEWCZYN KTÓRE NIE RAZ PRZESZŁY ŻYCIOWE PIEKŁO ŻEBY W CIĄŻE ZAJŚĆ. U nas są prawdziwe emocje, szczere rady i serdeczność, którą Ty skreśliłaś już na wstępie tworząc grupę tylko dla staraczek.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855154 przez szpulka
Vika kazdy odczytuje wg siebie, Ty sie poczulas wykluczona ja sie tez czuje wykluczona z tematow ciazowych i mi chodzi o porzadek. Chyba to normalne ze wole rozmawiac z osobami ktore sie staraja TERAZ niz z tymi co juz zaszły, bo mam wspolne tematy. Moge np napisac o rany nic mi nie wyszlo, a ktoras napisze ktora akurat teraz stosuje testy to samo, a nie wejde na testy owulacyjne i czytam: ciaza, ciaza, ciaza.
Ferrirtka wlasnie forum ma konkretny cel- nie jeden temat ale kilka na dany temat a nie jeden na kupie i sie robi calkiem rozlazle to wszystko. Jak zajde w ciaze tak to opuszcze ten temat i wejde do zaciazonych i tam bede sypac postami na temat ciazy. To tak jakbys weszla do sklepu po proszek a tam owoce.
Agnilla ja sie nie chce z ludzmi wiazac, tylko wymienic zdanie, i uwazam ze chyba lepiej mi wchodzic tam gdzie mam wspolny cel niz siedziec tam gdzie tego celu nie mam.
Teraz nie rozumiem, skoro sie obrazilyscie i tak bronicie temtego watku to piszcie a ja tu sama bede siedziec z nowymi-moze ktoras sie dopisze, ja Wam nie przeszkadzam i tam nie wytykalam, zalozylam sobie kulturalnie nowy watek i jakies wielkie pretensje ze chce klikac z osobami na danym etapie. Tutaj wlasnie jest duzo postow pojedynczych ktore maja malo odpowiedzi, bo Wy macie swoje grono i tylko jeden temat, przeciez mozna zlozyc temat np O wszystkim i tam wtedy sobie pisac, ta o ciazy, ta o czym innym a trzecia o tym ze nie wstala rano.
I rozumiem kobiety, ktore zajsc nie moga i sie denerwuja, na pewno nie jest im latwo, z tego co juz poczytalam czytac o x kobiet zaciazonych w tematach gdzie sie osoby staraja i tym bardziej powinniscie to wiedziec skoro tak dlugo razem przebywacie. A na koniec powiedzialyscie swoje, i ok, to wroccie do swojego watku dla swoich i dobrze, a ja tu bede sama siedziec jak prorokujecie i tez dobrze. Jak nawet jedna osoba starajaca sie przeczyta moj watek i cos wyniesie, bo bedzie KONKRETNY, to juz plus. Mi pomogla Julka bo sie wypowiedziala konkretnie :)
Ps Ide do pracy, to juz dluzej nie wejde - zycze słonca i usmiechu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl