BezpiecznaCiaza112023

Wynik testu ciążowego

9 lata 5 miesiąc temu #943706 przez lena20
no mi powiedziala ze nie musze miec zabiegu tego skrobania bo nie ma sensu bo jest za wczesnie i to sie oczysci z okresem,wchlonie sie lub uschnie,,,takze pocieszyla mnie tym ze zabiegu nie musze miec i zeby odczekac 2 msc i dopiero mozna sie starac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943721 przez Loca
Hej, tak podczytuję ten wątek i jedynie co mogę, to współczuć :( przykro się robi jak się czyta o takich sprawach, pozostaje jedynie dobrze się przygotować do ciąży, odczekać wymagany czas i następnym razem dmuchać na zimne. Ja z niewielkimi plamieniami pobiegłam jak oparzona do lekarza, nie szukałam pomocy na forum. Dostałam dupka i nakaz leżenia, teraz mój bąbelek wariuje w kuchni :) Życzę dużo siły i wytrwałości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943726 przez lena20
wiesz nie mam juz krwawienia jak narazie ani plamienie,mam takie lekkie uplawy.no pow ze na zabieg za wczesnie i nie ma sensu bo to sie oczysci z okresem lub wchlonie albo uschnie,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943727 przez lena20
no wiesz loca dzw na izbe to pow ze to normalne a w nd pobieglam no i widocznie bylo juz zapozno,ale trzeba zyc z tym dalej,mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda i wgl bd db,,,a nie tak jak teraz,,tylko martwoe sie kiedy dostane okresu poniewaz ona pow mi jak bylm prywatnie ze na zabieg jest za wczesnie,i ze albo sie oczyscie z okresem,wchlonie sie lub uschnie i zebym sie nie martwila,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943751 przez lena20
ja wlasnie krwawie wiec pewnie macica sie oczyszcza bo wczoraj rb test i byl juz negatywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943791 przez Anabelle
powinnas krwawić, gdybyś nie krwawiła to byłoby źle. musi się oczyścić i to nie z następnym okresem tylko teraz. przez miesiąc to by się zaczęło rozkładać i jeszcze byś zakażenia krwi dostała. powinnaś też powtórzyć betę za kilka dni np w poniedziałek, żeby zobaczyć czy spadła całkiem i nic już nie produkuje hormonów ciążowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943794 przez lena20
no dzis krawie od nie dawna ale tak mnie boli podbrzusze ze szok,,,no beta mialam w nd 84,,a we wtorek rano juz mialam 21,,,i wyszlam do domu a dzis mam wlasnie krawienie,,,tzn ze macica sie oczyszcza i bedzie dobrze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949202 przez katenga
Prawdopodobnie ci się udało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949363 przez lena20
hej dziewczyny no trwalo to krwawienie prawie tydz od 21 do ok25 no i w tym byly dwa dni plamieniaa 18stego wyszlam ze szpitala,,,i narazie jest ok,,no i czekam na okres ale jeszcze go nie dostalam,,mam nadzieje ze bd wszystko db,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000921 przez lena20
hej dziewczyny mam do was sprawe a zarazem pytanie rb dwa testy ciazowe byly dwie kreski widoczne ale nie takie ciemne bardzo jak te 1,,i robilam bete hcg we wtorek z krwi i mialam 1066.00,jak myslicie ?co to mzoe oznaczac?dobre wyszlo czy takie sb ?pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001460 przez Emilia92
Hey ja mysle ze to ciaza gratulacje!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1002108 przez lena20
w sobote tez rb test dla pewnosci i byla juz kreska ciemna a dzis bylam porecepte i przy okazji zr z ciekawosci usg brzucha oczywiscie przed wizyta sikalam no i nadal nic nie widac na usg baba pow ze pusto jest i nie potrzebnie sikalam ale coz wiec nie wiem co teraz myslec mam,lekarz inny gineg dal mi tydz temu na potrzymanie tabl bo prawdopodobnie jestem ale jest za wczesnie i malo widac a ona dzis ogola babka pow ze czysto zmartwilam sie i teraz placze i nic wiecej ...pytala tylko czy czesto sikam a ja sikam normalnie i bola mnie tylko sutki nie raz i podbrzusze od czasu do czasu i tyle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1002132 przez natB
Lena nie wiem do jakiego lekarza Chodzisz i nie wiem w którym tym. Jesteś ale przypuszczam, że to wczesna ciąża, ale usg przez Brzuch robi się ok. 10 tygodnia i to niemożliwe, żeby nic nie widziała.. A jeśli jest to wczesna ciąża to się nie dziwię,że nic nie było widać bo do 10 tyg robi się usg dopochwowo wiadomo.o u każdej to innaczej wygląda ale tak mówię mniej więcej do 10 tyg. Wiec jeśli gin zrobił Ci usg brzuszne na początku ciąży to świadczy o jego niewiedzy także zmień gin :/ polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1002133 przez Emilia92
Mysle ze za wczesnie jeszcze,bo na tym etapie tylko pecherzyk widac. Wiec bd db trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1002159 przez Anabelle
Ale pęcherzyk to już bardzo dużo, ciałko żólte też jest ważne.
Jednak tak jak nati pisze, nie robi się ciężarnej na początku ciąży usg przez powłoki brzuszne, tylko dopochwowo, również radzę zmienić lekarza.
Beta wskazuje na ciążę, jednoznacznie. Lekarz powinien zrobić usg dopochwowo, zalecić badania, traktować pacjetke jako cieżarną, chyba, że jest w stanie wykluczyć ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl