BezpiecznaCiaza112023

Wynik testu ciążowego

9 lata 5 miesiąc temu #943094 przez MARI
LENA kwas foliowy to i tak powinno się brać jak się planuje ciąże, trzymaj się przykro mi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943095 przez lena20
:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943098 przez MARI
Wiem co czujesz bo też przez to przeszłam :( , tylko ja miałam jeszcze zabieg, a u ciebie macica sama się oczyściła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943101 przez lena20
dzis mi powiedzila bo rb mi usg na brzuchu ze zaden zabieg mi nie bd potrzebny bo jets za wczesnie ze to z okresem wyleci,samo sie wchlonie lub uschnie,,ja mialam 4 lub 5 tydz,,i moze dlatego,,a ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943116 przez MARI
Ja byłam w 9 tygodniu i musiałam mieć zabieg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943118 przez Anabelle
Ja też miałam zabieg w 9 tygodniu

Kwas foliowy trzeba brać jak sie planuje ciąże, nie ma to wiekszego związku z utrzymaniem ciąży na tym etapie, jest ważny przy cewie nerwowej jak już pojawia się zarodek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943135 przez lena20
uu tez wam wspolczuje,,ja sb jakos z tym poradzic nie moge,ale musze z tym zyc dalej ze stracilam 1 ciaze ktora tak bardzo pragnelismy miec a tu nagle takie cos,to jest dla nas wstrzas :( niestety,,,moze kd sie znow uda ale jakos na nic nie licze,,,bo widocznie nie nam jest pisane szczescie itp,,,moze juz akurat w 9 tyg rb zabieg,ale wiem ze w 7,8 jeszcze podobno nie,,,i po ty m lyzeczkowaniu nie macie zadnego krwawienie itp? mogliscie normalnie zajs w ciaze? i jak ten zabieg sie oddbywa? cewnik i jakies znieszczulenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943140 przez agge
Lena co Ty, nie mów tak, że nie jest Wam pisane szczęście. Popatrz z tej strony, że staraliście się o dziecko, i mimo tego, że je straciliście, to w końcu Wam się UDAŁO. I nie jest powiedziane, że już się nie uda, a jak się uda, to że znowu będzie to samo.
W koncu będziecie mieli to, czego pragniecie :) Uda się Wam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943141 przez MARI
Dla mnie to również była pierwsza ciąża, oczekiwana, wypragniona, ale co zrobić trzeba żyć dalej i myśleć pozytywnie że będzie dobrze. Jeśli chodzi o zabieg to nic się nie czuje jest w znieczuleniu. Każdy organizm inaczej reaguje, ja krwawiłam jeszcze ok 10 dni po zabiegu, a potem czeka się na normalny okres, mi wrócił po 7 tygodniach. Trzy miesiące należy odczekać po zabiegu i można starać się o dzidziusia. Mi właśnie mineło i zaczynamy starania. U ciebie też będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943147 przez Anabelle
My wróciliśmy do starań po 2 miesiączkach od łyżeczkowania. Też krwawienie pare dni plus następny okres po 6-7 tygodniach.
Pierwsze dwie ciąże traciłam poprzez poronienie samoistne - dlatego tak naciskałam na ciebie Lena żebyś jechała na izbe przyjęć od razu po zobaczeniu plamień. To nie są przelewki - lepiej wyjść w szpitalu na panikarę niż później rozmyślać czy dało się ciążę utrzymać gdyby się dostało końską dawkę progesteronu.
Życzę owocnych starań, może zrob sobie badania hormonów, tarczyca-progesteron-prolaktyna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943249 przez lena20
no jakos trzeba z tym zyc dalej,,narazie nie planuje ciazy,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943420 przez MARI
LENA jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943477 przez lena20
a tak sb mysle o tym ciagle i wgl,,no ale coz musze jakos z tym zyc ale ciezo jest,,jak myslicie uda mi sie nastepnym razem go miec i wgl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943550 przez lena20
po jakim czasie moge dostac ojresu?bo mi powiedziala prywatnie ze to samo sie wchlonie ,albo uschnie i oczysci sie z okresem normalnie,i ze nie musze miec rzadnego zabiego robionego ,skrobanki bo to nie ma sensu bo jest za wczesnie,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943608 przez MARI
Lena skoro tak powiedział lekarz że organizm sam się oczyćsi to pewnie tak będzie. Ja myślę że okres dostaniesz do ko 3-4 tygodni, jak wskaźnik hcg w krwi spadnie do normy przed ciążą.A teraz masz jakieś upławy lub jakieś małe krwawienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl