BezpiecznaCiaza112023

Badanie płodnosci

9 lata 5 miesiąc temu #944915 przez Gucia
Dziewczyny. Powiedzcie mi. Czy któraś z Was poddawała się badaniom płodnosci? Jeśli tak to jak to wygląda i jaka jest cena. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945392 przez JoanaG
jakie dokładnie badania masz na myśli? z mojej wiedzy na samo "badanie płodności" u kobiety składa się bardzo wiele badań... począwszy od samego monitoringu cyklu, przez badania krwi pod katem hormonów i biochemii, np. hsg, histeroskopii etc... etc...





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949201 przez katenga
Podpinam się. Dodatkowo czy ma znaczenie jaki lekarz to robi? Tzn czy łatwo coś zawalić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984215 przez MadamS
Trochę zadałaś zbyt ogólne pytanie według mnie. Znaczenie ma ile starasz się już o dziecko, czy masz jakieś wykryte zaburzenia hormonalne, nieregularne miesiączki, czy stosowałaś antykoncepcję hormonalną. Powinien też się oczywiście przebadać twój partner, bo zaczniesz robić te wszystkie badania, a się okaże, że to nie tu jest problem. Kwestia kosztów jest naprawdę nie do przewidzenia na początku, bo zależy jakie konkretnie badania zleci Ci lekarz i ile różnych badań będzie potrzebnych zanim będzie można postawić jasną diagnozę. Masz tutaj taką ogólną poradę lekarską jak zacząć robić badania w kierunku bezpłodności: www.medpytania.pl/2884-3-lata-starania-sie-i-nic?show=2884 . Według mnie i tak pierwsza rzecz to konsultacja z ginekologiem i ewentualnie endokrynologiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007215 przez carollka12
Ja miałam takie badanie i wyszło w porządku a mimo to nadal nie mam dziecka :( Nie ogarniam tego czasami. Lekarz kazał mi pić inofem przez 3 miesiące by uregulować hormony - mam pcos. Ta choroba jest chyba przyczyną moich problemów z zajściem w ciażę :( Juz nie mam siły :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009926 przez Zofia
Ja również mam podobny problem i nie umiem zajść w ciążę. Z tym ze znam prawdopodobną przyczynę- PCOS w moim przypadku. Jestem pod stałą opieką lekarza i cały czas mam nadzieję że sie uda. Ostatnio usłyszałam o suplemencie diety Inofem. Daje niesamowite efekty :) Najwyższa pora chyba spróbować. Trzeba pic po saszetce dziennie przez co najmniej 3 miesiące. Inofem reguluje poziom hormonów wiec jest idealny dla mnie :) No i ma w skladzie kwas foliowy, który i tak biorę oraz inozytol. Po 3 miesiącach przekonam się jak działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009967 przez Zuzanka132
Hej, dziewczyny. Czy któraś z Was badała sobie gen MTHFR, bo podobno wiąże się on z zaburzonym metabolizmem kwasu foliowego (jeśli jest w genie mutacja). Możecie polecić jakieś laboratorium na Dolnym Śląsku? Znacie Euroimmun DNA?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012048 przez MarzenkaH123
Hej, Zuzanka123 ja robiłam badania genetyczne, nie akurat tego genu, tylko pakiet do antykoncepcji, ale zobacz sobie na stronie tego laboratorium zdrowegeny.pl/ jest na prawdę duży wybór, może będą mieli. I to się robi w domu i wysyła do nich, obszar cała Polska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015325 przez miloska23
Ja robiłam. Zawsze jest ważne, do którego ginekologa się udasz. Osobiście wybrałam jednego z lepszych specjalistów w Warszawie, przyjmuje w mojej klinice http://www.medica2000.com.pl/ więc jakby było mi to na rękę. Jednak okazało się, że to nie ze mną był problem...

Pozdrawiam, Milena ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl