BezpiecznaCiaza112023

Gdy starania trwają zbyt długo - co robić

8 lata 2 miesiąc temu #1026874 przez Kaaroollaa
Dziś znowu zrobiłam test i były dwie kreski.. Nie rozumiem fakt ze słaba druga kreska ale była.. Jutro idę na badanie z krwi hcg .. I sie okaże .. Czy tak czy siak będę coś wiedziała.. Bo miesiączki jeszcze nie mam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026875 przez Wietrzyca
Kaaroollaa, dwie kreski, nawet słabe, to dwie kreski :) No ale beta prawdę Ci powie. Trzymam kciuki!
Podziękowania: Kaaroollaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027064 przez Kaaroollaa
Kochane odebrałam wyniki hcg 114.. Co to oznacza .. Bo ja sie nie znam.. Pomocy dodatkowo zrobiłam test który załączam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027071 przez Wietrzyca
Kaaroollaa, to oznacza, że należy Ci pogratulować! :) Beta dla kobiet nie będących w ciąży jest < 5 :P a i kreska dzisiaj lepsza :)
Teraz do gina, żeby szukał bąbelka. Może go jeszcze nie być widać w 4tym tygodniu, u mnie był widoczny chyba w 5tym tygodniu. :)
Podziękowania: Kaaroollaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027237 przez Kaaroollaa
No gin potwierdzil.. Ale boje sie jeszcze cieszyć bo to dopiero początek .. Trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027244 przez Wietrzyca
Kochana, ale euforia... :P Ty się ciesz, a nie martw, bo wszystkie stresy wpływają na dziecia :)
To już oficjalnie: gratulacje! ;)
Podziękowania: Kaaroollaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031299 przez Marcysia
Dziewczyny,

Może to głupie pytanie, ale jestem ciekawa waszych opinii, tzn. kiedy już można uznać że staramy się za długo i czas zacząć się leczyć? Bo ja już rozważam hormony, inofem, i cholera wiec o jeszcze, a de facto staramy się pół roku, czy zatem jest sens panikować? Czy dać sobie czas a jeśli tak to ile? I tutaj czy brać też po uwagę wiek - ok. 30 lat , mam wrażenie, że powinnam się śpieszyć, ale może trzeba sobie dać na wstrzymanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032506 przez J0LA
może gdybym starała się rok, czy półtorej roku wówczas zrobiłabym jakieś testy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036271 przez Mecia
Dokładnie poczekaj jeszcze co najmniej pół roku. Ja też zastanawiam się nad inofem, koleżanka bierze Ovarin i niestety póki co bez efektu. Ale podobno każdy przypadek jest trochę inny, więce najlepiej jak już się zdecydujesz na wspomaganie, to skonsultuj to najpierw z lekarzem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037727 przez LukaszAB
Ja zdecydowanie też doradzam wizytę u ginekologa. Starałam się z mężem o dziecko, stosowałam różne tabletki, cuda wianki. Dopiero wizyta u specjalisty pomogła. Trzeba działać, nie zastanawiać się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038675 przez Mecia
Dziewczyny, a jakie są wasze doświadczenia z suplementami typu Ovarin? Czy to przynosi jakieś efekty, czy macie po nim mdłości i problemy żołądkowe? Obawiam się mojej reakcji na te dodatkowe witaminy, ale może nie potrzebnie panikuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl