Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Kwas foliowy - jaki bierzecie?

1 rok 8 miesiąc temu #1068033 przez Temaria
O, nie wiedziałam, że partner też powinien brać kwas foliowy. Będę musiała z nim o tym porozmawiać i może to coś da. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1068734 przez mariannka
Ja brałam nie tylko kwas foliowy, ale też witaminę D, kwasy DHA, magnez i jod, ale nie osobno, wszystko w jednym, mama DHA. Zaczęłam przed ciążą i brałam do końca, teraz karmię piersią, więc biorę nadal, bo tak mi zaleciła położna.

1 rok 2 miesiąc temu #1068742 przez Andreaa
"Warto jest wiedzieć również,ze kwas foliowy oraz zelazo powinien uzupełniać kazdy z nas. Albo suplementacją albo wprowadzeniem odpowiedniej diety, ktora zawiera składniki z dużą zawartościa kwasu. Zbyt mała ilość kwasu foliowego skutkuje ogólnym osłabieniem, anemiczną bladością skóry, krwotokami z nosa, a żelaza - biegunką, bezsennością, drażliwością. W skrajnych przypadkach, gdy zmaga się z tym pani w błogosławionym stanie, mogą wystąpić również zaburzenia. rozwoju układu nerwowego płodu.
Na tej stronie jest opisane jak ważny jest kwas foliowy w ciąży - poczytajcie sobie same.
ktomalek.pl/blog/kwas-foliowy-nie-tylko-...kobiet-w-ciazy/w-201

1 rok 1 miesiąc temu #1068792 przez KasiaZPodlasia
Mój ginekolog twierdzi, że przy dobrych wynikach badań wystarczy stosować kwas foliowy, ale prawdą jest że każdy Polak powinien od września do kwietnia suplementować też witaminę D więc podejrzewam, że na jesień wybiorę jakiś złożony suplement diety dla kobiet w ciąży. Co myślicie o tym: www.aptekaolmed.pl/product-pol-19163-PRE...SIC-90-tabletek.html

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka