BezpiecznaCiaza112023

Czy To Ciąża?

9 lata 2 miesiąc temu #967995 przez EwaMaria22
Witam wszystkie Panie i gratulacje każdej która doczekała sie II kresek na teście . Piszę do was kochane bo jestem w niepewności . 5 lut. miałam normalnie miesiączkę ale od tyg mam dziwne objawy takie jak częstsze siusianie niz zwykle, wymioty (ale wieczorem ,od 2 dni rano) otumanienie straszne bóle głowy zawroty i wrażliwość piersi po bokach , dzis sprawdzałam temp.ciała i miałam 37.1 zawsze kocham sie bez zabezpieczenia bo z narzeczonym chcemy mieć dziecko i czesto konczy w środku ale nie wiem czy mam dobrze interpretować te objawy i czy to nie za wczesnie by cokolwiek brać do głowy . Poroniłam już 2 razy i bardzo chce mieć dziecko ja byście wy to zinterpretowały moge miec nadzieję że zostanę mamą ? test robiłam i nic ale to chyba jest za wczesnie . Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969831 przez magdaW
hej. 5 lutego mialas okres... ok, ale mozliwosc zajscia w ciaze zalezy od tego kiedy wspolzylas ? jezeli na dniach zrobisz test ciazowy, powinien dac ci odpowiedz, gdyz wnioskuje, ze zbliza ci sie termin spodziewanej miesiaczki

mw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #973690 przez Dominishka
No i co zrobiłaś test? Ja tak bardzo chcę zajść w ciążę, że czasem też mam takie objawy, a potem okazuje się, że to tylko od tego chcenia. Mój mąż się śmieję, że zbankrutuję na testach. Życzę powodzenia i napisz proszę, czy Wam się udało :)

Łączę pozdrowienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl