BezpiecznaCiaza112023

Jakie witaminy?

4 lata 7 miesiąc temu #1068890 przez Zara345
Ja uważam,że najważniejsze są kwas foliowy i witamina D3, mój lekarz mi tak polecił zawdzięczam mu też wiedzę o myway komputerze, dzięki jego radom się udało. Jestem pewna, że farmaceuci również chętnie doradzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069918 przez KarolineCZ
Polecam odwiedzić ten sklep z suplementami: https://swiatsupli.pl/ . Znajdziecie tam ogromny wybór takich produktów. Moim zdaniem suplementacja organizmu w odpowiedni sposób jest bardzo ważna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu #1071876 przez KarolineCZ
Możesz też zajrzeć do sklepu internetowego Sanbello. Znajdziesz tam wiele różnych preparatów - na przykład takie kompleksy witamin i minerałów: https://sanbello.pl/zdrowie/witaminy-i-mineraly/miesnie-i-stawy . Uważam, że takie zakupy online są bardzo wygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 1 tydzień temu #1080091 przez Weinert
Nadmiar witamin też może szkodzić więc lepiej takie rzeczy konsultować, mimo że mogą wydawac się błache.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 5 dni temu #1080751 przez Aneta87
Zgadzam się z przedmówcami. Dbanie o własne zdrowie jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach. Na każdym kroku jesteśmy kuszeni wygodą jaką daje zamawianie gotowego jedzenia z dostawą do domu. Natomiast nie zdajemy sobie sprawę z tego jakie mogą być tego konsekwencje w dłuższej perspektywie czasu. Jeżeli nie zapewnimy sobie wysokiej jakości źródeł witamin i składników mineralnych to będzie objawiało się to różnymi chorobami. Dlatego tak ważna jest dobrze dopasowana do naszych potrzeb dieta oraz suplementacja. Możemy do tego celu wykorzystać - mybionic.pl/formeds-bicaps-multi-komplek...eralnych-60-kapsulek jako kompleksowy produkt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1080780 przez Kasandra5
Warto witaminy dostarczać z jedzeniem, ale niektóre po prostu trzeba suplementować. Zwłaszcza jesienią i zimą bardzo potrzebne są witaminy C i D3.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl