BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1036206 przez joanna1991
ZIAA no popatrz, niedługo wszystkie się nie rozstaniemy bo kolejny wątek wszystkie otworzymy :D tak sobie myśle że tu na forum jeszcze bliźniaków nie było :p ciekawe czy którejś się trafią :D he he..... A co z twoimi wynikami? masz coś podwyższone że taka zakręcona ta twoja @?


MAGMUS do ginki mam iść w 10dc a później powie mi co dalej, możliwe że znów będzie mi kazała przyjść na kolejne usg. A co do siatki na drzwi balkonowe to ja mam chyba taką jak ty piszesz że masz. jakiś czas temu kupiliśmy w Biedronce i mój D. zamontował i powiem ci że non stop mamy uchylony balkon, na dodatek ja wiecznie zapalam światło i w domu nic nie lata.

SANDRA współczuje takich "atrakcji" jak to przeczytałam to aż ciarki miałam...

Ja dziś umieram, tak mnie brzuch boli że mam wrażenie że zaraz wybuchne :(

Ja już po pierwszej dawce CLO :D kolejna wieczorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1036209 przez brown24
:) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036210 przez brown24
Witam witam i o humor pytam? :laugh:
Ziaaa jednak nie zapomniałaś o mnie :laugh: Wiem ze tęsknisz maleńka :laugh: Także nie wyobrażam sobie nie być razem "z Tobą" w ciąży :laugh: AGGI I Dzoana z Wami oczywiście też;)
Sandra masakra, co sie dzieje na tym świecie...

A ja sobie dalej na szkoleniu :) wczoraj mieliśmy spotkanie integracyjne nad Wisłą :laugh: :laugh: Noi oczywiście cały czas przyswajam ogrom wiedzy :P Dzis planuje sie pouczyć na jutrzejszy egzamin w hotelowym pubie :laugh:
A tymczasem odpoczywam od nadmiaru nauki :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036211 przez Sandruska1995
No , katastrofa. Nie dawno skończyli wszystko tu robić . Mój jak wracał z pracy to musiał dowód pokazać żeby autem go wpuścili na naszą ulice .
Na internecie pisze ze facet miał 43 lata i dostał w głowę 2 strzały. Ale nie wiadomo czy to on miał zginąć bo tym autem jeździł jego młody syn z kolegą zawsze .

Aaa ubrałam łóżeczko, mały tak bardzo chciał :laugh: . :) przepiore potem wszystko i tyle :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036215 przez joanna1991
BROWN nie za wygodnie masz? :D do mnie dziś koleżanka zajrzała z poprzedniej pracy, chciała zobaczyć nasze własne mieszkanko. Winko się wypiło :D odprężyłam się po pracy :D ale fajnie tak sie spotkac po czasie i powspominać :) chociaż mam energie na jutrzejszy dzień :)
Co do wspólnego wątku to fajna by była przygoda :D hi

SANDRA pokoik, łóżeczko, wszystko WSPANIAŁE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036218 przez Nefri
Sandruska ja w takiej sytuacji balabym się z domu wychodzić, jeszcze Ty w ciazy, współczuję, na pewno się tym bardzo zestresowalas. Jeszcze nie daleko przedszkola Natana - masakra.
Ziaa to i jak się przyłącze do gratulacji - bardzo się cieszę, że w końcu ta wredota do Ciebie przylazła i mam nadzieje, ze za chwile razem z Joanna będziecie mamuskami z jednego wątku. A zeby było Wam weselej, to jeszcze niech Brown, Aggi i Nowa do Was dołącza ;)
Brown i jak oceniasz warszafke? ;) wiadomo, ja też wolałabym mieszkać tam, gdzie Ty ;) . Teraz od czterech lat mieszkam pod Wawa a za trzy miesiace przeprowadzamy się do domu właściwie w lesie, wiec już się cieszę. Wielu ludzi, którzy przyjeżdżają tu do pracy, wiec mieszkają tu i zarabiają kase, mówią, że nie lubi tego miasta. A to jest moje miasto i choć sama z niego uciekam, to wkurza mnie jak to slysze, bo przecież nikt ich tu na sile nie trzyma. Taka mala dygresja, ale to powszechne zjawisko, wiec przy okazji postanowiłam skomentować.
Miłego weekendu dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1036221 przez Nefri
I jeszcze pozdrowienia od Eryka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036223 przez Pinezka
Nefri - ale fajny Eryk :)

Joanna - dobrze, ze masz pozytywne nastawienie i ze ginka sie porzadnie toba zajmie :) Niedlugo sie posypia pozytywy, goraco w to wierze :woohoo:

Ziaa - sila woli u ciebie te @ przywolala :)

U mnie pechowy tydzien - w poniedzialek Mlody ulamal sobie gorna jedynke, prawdopodobnie od jakiegos zderzenia (a tych ostatnio niemalo) mu pekla i potem pod byle naciskiem kawalek odpadl. Mamy go teraz obserwowac, czy do infekcji i obumarcia nerwa nie dojdzie, no i nieco mu sie rusza :S A wczoraj, notabene jak dziadkowie go chcieli odwiedzic, zeby zobaczyc jak sie czuje, tak wyrznal w stolik, ze warge sobie rozcial. Pojechalismy z nim w te pedy na pogotowie, bo polik puchl mu super szybko i wszedzie bylo pelno krwi. Na szczescie rozciecie bylo dosc powierzchowne i dzis juz wyglada w miare. Ja z kolei dogorywam od jakiegos wirusa, slabo sie czuje i mowic prawie nie moge, wiec wyobrazacie sobie, z jakim efektem moge sie liczyc, jak chodze za Juniorem i go scenicznym szeptem przywoluje do porzadku ;) Smieje mi sie w twarz :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1036225 przez brown24
Joanna,wygodnie nie powiem, ale zawsze może być lepiej ;) fajnie ze jesteś odprężona i pełna energii ,oby tak dalej! :)

Nefri ja tak naprawdę większość czasu spędzam w hotelu na szkoleniu.Wczoraj byliśmy tylko w centrum,poleżakować nad Wisłą i zobaczyć stadion narodowy:) Ogólnie miasto tętni życiem,ludzie bardziej odważni,otwarci w zachowaniu i całokształcie.Ale tez bardziej bezczelni np.Pani w kasie na dworcu,po pytaniu mojej koleżanki jak ma dojść do kas biletowych na górze,odpowiedziała - może helikopterem..
Na kilka dni,pozwiedzać itp. spoko,ale
na pewno ciężko byłoby mi tu żyć.Ja lubię ciszę ,lasy,góry itp. Tutaj się duszę i cieszę się ze już jutro wracam:)

Eryczek jest słodziak.Rośnie jak na drożdżach :laugh:

Pinezka współczuję wypadków małego i choróbska. Mam nadzieję ze nowy tydzień,będzie dla Was juz tylko lepszy:)

Pumcius jak tam Mamuśka :P

Ziaa noi ja oczywiście gratuluje@ ! Przeoczyłam wczesniej tego newsa :laugh: Trzeba to uczcić! Popijam redsa za Twoje zdrówko szczerbulku :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036230 przez dodi
Witajta kobitki ....
Jestem w szoku ....jutro ma przyjsc @ zero objawów wię dzis zrobiłam testa a tu ....suprise ...a może tylko moje oczęta to widzą ocencie
Załączniki:
Podziękowania: niagara, aggi, Sandruska1995, Miluniaa, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036231 przez natB
dodi gratuluję :D a reszcie odpisze jutro!

nefri ale Eryk rośnie wow ;) duży chłopak :).. A podobny jest do Tymka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036232 przez brown24
Dodi aaaaaaaa lec na betę :woohoo: Super!! Przypomnij ul sie staraliście? Ale z tego co kojarzę to chyba jeszcze niedawno narzekałaś ze nie dane Wam 3dziecko.Swietna wiadomość :kiss: :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036234 przez dodi
Brown ...staranka prawie rok ale tak intensywnie to ok 6-7mcy z testami owu i pilnowaniem dni płodnych ...jestem tak podekscytowana że nie moge sie na niczym skupić... Ale się cieszę ... Jutro zrobie dla potwierdzenia jeszcze jeden test

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036235 przez Sandruska1995
dodi aa cudowne wieści :cheer: Gratuluję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036236 przez ziaa
Dodi Gratulacje! :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl