BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1036040 przez magmus88
Hej :)

Zia.... Twoje 105 dni to nic :) ja małpy potrafiłam nie mieć i pół roku..... Także zluzuj majty hahaha. Ale kurcze, mówią, że sport to zdrowie :unsure:
O... w poniedziałek wyruszasz na wczasy. Wsiaodmo na jak długo? Ważne, ze jakieś decyzje już podjęte :) teraz będzie tylko lepiej :)

Sandra... kurier ważniejszy niż dentysta??

Aggi - ja siostrzeńcowi na drugie urodziny kupiłam właśnie rowerek biegowy. Dopiero teraz powoli wykminia o co w tym biega :D Najpierw po domu prowadzał hehe, później my go trzymaliśy i prowadziliśmy a teraz już sam zaczyna śmigać.

Ja byłam dziś u dermatologa. Na jednej stopie zrobiły mi się kurzajki (tzn tak podejrzewałam bo nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam) no i okazało się że mam rację heheh. Dstałam jakiś preparat i w przysżłym tygodniu mam się zjawić na kontrolę. Podobno sa małe, nie głębokie więc szybko mam sobie z nimi poradzić. Jak będzie, zobaczymy.

Przejrzałam z mamą dziś ciuszki.... tak z grubsza. No i muszę kupić jakieś pajacyki do spzitala. Wydaje mi się, ze będą najwygodniejsze.... a niestety tam gdzie chcę rodzić, trzeba mieć własne ubranka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036043 przez Sandruska1995
magmus nieee. Ale i tak dziś bym nie dała rady iść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036045 przez Liss99
aggi owulacja mi się nie przesunela robiłam testy. Wczesne poronienie. Dziś byłam na badaniu znów dostałam antybiotyk krew się leje strasznie ciemna płynna. Lekarz zlecił betę i jutro mam znów betę powtórzyć chce zobaczyć czy spada. Dziękuję za takie trzezwe spojrzenie tego mi trzeba. Masz rację z tym że może wiele ciąż nawet nie wyszło na światło dzienne i poszły jako miesiaczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036046 przez natB
Liss ale wiadomo, że każda strata nawet bardzo wczesna boli i każda z nas Ciebie tu rozumie... Uszaki do góry.. Jeśli to jest faktycznie poronienie po samooczyszczeniu będziecie mogli od razu się starać! Pamiętaj, nie poddawaj się! :).. Daj znać po jutrzejszych wynikach... Zaciskamy kciuki

Magmus nie wiem jak w szpitalu gdzie będziesz rodzic, ale tam gdzie ja rodziłam ciuszki maluchy miały szpitalne... Tylko na wyjście były potrzebne :), zresztą sam kaftanik wystarczy, będzie tak gorąco za pewne w szpitalu, że hoho dodatkowo maluchy są w rozkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036048 przez magmus88
Liss - trzymam kciuki i czekam na wieści.

nat - no tam gdzie ja mam rodzić to ciuszki trzeba mieć na cały pobyt.... tak piszą na stronie a jak faktycznie jest? W szpitalu, który jest blisko mnie to wiem, że dają ciuszki, trzeba mieć tylko na wyjście... Podpytam koleżankę bo jej znajoma tam rodziła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036052 przez natB
Ja w tym, co teraz rodziłam to w sumie wszystko miałam :).. Podkłady dla mnie, pidzamy, a dla maluchów pampersy, chusteczki, kosmetyki także nic tylko jechać urodzić i wyjść :P...
Jeśli tak na stronie jest napisane to tak pewnie jest ;)

Moja mała terrorystka zasnęła uf.. Sama nie wiedziała czego chce, cyca nie, smoka nie, spać nie, gadać nie.. Ozesz Kurna juz jest na,, nie,, :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036053 przez natB
Przypuszczam, że przy tych temp jest jej ciepło w tym koszu Mojżesza.. Jutro mąż znosi do nas do sypialni łóżeczko uf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036054 przez brown24
Witam się ze Stolicy :laugh:
Liss bardzo mi przykro.,rozumiem doskonale co czujesz.Musisz sobie jakos z tym poradzić. Po pewnym czasie będzie lepiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036056 przez magmus88
Nat - w państwowym szpitalu (ten blisko mnie) też wszystko zapewniają... a tam gdzie ja chcę rodzić (prywatny) niestety trzeba wszystko swoje... takie uroki ;/

brown - to teraz nikt z Tobą nie pogada.... Ą, Ę i te sprawy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036058 przez aggi
Wieczorowo witam :-)

magmus paczkę wyśle jutro lub w czwartek, pogoda dopisuje to S wraca późno z pracy, a nie mam się jak dostać na pocztę ;) masz rację pajacyki są najwygodniejsze. Albo ostatecznie body kopertowe i polspiochy :-)

liss broń boże nie chciałam Cię urazić, wręcz odwrotnie napisałam to byś poczuła się lepiej w tym wszystkim. Będzie dobrze, udało się więc jest ok, widocznie coś było nie tak i organizm sam interweniowal. Życzę Ci by @ szybko się skończyła, beta spadła, a za miesiąc czy dwa by @ na długo nie dotarła do ciebie :-)

nat co szpital to inaczej. Co prawda tam gdzie ja rodziłam to ubranka szpitalne miały dzieci, ale był sierpień i położne ubieraly każdego malucha w body z długim/kaftanik i spiochy. I nie były w rozkach maluchy tylko owinięte tetrami i kocykiem w kokonik. Każde dziecko identycznie. A w szpitalu ciepło bylo.najlepiej o wszystko dopytac magmus :-)

brown tyyyyy szalona ! Jak tam? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036059 przez Nefri
Brown ja z Toba pogadamy, jestem że stolycy ;) jak Ci się podoba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036067 przez brown24
Magmus , jak "pojadę" gwarą to faktycznie nikt ze mną nie pogada : :laugh: B)
Nefri, Aggi jest PŁASKO :laugh: Ogólnie większość dnia jestem na szkoleniu więc nic jaszcze nie zwiedziłam, jutro mam zamiar wybrac się do Złotych Tarasów :laugh: . Jestem w Hotelu obok lotniska, gdyby nie dźwięki samolotów to chyba całkiem spokojna dzielnica. Aaaa zaszczyt mnie kopnął bo minęłam się z Steczkowską w restauracji hotelowej :laugh: .Teraz juz w wyrku, jutro atrakcji ciąg dalszy :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036073 przez joanna1991
Cześć dziewczny, przepraszam że milczałam te kilka dni ale niawet nie miałam kontaktu z wirtualnym światem. A więc robiłam teściora sikańca dziś rano i nie wiem czy był wadliwy czy co ale jak jak już zakropliłam go to cały się przecież z początku zabarwia no i na moim w punkcie "T" pojawiła się kreseczka ale póżniej zniknęła no i efekt końcowy wyszedł jakby negatyw. Napisałam dziś do mojej ginki że od soboty wieczora plamię na brązowo tak jakby " bardzo skąpa miesiączka" , bo wiecie nie wiem co mam robić czy brać te CLO a ona mi odpisała żebym zrobiła test ciążowy z krwi. Więc jutro rano wstaje, zawijam męża i jedziemy na pobranie krwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036075 przez Sandruska1995
joanna Trzymam kciuki. :) Dobrze że się odezwałaś bo wszystkie się martwiły już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036082 przez aggi
brown no nooo dobrze Ci tam, co? Czy za duży ruch itd? :D szkol się szkol :-)

joanna Ty chcesz żebym ja zawału dostała? Żeby pół foruma zawału dostało?! Martwilysmy się! TRZYMAM NADAL KCIUKI daj znać jak będziesz miała wyniki :* ale nie za kilka dni tylko OD RAZU :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl