BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039172 przez Pumcia
Brown Tyh tez sie ujawnij bo to nie sprawiedliwe ! :evil:

Sandrusia a keronal możesz dostać? W kroplowce oczywiście- mi super pomagał, w sumie też poprosiłam dopiero na drugą dobę po cesarce. A i powiem Ci ze szybko dostalas posiłek. Ja dopiero po 24 godzinach a na dodatek pojechałam do kliniki na czczo :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039173 przez aggi
B) dzień dobry :-) powinnam się cieszyć, że jest 10 a moje dziecko nadal śpi... ale chyba przeraża mnie fakt że drzemki nie będzie :p

strzempulinka toooo trzymam kciuki!

sandra mooooooje gratulacje! Cudna dziewczynka :woohoo: dużo zdrówka!!!!!!

niagara co to za zoo?? Opowiadaj bo szukam fajnego :-)

puma założyła fejsa?! Świat schodzi na psy :D

A ja dzisiaj 9 lat z S mam. Jak ten czas leci... ledwie 'wczoraj' się poznaliśmy :-)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039174 przez niagara
Pumcia wysłałam Ci zaproszenie :P

Aggi w Poznaniu w nowym zoo byliśmy, nigdzie daleko noe wybywaliśmy :P We Wrocławiu ponoć jest fajne, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić ;)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039178 przez ziaa
AGGI Ty nam tu o tak zwanej dupie maryni :whistle: , a ja chcę wiedzieć JAK DIETA? Jak posiłki, jak wrażenia, jak idzie? Bo ty już ja masz, prawda?? :whistle: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039180 przez aggi
niagara ja się nastawiam na opole albo wrocław albo ostrave :-)

ziaa no powiem Ci, że mam 5ty dzień i bajeczka póki co! Glodna nie chodzę, mam wrażenie że w ogóle jestem przejedzona :p mimo że na talerzu mam np ryż kurczak i mnóstwo warzyw = pełny talerz... mam czasem trudność by dojesc :-) czuję się ok :-) także tego... narazie początek :-) kciuki mile widziane :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039182 przez magmus88
Aggi - ja zaciskam!!

Kochane, myślę, ze cornick się nie pogniewa jak pochwalę się za nią.... Urodziła chłopczyka!!!!

Także ten tego.... dwie miejscówki wolne :) a na mnie jeszcze trochę poczekacie :PP
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039183 przez brown24
Aggi super ze dietka Ci służy, a ze glodna nie chodzisz to najwazniejsze :laugh: Bo wiadomo : Człowiek glodny, człowiek zły :laugh: , Kciukasy za efekty!
Masz podobny staż ze swoim S , jak ja ze swoim S :laugh: Gratki za wytrwałość :P

Puma live is brutal :laugh: :evil: takie z Ciebie anielskie dziewczę :woohoo: A charakter diabelski hehe :laugh: .No ale może przyjmę Cie do mojego zacnego grona znajomych :laugh: :laugh:

Strzempulinka witaj! I trzymam kciuki za szybkie efekty staran ;)

A ja dziś wolneee, wstalam prze 10 :lol: Mam w planach zrobić porzadny obiad,i może jakąś przejażdżkę rowerową, szkoda takiego pięknego dnia :)

Oł jeee :) kolejne cudowne wieści! Gratulacje Corncik :woohoo: i oczywiście prosimy o foto :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039185 przez brown24
Magnus nie zdziwię się jak jutro Ty urodzisz hehe, sama widzisz ze z tym to znienacka jak szr..a :laugh: Także wiesz B)

A pozniej na forum 3 pozytywy ciążowe dzien po dniu...oj byłoby bosko :silly: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039186 przez magmus88
Tego Wam kochane życzę!!!!!!! I to minimum trzy!!! :)

Oby tak było - znienacka..... Bo lekarz nie napawa mnie optymistycznie :PP Nawet wczoraj się mnie pytał czy nie miałam jakoś późno owulacji... i czy te terminy wychodziły podobnie. heheh. I czy na prenatalnych tez było podobnie czy np. później.... Bo jak zajrzał w moje wnętzre hahahahah to nie wróżył nic szybkiego :PP

Więc nie pozostaje mi nic innego jak modlić się o to, żeby to przyszło w jednej chwili! Bo wyczekiwanie jakichkolwiek symptomów jest męczące :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039189 przez aggi
magmus ale cudowne wieści przynosisz!

cornick moje gratulacje! Dużo zdrówka i czekamy na relację :-) !

brown no zobaczę jakie efekty będą bo serio chodzę najedzona :D

Wiecie że nie ma marcówek '17 chyba założonych??? Jakaś posucha kurka.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039192 przez joanna1991
ZIAA no moja gin też nie kazała mi testować, ale ja już nie wiem co kiedy i jak przez to że tak się mi w tym miesiącu przesunęła @...

SANDRA GRATULACJE!!!!! :woohoo: Maleńka jest prześliczna :* Zdrówka życzę :*

NIAGARA ależ masz dużą i piękną panienkę :)

LASKI właśnie zgadzam się z MAGMUS! nie odchodźcie :p

AGGI no no to kope lat! najważniejsze że szczęśliwe i macie co wspominać, gratulacje i oby więcej było :* i życzę wam siostrzyczki albo braciszka dla Maksia :*

MAGMUS ale szybko idzie :) najpierw Sandra teraz Cornick, kolej na ciebie :)

GRATKI CORNICK! :*

BROWN ja też mam dzisiaj wolne :D i wybieramy się z mężem nad jeziorko :D
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039195 przez Sandruska1995
pumcia też jestem zdziwiona, bo w Polsce 3 doby trzymali mnie na samych kroplowkach bez jedzenia. A tu wróciłam z cc i już czekała kolacja .
Mówili że jak będzie bardzo boleć to dadzą kroplowki. Położna chciała żebym wstała, doszłam do łazienki i mało co nie zemdlalam. :pinch: chyba jeszcze muszę poczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039196 przez ziaa
Cornick!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Wielkie gratulacje! Mamusiu :) Jak Wasze zdrówko? :)

Dżoana - tylko pamiętaj - ostrzegałam Cię przed testowaniem na Clo :whistle: żeby nie było trzęsienia tyłeczkiem za chwilę, ze te testy to olaboga jakieś takie nie bardzo :whistle: :D Lec na jeziorko, poleniuchuj za mnie ;)

Brown Ty też na dwór! Grzać się i oddychać pełną piersią, ciocia ziaa pozazdrości :D

Aggi no to rewelacja :D Że masz dietę bez wyrzeczeń niemalże :) Pilnuj się Maleńka, ja czuwam i nie znasz dnia ani godziny kiedy zapytam czy zgrzeszyłaś! :evil: :evil: :evil: B)

Puma Ty anielskie dziewczę! :woohoo: Nie mogę się na dziwić, ze obie trak pięknie wyglądami i tak rewelacyjnie trzymamy na twarzach pozory naszej anielskości :D :evil: :evil: :evil:

Magmus! Rodzisz? :evil: :evil: :evil: :evil: :whistle:

U nie 49 dc. Jestem na 1/3 nowych leków. Czuje się po nich dobrze, ale droga dla Clo strasznie mi się dłuży ;/ No nic, trzeba czekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039201 przez joanna1991
ZIAAA to móisz że po CLO nie wychodzą testy owu takie jakby się chciało?hmm... to juz nie wiem co robić..
kurcze mąż niedługo wraca z pracy a pogoda się psuje.... chmur pełno, słoneczko się schowało..ale chociaż dla samej ochłody pojade bo duszno :(
Okej Okej, poodpoczywam za ciebie...Później napisz czy jesteś zrelaksowana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039203 przez ziaa
Dżoana no mogą być dziwne te testy. Mi samej, o ile dobrze pamiętam, to wychodziła przez wiele dni równo różowa kreska, nie taka jak testowa, jaśniejsza, ale cały czas taka sama, więc ja się teraz nawet o zamówienie testów nie pokusiłam. jak będzie monitoring to sobie w głowie testami nie mieszam :) A Ty rób co chcesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl