BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043792 przez magmus88
HEj hej :)

Puma, jeszcze ja wtrące swoje dwa grosze.... Ostatnio Pani neurolog nawet nam powiedziała, ze żadnych chodzikow! Mimo, że nie miałam zamiaru kupować... Ale jeszcze zakazała wibracji z bujaku ehhe... Szkoda bo akurat to mamy ehhehe. Powiedziała, ze sam bujak jak nabardziej ale wibracje wykluczone... Tak samo te wszystkie huśtawki czy bujaki własnie, które same bujają.... że to tragedia. Nic w naturze się tak samo nie buja.

Mały po szczepieniu trochę marudny i płaczliwy był. Ale nockę przespał już bez problemu.... i gorączki też nie było ufff :)

My już po rehabilitacji. Młody był sam i od razu było lepiej :)Czyli ostatnio bbyło za dużo bodźców dla niego...d latego płakał....
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043794 przez Pinezka
Ja zamiast chodzika polecam pchacza, nie wiem jak to sie fachowo nazywa :P Dziecko moze sie oprzec, ale ma swobode ruchow i chodzi normalnie . Jak bede w domu to fote zrobie. Junior z nim miesiacami szalal :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043795 przez magmus88
Pinezka dobrze mówisz - to jest po prostu pchacz :) fajna zabawka, która pomaga uczyć się chdzić :) fajna sprawa - potwierdzam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043798 przez Pinezka
I taki pchacz mniej miejsca zajmuje niz chodzik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043802 przez Miluniaa
Ja mam pchacz ale Zu słuzy tylko do wstawania jakos nie zalapala, ze moze chodzic lepiej jej idzie bez niego i przy meblach, bo pchacz jej odjezdza i ona ma twarde ladowanie ;p nie polubili sie :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043807 przez Anabelle

aggi napisał: anabelle ! :ohmy: kope lat! Jak chłopaki?! :-)

A dziękuję, wszystko dobrze :)
Chłopaki mają już: 19 msc oraz 3 lata. Ja się jednak czuję jakbym miała nadal dzidzisia, bo młodszego jeszcze karmie piersią.
Na testy owu rzadko zaglądam, bo trzeciego maluszka nie planujemy, poprzednie testy mi się przeterminowały i nawet ostatnio je wyrzucałam z łazienki.
Oprócz tego otworzyłam sobie sklep, to takie moje wirtualne trzecie dziecko, mam więc odskocznie.
Widze, że jeszcze działasz tu aktywnie, a wątek jak dawniej żyje i ma się dobrze :)


A jak już wpadłam to potwierdzę - chodzik złoooo
U nas był tylko stolik edukacyjny, którego syn sobie pchał po całym pokoju. Ważne, żeby obiekt pchany stawiał opór, więc może to być nawet pudło po pieluchach :)
Szczerze? Jak dziecko tylko leży, to jest mniej kłopotliwe :P ja w ogóle młodszemu nie pomagałam z chodzeniem, to jak na złość chodził już jako 10 msc dziecko :P W ogóle uważam, że dziecko nauczy się chodzić (oczywiście jeśli nie ma zaburzeń np ukl nerwowego) i nadmiernym przyśpieszaniem można tylko zaszkodzić. Jak mięśnie i kręgoslup będą gotowe to dziecko wstanie.

Brrr leje, wieje, 5 stopni - zdecydowanie wolę zajmować się dziećmi w lecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043812 przez aggi
Czołem ! Nie wiem czy dam radę Was nadrobic :ohmy: mam sporo pracy !
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Także tego.. daję znak, że żyję :whistle: jeśli ktoś tęskni :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043818 przez ziaa
Aggii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043820 przez aggi
ziaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043826 przez niagara
Aggi daj jakieś namiary na tego fanpage chętnie podejrzę co tam macie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043828 przez stOkrOtka91
Gonia żyjesz? :) Zaglądasz tu jeszcze czasem? :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043830 przez natB
anabell oooooo to i ja coś napisze :D hoho kupę lat! Dawaj fotę! No i chwal się sklepem, dobrze pamiętam, że to z asortymentem dla dzieci? 19 miesięcy i karmisz wow szacun :)...

aggi widziałam asortyment i może się skuszę na jakieś małe zamówienie, ale na razie mam tyle czasu CO NIC :p

puma ooo nie nie, nie rób tego błędu, pewnie któraś,, mądra,, mama w kwietniowkach juz wsadzila hm? Heh, nie no żartuje..uszczypliwe to było :P wiem wiem..ale naogladalam się tam full ciekawych rzeczy także nie zdziwiłbym mnie widok dziecka w chodziku :)

niagara aaaaa Ty ZARAZ rodzisz!!! masz stracha? Ja po porodzie na polnej to chyba bym urodziła ze strachu na ulicy :P heh.. A planuje trzecie :P

A za nami najwspanialsze pół roku życia z Helena. Mimo tego, że jest dość absorbujaca to jej obecnośc, uśmiech, każdy płacz i marud to dar od Boga... Dziękuję każdego dnia, że jest nam dane tego doświadczać ;)

Tak z nowości to zaczyna się w końcu wszystko układać :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeeery chciałoby się wrócić tak na forum i mieć czas :( a ja go nigdy nie mam eh ;(... Ale cały czas podgladam i kibicuje aggnatiziajoannapinezka i... Brown ! Chyba że starej ekipy wymieniłam wszystkie, a nowe forumowiczki niestety nie kojarzę, przepraszam! 3mam kciuki!!
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043833 przez magmus88
aggi i anabel - proszę o linki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043835 przez Annie1981
Nowa... Wszystko mieści się w przedziałach, więc musi być ok :) To co, teraz męża wysyłasz na badania? ;)
Ja też już coś mojemu napomknęłam i nawet nie protestował ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043838 przez Pumcia
:evil: jessss udało sie :P Chciałam wejść z hukiem :laugh: prZecież ja nawet nie miałam zamiaru kupować chodziła hahahahahahahahaja. Jak ma pchać to takczke mu kupię - tatusiowi na budowie przynajmniej się przyda :evil:

Aggi daj namiar co tam wyczyniasz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl