BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 6 miesiąc temu #1043998 przez magmus88
Dziewczyny :D trochę się nie rozumiemy.... Problem u nas tkwi głównie w tym, że mały nie chce jeść z butelki. Karmię go piersią i to sie nie zmieni! Ale chodzi mi o przyszłość... jak będę mu chciała podać np. herbatkę lub wodę.... Nie chce patrzeć nawet na butelkę! Teraz to wiem bo podajemy to żelazo.... Mogę podać strzykawką, tak jak inne leki (bo bierze jeszcze witaminki w tabletkach bo nie ma ich w innej postaci). Ale wiadomo, ze łatwiej butelką bo może normalnie zassać. A strzykawką to trochę wypije, trochę wypluje.... Metoda ze smokiem nie działa - bo on nie smoczkowy. Bardzo sporadycznie chce smoka.
Jakiś czas temu spotkałam położną ze szkoły rodzenia. Cieszyła się, ze karmimy się piersią ale właśnie powiedziała, zeby czasami dawać butlę (nie chodzi tu o mm tylko o sam fakt jedzenia z butelki). Bo później dziecko nie chce ssać czegoś innego jak pierś. Ja wtedy powiedziałam, ze nie ma takiego problemu - bo mały z butlki normalnie jadł moje odciągane mleko - odciągałam jak np. mieli przyjść do nas znajomi, albo jechaliśmy do teściów. A czasami jak mały zostawał tylko z tatą. No i przecież na chrzcinach.... I wszystko było ok. Nie wydziwiał, normalnie się przyssał i jadł.
Wczoraj mąż z nim walczył ehhe. Było spokojniej niż dzień wcześniej i można powiedzieć, ze przemęczył tą butle wczoraj.... a miał raptem - niecałe 50 ml.... ech.

Ale dzięki za dobre rady... Napewno się przydadzą. Poza tym powiem Wam, ze w aptece nie można kupić strzykawki takiej co dają do syropków dla dzieci.... są tylko zwykłe.

My mamy dziś ćwiczonka. Zaraz muszę się szykować. Ja bo mały ma jeszcze czas hehe. Idziemy na 10.30.
A jutro mamy pneumokoki :( już mi go szkoda...

Poza tym pochwalę Wam się, ze mały dał się mamie wyspać dziś.... poszedł spać - albo inaczej - zasnął ok 20 a wstał o 7.40.... Kochany synuś haha.

Stokrotka - chyba należą Ci się ciche gratki! :)

Nati - umów się kochana na wizytę :)

Dziewczyny a tak w ogóle czy wszystkie miejscówki są zajęte?? Wiem, ze m oją ma Milunia :PP Była jeszcze po Sandrze i Cornick

Która teraz pierwsza na porodówkę?? :)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043999 przez magmus88
Popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044000 przez stOkrOtka91
To wydaje mi się, że najwcześniej betę za tydzień możesz zrobić żeby była wiarygodna, bo to będzie 11 dni od owu :)

A co do przeziębienia to w tym roku masakra dwa tygodnie się leczyłam, a i tak dalej kasłam ;/


Trzymam kciuki za betę i zdrówka życzę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044001 przez stOkrOtka91
Magmus dziękuję :)


Sama nie wiem czy większa radość czy strach, chciałabym żeby tym razem było wszystko dobrze :)

Dzisiaj krew oddana jutro podjadę po wyniki :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044010 przez natB
Magmus dzieci cycowe zazwyczaj nie uznają butelki, one piją z kubka normalnie... Mam porównanie do władka ten długi czas się krztusil jak pił. A Helena ciągnie z kubka, mało tego ona sama chwyta kubek i pije... oprócz tego jak nie akceptuje butelki są inne alternatywy przecież bidon ze slomka, kubek niekapek, musisz spróbować i sprawdzić z czego mały pociągnie.. Wstawię później Tobie kubek z którego daje pić Helenie, jak nie mam szklanki/kubka pod ręką :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044013 przez nati.olsztyn
magmus Powiem Ci jak było z moją Marią. ;) Butla byla dokarmiana moim mlekiem i mm przez kilka pierwszych tygodni potem była juz tylko pierś. Jak po około miesiacu chcialam.dac ściągnięte mleko to już nie umiała zassac. Smoczka tez nie tolerowala od drugiego miesiąca życia. Majac cos kolo pół roku zabrała bratu kubek ze słomką ;) i juz potem.używała tylko takiego kubeczka ( dokładnie bidon ze słomka Canpola).
Aaa raz jak została z tatą na noc bo ja bylam z Dawidem w szpitalu to dal jej kozie mleko z butli, wypiła trochę bo wiedziała że mama prędko nie wróci, ale wtedy miala juz ponad rok to juz też więcej rozumiała no i nie miała innego wyjścia;)
Wg mnie dziecko wcale nie musi umiec jeść z butli;)to oczywiście tylko moje zdanie:)


O nat chyba pisalyśmy jednocześnie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044014 przez natB
magmus na szybko Ci wklejam, na już sprój z tym :) www.smyk.com/medela-kubeczek-do-karmienia.html

a na później, jak mały będzie starszy z tym :
doidycup.pl/
-bidon ze słomką
-kubek niekapek
-lovi 360

:)

metodą prób i błędów dojdziesz do tego, co będzie pasować synkowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044019 przez nati.olsztyn
magmus Byłam ostatnio na wizycie i Pani powiedziała ze ona nie wie od czego mogą byc te plamienia;) mamy sie jeszcze "trochę" postarać a jak dalej nie będzie wychodzilo to mi zleci badania. Z tym że za te trochę to ja juz będę we Wrocławiu. Cóż, trzeba będzie tam poszukac jakiegoś gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044026 przez Miluniaa
magmus ciekawe czy moje przez ta miejscowke tez bedzie takie grzeczne :) No i czy plec ta sama czy to idzie na przemian :laugh: jutro mam wizyte ale na plec pewnie jeszcze za wczesnie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044031 przez natB
nati może coś nie halo z progesteronem hmm dziwne takie plamienia.. Czytałam ostatnio o Twojej sytuacji
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


niagara halo halo! Rodzisz? słyszałam, że jedna juz się rozpakowala...

milunia to już 13 tydzień! Zaraz zaczniesz 14! SZOK... Daj znać, jak po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044033 przez nati.olsztyn
nat Dzięki!;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Czytałam, że to może być właśnie cos z progesteronem. Dlatego chcę zrobic sobie badania. Trudno zapłacę za nie ale nie bede czekala Bog wie ile.

milunia O jacie! :-) Kiedy to zlecialo! :woohoo: Mi na prenatalnych w drugiej ciąży doktor w 13 tygodniu powiedział że będzie dziewczynka i się potwierdziło. Tyle ze jak sam mówił na tym etapie to.mozna sie co najwyżej "pobawić" w określanie płci;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044034 przez natB
Spoko ja się wczoraj od swojej nasłuchałam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044035 przez Nowa...
Nati- pewnie zrób na własną rękę badania. Ja teraz robiłam to w 1 fazie między 3-5 dc a w drugiej będę robiła między 21-23 dc- raczej 21 bo cykl będzie krótki i staranek nie było na czas. Trudno może kolejny cykl...
Stokrotka- już dziś Ci gratuluje :) Super :)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044038 przez niagara
Hej :laugh:
Stokrotka po cichu już gratuluję :)

Magmus chyba ja jako następna zwalniam miejscówkę :laugh:

NatB tak jedna z listopadówek już rozpkowana :laugh: Czas na pozostałe ;)

Właśnie jesteśmy w drodze na wizytę, ciekawe co mi dzisiaj powie :laugh:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044042 przez nati.olsztyn
Niagara To już???:) przecież Ty zaraz będziesz tulila Maleństwo :woohoo: Daj znac jak wizyta! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl