BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1063379 przez Pinezka
Stokrotka - to cie urzadzili :huh: ale juz blizej niz dalej ;)

Nowa - super wiesci :) I nie boj sie SN, kazdy porod ma swoje wady i zalety.

Dziewczyny - u nas przelom w odpieluchowaniu - az nie wierzylam, jak mi opiekunka Juniora powiedziala, ze wszystko super, ze dwa razy ladnie na sedes zrobil, podczas drzemki w pieluche i nie popuscil ani razu :blink: :woohoo: Normalnie czapki z glow opiekunkom za ich prace :) Kontynuujemy w domu i Junior co prawda nie wola, ale wysadzany wspolpracuje. Przez dwie godziny dwie kupy i dwa razy siusiu zlapalismy i zadnej wpadki. Pierwsze kroki za nami :) Oby tak dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063381 przez Skalarek
Nowa nie bojaj będzie dobrze ;) myśl jakie będzie tulenie po wszystkim :)

Pinezka to super ze mały załapał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063384 przez martyna_z
Pinezka super. Brawa dla Juniora a Ty już chciałaś zwątpić w swoje dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063386 przez Pinezka
Martyna - no sceptyczna bylam, nie ukrywam ;) mam zero doswiadczenia z dziecmi, ucze sie wszystkiego na wlasnym ;)
Jak sie czujesz? Za niecaly tydzien wizyta, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063401 przez martyna_z
Pinezka więcej wiary we własne dziecko i w siebie :) niee wizyta dopiero 11.07 :( strasznie długo bo dobrze się czuje i znów zaczyna się pojawiać niepokój że coś jest nie tak. Wiem że to głupie bo skoro nic złego się nie dzieje to jest dobrze, ale wolałabym żeby ta wizyta była wcześniej.

A Stokrotka jak? Czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063404 przez stOkrOtka91
No juz po wizycie... Nic nie będą dzisiaj robic, jeszcze maja czas bo dopiero co mi termin minął... :dry:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063406 przez Skalarek
Pinezka z tym niepokojem to u mnie się to nie zmieniło nawet jak miałam wizyty co tydzień :laugh: przyzwyczajaj się bo teraz będziesz się non stop martwić czy wszystko dobrze taki los matki ;) :laugh:

Stokrotka to w sumie trochę bez sensu ze Cię zostawili w tym szpitalu tylko po to żebyś sobie lezala... Jakby nie patrzeć to jednak siedlisko bakterii :angry: trzymam kciuki żeby coś się zaczęło dziać jak najszybciej ;)

A u nas Potomkowi ida 3ki i nocki są kiepskie... Także padam na twarz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063408 przez magmus88
Kule Stokrotka.... najgorsze to, że człowiek jednak nastawiony był już na ten poniedziałek. Najgorsze te czekanie. I jedna rada - wyrzuć telefon hahaha. Bo pewnie wszyscy teraz bedą dzwonić, pisać....
Ja pamiętam dałam znać rodzicom koło południa, ze od rana jestem w spzitalu hehe. Bo to byla niedziela, i mieliśmy wpaść na obiad :D Zadzwoniłam spytać, co mają dobrego na ten obiad hehehe.
Stokrotka, u mnie zaczęło się 3 dni po terminie.... życzę Ci, żeby u Ciebie było podobnie i żebyś tyle bez potrzeby tam nie leżała :) Bo wiadomo, po porodzie też trzeba ze 2 doby być... to się nazbiera.

Pinezka! No super :) Trzeba być konsekwentnym.... :) ja nie umiem jeżeli chodzi o spanie. echhh :(
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063420 przez Nowa...
Stokrotka to można się wkurzyć. Dobrze że drugie dziecko nie czeka w domu bo jeszcze ciężej by Ci było. A jakieś rozwarcie się robi czy nic? Leżenie w szpitalu to nic fajnego. A kobietki na sali chociaż względne?:)
Pinezka I super tylko bądź wytrwała a synuś da radę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063427 przez Skalarek
Magmus o jakiej konsekwencji w spaniu myslisz? Bo jak o tym ze młody śpi z Wami to przybijam pione :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063431 przez magmus88
Skalarek.... hm... nie wiem od czego zacząć :D
Mały od początku spał w swoim łóżeczku, w nim zasypiał i spal całe noce.
Od momentu zębów chyba... wybudzał się w nocy. I wtedy chyba się zaczęło.
Dalej zasypia w swoim łóżeczku - z tym, że czasami to trwa i godzinę i muszę przy nim być, musi trzymać moją rękę. Nie każdej nocy ale coraz częściej przebudza się i kręci... niby przyśnie ale zaraz stęka. Mogę go tak kłaść kilka razy a on na śpiocha ... twardo nie przyśnie. Wystarczy że go wezmę do siebie to w sekundzie śpi.Nie chcę go nauczyć spania z nami bo wydaje mi się później bardzo trudne oduczenie go.

Czytałam już o metodach samodzielnego zasypiania ale wydają mi się drastyczne :D Tzn wiem, że dziecko potrafi samo zasypiać. Widzę po przykładzie mojego siostrzeńca. Ma teraz 3,5 roku i nigdy nie było problemu. Siostra nie musiała go uczyć zasypiania. Od początku sam ładnie spał w swoim łóżeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063435 przez Skalarek
Magmus to ja Ci powiem jak jest u nas ;) mały na początku tez zasypiał i spal sam w łóżeczku lub koszu obok łóżka. Budził się 2x na karmienie wiec spoko loko ;) wlec właśnie odkąd zaczęły się zęby, raczkowanie itp młody ma noce ze śpi bardzo niespokojnie a mi szczerze nie chciało się wisieć nad nim nad lozeczkiem bo byłam padnieta. Teraz śpi z nami w łóżku, karmie go na spiocha nawet czasem nie wiem ile razy bo robię to w półśnie takim ;) jestem dużo bardziej wyspana :)
Ale to każdy musi sam zdecydować jak mu wygodniej. Ja jestem przeciwniczka uczenia samodzielnego zasypiania przez wyplakiwanie, jak się poczyta o tym jakie zmiany w mózgu to wywołuje to szok :angry: tak wiec u nas chociaż na początku nie byłam jakąś zagorzała zwolenniczką rodzicielstwa bliskość tak teraz uważam ze to najlepsze co moge dać małemu ;)
Ale to tak jak pisałam, nie wszystkim musi to odpowiadać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063437 przez stOkrOtka91
magmus nie mogę wyrzucić telefonu, bo nie będę miała Internetu i kontaktu z Wami, a na tym etapie to jedyna rozrywka :p

Przed chwilą nawadniali mnie kroplówka i chyba ponad godzinę na KTG bylam :p
Cos lekarka nabaknela ze niby jutro ma być indukcja, ale nie nastawiam się, bo wiecznie ktos przychodzi z "ulicy" ze skurczami a oni maja pierwszeństwo :p


Na sali juz nowa obstawa, taki tu przemiał ludzi, teraz taka fajna pogadana babeczka przyszla z nadciśnieniem, podejrzewam, ze jak bd wszystko ok to jutro ja puszcza do domu :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063439 przez martyna_z
Magmus moim zdaniem nie masz co się bać że go później nie oduczysz spania z Wami. Jak dziecko dojrzeje to samo Ci z łóżka wyjdzie ;) Raz widziałam jak koleżanka "wypłakiwała" dziecko żeby zasnęło. Ja bym tego nigdy nie zrobiła. Każdy musi postępować tak jak czuje. Bo to i Bartek i Wy musicie się czuć komfortowo. Poczytaj blog www.wymagajace.pl dziewczyna jest pedagogiem i psychologiem i dużo pisze o treningach snu. Może Ci podpasuje :)
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063440 przez Skalarek
Stokrotka to oby się jutro udało ;)

Martyna dokładnie, tez polecam ten blog :) no i do 18 dzieciaki z nami spać nie będą :laugh:
A ja np uwielbiam to wtulajace się we mnie ciałko ❤ i zawsze sobie mowie ze ja stara nie lubię sama spać to co się dziecku dziwić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl