BezpiecznaCiaza112023

Czy może to być ciąża ?

3 lata 6 dni temu #1069916 przez Nikoszka
Witam,
Jestem tutaj nowa. Chciałabym zasięgnąć porady. Ostatnia miesiączka zaczęła się 18 marca, dzisiaj jest 34 dzień cyklu i miesiączki nadal nie ma. Obecny od wczoraj wieczora ból podbrzusza. Cykle regularne (zazwyczaj 27-31dni). Najpóźniej zawsze dostawałam okres w 31 dzień. Sypiam z partnerem bez zabezpieczenia. Na początku marca byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa i wszystko było w porządku. Żadnej nadżerki, guzków, zapaleń. Cytologia na I. Czy test z apteki już będzie wiarygodny, jeżeli zrobię go jutro, czy lepiej pójść na betę z krwi ?
Będę wdzięczna za odpowiedz.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069951 przez Paulek
Witam chciałabym się dopiąć do pytania ,Odbyłam stosunek 14 lutego w 6dniu cyklu (pod koniec miesiączki) . Moje cykle to przeważnie 35dni a dni płodne po dłuższej obserwacji mam w 19/20/21 cyklu . W marcu dostałam.normalnie miesiączki bardzo obfitej i bolesnej w dniu spodziewanego okresu . Pod koniec marca przeszłam covida i wzięłam dużo leków na grypę i również antybiotyk,, azytocyne,,na zatoki .w między czasie robiłam testy ciążowe (5-6) i każdy był negatywny. 9 kwietnia pojechałam na kontrolę ponieważ po dniach płodnych dostałam plamienia i okazało się że mam polipa na macicy , USG miałam.dopochwowe i Pani doktor nic nie widziała oprócz polipa . 10dni temu powinnam dostać miesiączki lecz jej nie mam. Robiłam wczoraj test ciążowy też negatywny w sumie zrobiła pod koniec kwietnia jeszcze dwa testy i negatywne.
W trakcie kwarantanny bardzo się denerwowałam faktem tego że przechodzę covida oraz dużo stres przeszłam dowiedzac się że mam polipa .
Chciałabym się dowiedzieć czy to spóźnienie miesiączki z powodu stresu ,covida , polipa czy ciąży gdzie wszystkie testy wyszły negatywne .
Czy jest możliwość że mogłam mieć miesiączkę 2/3dni po dniach płodnych co trwała 7 dni jak zawsze . Ponieważ w dniach po odliczeniu nowego cyklu mniej więcej w 23/24 zaczęłam odczuwać normalne objawy na miesiączkę . Ból piersi ,pleców , zwiększyła mi się nerwowość tak jak zawsze przed okresem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl