BezpiecznaCiaza112023

Czy to może być ciąża

6 lata 5 miesiąc temu #1066214 przez Anetta1
Hej kobietki. Piszę Bo myśl nie daje mi spokoju że w końcu mogło się udać. Od 2 lat starałam się o dziecko z narzeczonym chcieliśmy zobaczyć czy by jednak się udało aż w końcu po kilku miesiącach doszliśmy do wniosku że jest coś nie tak i wstrzymalismy się z myślą o ślubie. Poszłam do lekarza zasugerował że to może być wina chłopaka. Wykryto u mnie jajnika z PCO i macice dwurozną. Po 9 latach stwierdziliśmy że nas związek nie ma przyszłości i każdy z nas poszedł w inną stronę. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Doszło do zbliżenia 8 dnia cyklu. W 13 dni miałam ból jajnika jak by jajeczkownie. tak mi się przynajmniej wydaje. Dzisiaj jest 28 dzień i @nie ma. Dodam że miałam nie równe @. Ale patrząc w kalendarzyku wychodzi ze przez ostatnie 3 msc były 29, 28 i 28. Od tyg mam okropną zgage i wzdęcia wieczorem. Czy mogę być w ciąży?? Jak myślicie za wcześnie na

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066414 przez wikilo
Zrobiłaś test? Wyszło ci coś? jesteś w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068893 przez Zara345
Przede wszystkim w takich wątpliwych sytuacjach, należy wykonać test ciążowy. Polecam starającym się sprawdzać owulację, chociażby testerem owulacyjnym afrodyta, wiem że to podstawa starań, by w płodny czas próbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068964 przez CiniMini82
ciezko stwierdzic jednoznacznie dlatego tez jestem za testem w takich chwilach. jesli w diagnostyce zrobisz je rano to popoludniu online bedziesz miec juz wynik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068975 przez Tosia_Zet
A ja w czasie starań kontrolę owulacji robiłam cyfrowo w domu testerem myway. Bardzo łatwa i szybka ocena owulacji no i można planować życie łóżkowe ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069226 przez Dolores_Mell
starając się długo o wyczekiwaną ciążę czasem objawy moga nas zmylić, sama tak miałam i przez 5 cykli świrowałam że to już, siła podświadomości czasem może więcej niż fakty ;p nie mniej jednak nie poddawałam się i szukałam różnych wspomagających rzeczy by w końcu zobaczyć II kreseczki, było to min. kontrolowanie dni płodnych cyklotesterem myway, no i teraz mam zdrowego syna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl