Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

miesiaczka po porodzie

9 lata 7 miesiąc temu #15406 przez olusia10003
Dziewczyny ja jestem 7 tyg po porodzie, cały czas karmię piersią i parę dni temu dostałam okresu albo to nie okres bo krew nie jest typowa na miesiączkę bo jest taka czysta bardzo intensywny czerwony kolor ma i nie wiem czy to jest to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #15428 przez Madzia89862
raczej to miesiaczka.przynajmniej tak mi sie wydaje

9 lata 7 miesiąc temu #15470 przez paulinkaaa2202
Dziewczyny to tak mniej więcej ile czasu upłynęło od porodu kiedy dostałyście okres?

9 lata 7 miesiąc temu #15475 przez Madzia89862
oj to kazda kobieta ma idywidualnie tu widzimy po7 tyg.inne po 4,5 a nawet dluzej miesiacach ja dostalam po 5 o ile mozna nazwac to okresem male plamienia tyle co kot naplakal:)teraz powinnam dostac na dniach kolejna ale wiadomo organizm sie rozregulowal i nie musze miec regularnie

9 lata 7 miesiąc temu #15511 przez paulinkaaa2202
No tak zależy od kobiety ale myśl że przez ciąże brak okresu i po ciąży nawet kilka miesięcy brzmi optymistycznie :)

9 lata 7 miesiąc temu #15519 przez Madzia89862
u mnie nie bylo jej ponad rok a dla mnie to byla chwilunia:)

9 lata 7 miesiąc temu #15524 przez paulinkaaa2202
Madzia rok to super sprawa:) no ale pewnie przy takim szkrabie czas biegnie jak szalony

9 lata 7 miesiąc temu #15626 przez Moniq
olusia10003 napisał:

Dziewczyny ja jestem 7 tyg po porodzie, cały czas karmię piersią i parę dni temu dostałam okresu albo to nie okres bo krew nie jest typowa na miesiączkę bo jest taka czysta bardzo intensywny czerwony kolor ma i nie wiem czy to jest to :(

hm, po zaraz po połogu, może dla pewności zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj?? w sumie i tak po skończeniu połogu powinno się wybrać na kontrol;
mozliwe że to miesiączka ale może lepiej sprawdzić

9 lata 7 miesiąc temu #15673 przez Madzia89862
Monq a ty druga miesiaczke dostalas regularnie??bo ja jak juz pisalam wczesniej dosatalam 26 marca i to bylo plamienie 3 di po pare kropelek doslownie i 12 kwietnia 3 dni tez troszeczke choc 2 dnia bylo ciut wiecej i taka czysta byla ta krew.i narazie cisza..

9 lata 7 miesiąc temu #15707 przez Moniq
Madzia u mnie jest tak :) 7 marca miałam plamienie przez 5 dni co drugi dzień, potem 8.04 dostalam miesiaczkę 7 dni lalo się jak z kranu :/ zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu ale z moich obserwacji wynika że za jakiś tydzien powinnam dostać; pisze z obserwacji bo wrócilam do NPR (stosowałam przed ciążą) i wychodzi mi że już po owulacji, ale jak będzie to się okaże :)

9 lata 7 miesiąc temu #15708 przez kolorowa
Kobietki mam małe pytanko. Mam mieć cesarke i chciałam zapytać czy starczą ma dwa opakowania podpasek poporodowych ?? a i jeszcze jedno jest tu forum i cesarce,bo sama nie moge znaleśc a mam pare pytań.

9 lata 7 miesiąc temu #15713 przez Moniq
www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...ieciu-cesarskim.html trochę jest tu i www.zapytajpolozna.pl/forum/porod-forum/...a-czy-naturalny.html jesli będziesz miała więcej pytań to dołącz do wątków albo załóż nowy a ile damy radę to my pomożemy a gdy zbraknie wiedzy na pewno Pani Katarzyna poratuje :)
na poczxatek starczy, jeśli będzisz w szpitalu przepisowe 3 doby :) a jak zabraknie to Ci ktoś doniesie :) ale zaopatrz się w sporą ilość podpasek do domu, bo krwawienie po porodzie, a dokładnie odchody połogowe mogą trwać do 4-6 tyg
a czemu będziesz miała cesarkę? załóż suwaczek żebyśmy widziały na bieżąco ile dzidzia ma :)

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #15718 przez kolorowa
Dziękuje serdecznie. Cesarke bede miała ze wzgledu na kregosłup strasznie mnie boli a i jeszcze w dodatku wczesniej miałam 4 kregi pękniete i to duzo daje a po za tym mam łożysko ułozone na przedzie macicy i w dole:) i gin powiedziała nam ze jak lozysko sie nie przesunie to nie urodze naturalnie a w dodatku ten kregosłup.
Załączniki:

9 lata 7 miesiąc temu #15795 przez Lidziun
ja nigdy nie mialam regularnych @, zawsze dostawalam je z zaskoczenia, po porodzie karmilam m2 miesiace (potem nie mialam tyle cierpliwosci i przestalam) mniej wiecej po miesiacu od odstawienia dziecka od piersi dostalam miesiaczke i od tego czasu wystepowaly one regularnie co 26 dni, bardzo sie z tego cieszylam przynajmniej dokladnie wiedzialam kiedy mam dni plodne a kiedy nie i tak wlasnie udalo mi sie poczac chlopca :P, ciekawa jestem jak to bedzie po drugim porodzie, mam cicha nadzieje, ze znowu beda regularne

9 lata 7 miesiąc temu #15817 przez Madzia89862
moniq dziekuje ci bardzo no zobaczymy jak bedzie u mnie w tym miessiacu

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka