BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka do szpitala w UK

13 lata 11 miesiąc temu #14943 przez _aga86_
madlen ja rodzilam w UK. Mialam znieczulenie zewnatrzoponowe. Ja nie mialam skutkow ubocznych po tym znieczuleniu- po kilku h normalnie chodzilam i czulam sie dobrze. Podczas znieczulenia czujesz nogi, aczkolwiek sa ona zdretwiale. przy porodzie bylam podpieta pod KTG i czulam skurcze, ale nie bolalo kompletnie nic- tylko pasy sie napinaly podczas skurczu i wtedy czulam , ze brzuch sie napina. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17955 przez madlen73
Ja jeszcze w dwupaku.Mamy troszke jeszcze czasu,ale juz nie duzo zostalo do 7 czerwca.Pozdrawiamy.Dziewczyny czy macie jeszcze jakies rady co do torby szpitalnej i jakies inne rady.Moze ktorejs cos sie jeszcze przypomnialo.Czekam na ostatnie rady.Pozdrawiamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070274 przez KarolineCZ
Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070285 przez Marta2596
Ostatnio właśnie przez przypadek odkryłam, że w dozie jest taka dobra cena Bebilonu, teraz częściej będę tam zaglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl