BezpiecznaCiaza112023

Spotkania z położną

13 lata 7 miesiąc temu #29458 przez Emme
Czy któraś z Was korzystała lub korzysta ze spotkań z położna w czasie ciąży?
Ja jestem umówiona na jutro i jestem ciekawa jak przebiegnie to spotkanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30113 przez sunaja21
u mnie z położną umawiasz sie na miesiąc przed porodem bardzo sie z tego ciesze bo to pierwsza dzidzia i mam stresa koleżanka własnie jest po takiej wizycie i mowi ze świetna sprawa - sprawdza co juz kupiłas doradza co jeszcze kupic jakiej firmy itp, także juz nie moge sie doczekac...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30138 przez Emme
Wiem, że te spotkania mogą być już zdaje się od 26tyg. Wybrałam tematy, które mnie interesują. Będziemy spotykały się co 2 tyg (choć można co tydzień). Będziemy rozmawiały o porodzie rodzinnym, prawach pacjenta, wyprawce do szpitala dla mamy, dziecka i taty:), pielęgnacji po porodzie, kiedy bezzwłocznie zgłosić się do szpitala (poród), ćwiczeniach relaksacyjnych, pozycjach przy porodzie. Pewnie o czymś zapomniałam. Ta sama położna będzie przychodziła do dziecka, bo będzie w tym samy ośrodku zdrowia i przedstawiła mi lekarzy, których będę mogła wybrać dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30148 przez Joanna-Rona
Cześć :)

A ja mam spotkanie z położną teraz na początku września i dwa po narodzinach dziecka. Przyjdzie do mnie do domku to sobie porozmawiamy przy herbatce. Wsumie to chciała bym tak ogólnie posłuchać co ma do powiedzenia bo po szkole rodzenia nie mam jakiś większych pytań była świetnie prowadzona. Ale wyprawkę zawsze może przeglądnąć :) No i jak Ala sie urodzi to już nie będzie miała problemu z trafieniem do nas ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30165 przez Emme
Widzę, że narazie tylko ja korzystam z tej możliwości czy;i regularnych spotkań. Jakby był ktoś zainteresowany to podam póżniej link, gdzie wszystko jest wyjaśnione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30166 przez sunaja21
emme podaj link chetnie sobie zobacze!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30169 przez Emme
www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/porod-i-pol...roskliwa-opieka.html

a najlepiej zapytać w swoim ośrodku zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30534 przez kama
Ja też będę korzystać już się poznałyśmy. W mojej przychodni położna spotyka się z mamami po 26 tygodniu. W przyszłym tygodniu będę dzwonić mimo, że to drugie moje maleństwo to chciałabym, żeby mój mąż był ze mną przy porodzie chociaż On nie bardzo chce. Wiem, że na pewno spytam ją czy mógłby być ze mną prawie do momentu porodu oczywiście jeśli będzie mi dane urodzić naturalnie, gdyż jestem po cesarce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30541 przez Emme
ja jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o poród rodzinny. i już położna wzięła mojego Szymka na tapetę :), tzn wyjaśniła mu jaka jest rola osoby towarzyszącej i że wcale nie musi być przy samym finale. Może wtedy wyjść. Myślę, że mogła go przekonać (mam nadzieję :)). Właśnie czekam na położną, zaraz ma u mnie być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32812 przez Asiersa
Ja również będę korzystała z wizyt położnej :)
Umówiłyśmy się na 13 października :) termin porodu mam na grudzień, więc myślę, że zdążę porozmawiać z nią o wszystkim co mnie nurtuje :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32838 przez sunaja21
ja juz po spotkaniu - bardzo polecam!!! jestem zadowolona bo duzo sie dowiedzialam i jestem dużo spokojniejsza!wbrew pozorom dużo dał mi tez pobyt w szpitalu gdzie tez zobaczylam jak to wszystko w rzeczywistosci wyglada bedzie mi duzo łatwiej jechac do porodu - mimo wszystko!choc stracha i tak mam wielkiego ale trzeba to przezyc...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35479 przez gosia_ann
Jak wybrać (dotrzeć) położną środowiskową i pediatrę dla dziecka.
Mój problem polega na tym, że po porodzie zmieni się moje miejsce zamieszkania.
Szukam położnej środowiskowej i pediatry w Poznaniu w okolicy dzielnicy Śródka.
Może musiałabym zapytać o jakieś namiary w szpitalu w którym będę rodziła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35510 przez sloneczko
Gosiu, gdzies byl taki watek,ale niemoge znalesc, wiec dalej kontynuje.. ;)

ja dostalam liste poloznych ze szpitala, zadzwonilam do szpitala w ktorym mialam rodzic i podali mi liste, poloznych bylo ok 30 ale z zapisaniem bylo strasznie, ledno co jedna dostalam. wiec najlepiej jak juz zaczniesz sie rozgladac, mozliwe ze u Ciebie tez tak jest.

albo moze w necie cos znajdziesz, czesto ludzie sie wypowiadaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35570 przez gosia_ann
sloneczko napisał:

Gosiu, gdzies byl taki watek,ale niemoge znalesc, wiec dalej kontynuje.. ;)

ja dostalam liste poloznych ze szpitala, zadzwonilam do szpitala w ktorym mialam rodzic i podali mi liste.


Znalazłam ten wątek:
www.zapytajpolozna.pl/forum/porod-forum/...kania-z-polozna.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35778 przez acronka
Gosiu: Zasada jest taka, że po urodzeniu dziecka zgłaszasz się do swojej przychodni i przysługują Ci tzw.wizyty patronażowe. To jest chyba 6 lub 8 wizyt położnej w domu po urodzeniu dziecka i jedna wizyta domowa pediatry. Warto jest się wcześniej zapisać do przychodni jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania, wtedy już po urodzeniu wystarczy że zadzwonisz i się umówisz na wizytę. Poza tym faktycznie w szpitalach udostępniają listę położnych, ale one są zazwyczaj mocno "obłożone".

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl