BezpiecznaCiaza112023

Czy warto miec swojego lekarza przy porodzie?

11 lata 9 miesiąc temu #393300 przez colcia
Witam,
Miałam mieć dziś wywoływany poród i pomimo strachu przed bólem (że niby jest trudniejszy) cieszyłam się, bo miał byc przy tym mój lekarz prowadzący. Podczas badania lekarz zrobił masaż szyjki i zasugerował aby jeszcze poczekać kilka dni aż się samo zacznie-naturalnie. Teraz zaczęłam się troszke obawiać tego, że jak się jednak samo nie zacznie naturalnie to i tak we wtorek będę miała wywoływany poród,ale z tą różnicą, że już bez mojego lekarza prowadzącego i starsznie się tego obawiam. Czy bardzo ważna jest obecność lekarza przy porodzie indukowanym? Teraz trochę żałuję, że jednak nie uparłam się na dzisiaj na wywołanie, bo i tak może się okazać, że sama nie urodzę, a jeszcze będę się użerać z obcym lekarzem przy wywoływaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395463 przez ewelciaM.
ja miała swojego lekarza przy porodzie, specjalnie "zaprosił" mnie na oddział gdy miał dyżur :) poród też miałam wywoływany przez masaż szyjki macicy, był już termin, wód mało a rozwarcia ani widu ani słychu :p powiem Ci, że zawsze jest lepiej gdy lekarz jest przy porodzie, który zna Cie i prowadzi od początku, ale dobry lekarz poradzi sobie ze wszystkim. znam wiele dziewczyn które nie miały swojego lekarza podczas porodu i wszystko było w porządku :) najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395527 przez MoNiaaa
TEZ MIALAM WYWOLYWANY POROD I NIE BYLO PRZY MNIE MOJEGO LEKARZA A RACZEJ LEKARKI:p W SUMIE NIE WIEM CZY DOBRZE CZY NIE ALE JAKOS MI JEJ NIE BRAKOWALO ZRESZTA PRAKTYCZNIE PRZEZ CALY POROD ZAJMUJE SIE TOBA POLOZNA A LEKARZ PRZYCHODZI NA SAME ODEBRANIE PORODU KIEDY I TAK CI WSZYSTKO JEDNO BYLE URODZIC :) JAK TRAFISZ NA FAJNA POLOZNA TO CI DUZO POMOZE I POJDZIE LATWO TYLKO SLUCHAJ O CO CIE PROSI I CO MASZ ROBIC MIMO ZE WSZYSTKO BOLI ONA WIE CO ROBIC ZAUFAJ JEJ :) I POWODZENIA:*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395533 przez Emme
ja nie miałam wywoływanego porodu, ale tak czy inaczej nie potrzebowałam swojego lekarza. wiedziałam, że szpital to jest miejsce, gdzie znajdę pomoc, nie ważne kto mi jej udzieli. Przy przyjmowaniu pacjentka jest badana, ma ze sobą wszystkie ważne dokumenty, w tym wyniki badań- każdy lekarz będzie wiedział "co z tym fantem zrobić" :) przy prawidłowo przebiegającym porodzie są same położne, lekarz mnie tylko zszywał.
I zgadzam się z wszystkim co napisała Monia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423767 przez Merci89
Ja miałam i lekarza "w razie wu" i położną. :) I super opieka, własny pokój z łazienką, jak w hotelu- jasne ściany, meble, TV. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441709 przez Mint27
Oczywiście! Miałam, miałam także swoją położoną, osobną salę w szpitalu z własną łazienką, opieka rewelka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl