BezpiecznaCiaza112023

naciecie krocza ;/

13 lata 4 miesiąc temu #46882 przez gosia_ann
Moniq jak na razie bardzo rzadko stosowałam taki masaż, a do porodu zostały jakieś 2-3 tyg, nie wiem czy przez taki krótki okres czasu to pomoże :( trudno co ma być to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46884 przez Moniq
Gosia, lepiej późno niż wcale :)możesz wykonywać go 2 razy dziennie żeby szybciej uelastyczniać skórę; to prawda co ma być to będzie ale elastyczne krocze, nawet nacinane lepiej sie goi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73404 przez Rika
Niestety mnie na cięli. nie poinformowali mnie o tym co mają zamiar zrobić, zrobili to nie fachowo i niepotrzebnie bo to że rodziłam pierwszy raz nie znaczy że trzeba było mnie nacinać! Zuza była mała i bez nacięcia by się obyło!
Szyli pod narkozą bo miałam przytwierdzone łożysko i usuwali je ręcznie. Na szczęście! Z tego co się dowiedziałam od dziewczyny która leżała ze mną w pokoju to szyją na żywca! A jak babsztyl zdejmował mi szwy to powiedziałam jej że wolałabym jeszcze raz rodzić niż jak ona ma mi szwy zdejmować :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73410 przez martela89
Rika napisał:

Niestety mnie na cięli. nie poinformowali mnie o tym co mają zamiar zrobić, zrobili to nie fachowo i niepotrzebnie bo to że rodziłam pierwszy raz nie znaczy że trzeba było mnie nacinać! Zuza była mała i bez nacięcia by się obyło!
Szyli pod narkozą bo miałam przytwierdzone łożysko i usuwali je ręcznie. Na szczęście! Z tego co się dowiedziałam od dziewczyny która leżała ze mną w pokoju to szyją na żywca! A jak babsztyl zdejmował mi szwy to powiedziałam jej że wolałabym jeszcze raz rodzić niż jak ona ma mi szwy zdejmować :/


Mnie szyli tylko pod miejscowym znieczuleniem i nic nie czułam,ale ja nie byłam nacinana tylko leciutko pękłam na 4 szwy,nawet nie nazwali tego pęknięciem tylko otarciami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73418 przez Rika
Im więcej czytam tym bardziej utwierdza się moje przekonanie że źle trafiłam :/

Ja nie chciałam być nacięta i gdyby mi powiedzieli co zamierzają zrobić to bym się nie zgodziła ale jak oni nawet słowem nie wspomnieli tylko ciach :( jak sobie przypomnę to mi się niedobrze robi ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73469 przez natmur11
Rika a moze nie mialas na tyle elastycznej tkanki dlatego cie nacieli zeby uniknac popekania. ja od razu powiedzialam w szpitalu ze chce rodzic bez nacinania jesli nie bedzie naprawde takiej potrzeby i sie udalo mimo ze mala wazyla 3650 i mialam porod kleszczowy wyszlam bez zadrapania z tego.
chociaz szpital ktory mam najblizej domu ma juz taka zasade ze nacinaja wszystkich jak leci z potrzeba czy nie. moja mama tam rodzila 4 dzieci i przy 4 juz nawet jej nie zszyli bo stwierdzili ze samo sie zrosnie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73494 przez Rika
Nie nie nie w tym szpitalu co rodziłam nacinają każdą która rodzi pierwszy raz. A jedna babka która była ze mną w pokoju jako druga nie miała nacięcia bo to był jej drugi poród...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73497 przez SISUNIA88
u mnie na ciecie krocza to była MASAKRA poród to pikuś!!! byłam cięta na żywca nie w skurczu... ból niesamowity... o szyciu nie wspomnę.. znieczulenie tylko miejscowe..16 szwów.. za mocno zaciśnięte..wdało się zapalenie... dla mnie to była męka niesamowita... teraz aż boję się porodu następnego:((((((((((((((

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #73517 przez _aga86_
Mnie tez nacieli, ale podczas porodu zapytali, czy wrazie konieczosci moga to zrobic. Zgodzilam sie. Dostalam znieczulenie, wiec nic nie czulam wszystko ladnie sie goilo, a szwy miala calkowicie rozpuszczalne dzieki temu ominelo mnie wyciaganie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #73612 przez miskiewicz88
A mnie najpierw polozna zapytala jak duze jest dziecko. Powiedzialam , ze okolo 4 kg i uslyszalam "nacinamy". Nacięcie nie należalo do przyjemnych, ale w porownaniu do skurczow to pikus:) Szyli mnie pod znieczuleniem chyba miejscowym, bo czułam ukłucia igly, ale nie bylo to najgorsze...bo jeszcze bylam lyzeczkowana...Szwy mialam rozpuszczalne, wszystko sie ladnie, szybko zagoilo...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73616 przez alutka1011
Dla mnie poród w porównaniu z łyżeczkowaniem to był pikuś dobrze że byłam przywiązana bo bym napewno odwinęła lekarzowi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73820 przez Groszek
Rika dlaczego znowu piszesz że "każdą pierwszą" skąd Ty to możesz wiedzieć?? Pisz o sobie :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73822 przez piernikarczyk07
Ja bardziej od porodu boję się właśnie nacięcia krocza...nawet częściej o tym myśle :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73824 przez Groszek
piernikarczyk07 spokojnie :) nacięcie wykonują w czasie skurczu więc możesz poczuć lekki dyskomforcik :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73842 przez AgaDolata89
piernikarczyk07 podobnie ja, dlatego ten temat zalozylam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl