BezpiecznaCiaza112023

Czy już się zaczyna poród ?

11 lata 2 miesiąc temu #541201 przez Asiunia
Mam pytanie, jestem w 40 tygodniu ciąży i termin mam na środę, tzn. 30.01.2013., od kilku godzin mam ciągły ból pleców, nieważne czy siedzę, czy stoję, czy chodzię. Skurcze mam, ale nie są regularne, czop odszedł mi już jakiś czas temu i zastanawiam się czy to już się zaczyna, bo te bóle są okropne tylko powinny być także skurcze w miarę regularne

Proszę o odpowiedź

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541262 przez emma
Mi kazano jechać do szpitala, kiedy skurcze będą się pojawiać regularnie co 5 minut (nie 10 czy 15). Jadąc do szpitala miałam skurcze co 2-3 minuty, jak dojechalam, faktycznie okazało, się, że to już. Na twoim miejscu mierzylabym czas i czekała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541272 przez Dave
I koniecznie prysznic lub kąpiel Jeśli po tym nie ustąpią bóle, to najprawdopodobniej to już:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541680 przez Asiunia
Ból pleców przeszedł wieczorem, a skurcze były nieregularne.
Dzisiaj znowu ból pleców, ale już się nie nastawiam, może to cisza przed burzą i lada dzień urodzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541690 przez justyna84
U mnie bylo tak ze do konca mialam nieregularne skurcze z bolem plecow i to mnie zmylilo Dopiero kiedy lekarz kazal mi jechac do szpitala (po rozm.tel.)to w szpitalu okazalo sie ze mam juz 8 cm rozwarcia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541705 przez Asiunia
Może w Polsce tak jest, ale kurcze ja mieszkam w Anglii i tutaj sie przyjeżdża jak skurcze będą co 2-3 minuty i przez dłuższy czas, więc się zastanawiam. W śroe mam termin, a w czwartek mam spotkanie z położną i mam mieć masaż szyjki macicy i nie bardzo bym chciała, aby do tego doszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #541787 przez justyna84
Nie moge powiedziec bo mnie bolalo tak naprawde dopiero przy partych , ale poddobno to jest taki bol ze napewno bedziesz wiedziala ze to juz .Moze poprostu po malu robi ci sie rozwarcie i dlatego cie boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #542899 przez Asiunia
Dzisiaj robiąc ciasto przez godzinę miałąm skurcze co 2-3 minuty i ból pleców do tego i myślałam, że to już, ale ból do wytrzymania.
Jak usiadła, to dalej mam skurcze, ale już nie tak często i dalej plecy bolą i do tego ból pachwin doszedł
Zostały mi 2 dni do terminu to może już się zaczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #543232 przez Asiunia
Właśnie galaretowaty czop mi odszedł, masakra ile tego było. Taka łyżeczka od herbaty gdzieś. Więc mam nadzieję, że niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #543399 przez ranusia
mi czop śluzowy odszedł 4 dni przed porodem, także spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl