BezpiecznaCiaza112023

skurcze przepowadające ?

11 lata 2 miesiąc temu #554674 przez Majkon
Cześć dziewczyny, jestem w 37tc od 2 dni z dość dużą częstotliwością mój brzuch się napina, twardnieje jak skała po czym za kilka sekund znów jest miękki, towarzyszy przy tym ból jak przy miesiączce lub bóle krzyża.
Czy to są te słynne skurcze przepowiadające? Dodam ze wcześniej nie odczuwałam podobnych dolegliwości..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555139 przez madziaska
Myślę, że to są właśnie te skurcze. Ja miałam je dużo wcześniej,ale brzuch nie bolał. Weź nospe, jeśli nie przejdzie, to może poród się zaczyna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655777 przez violcia00
ja tez mam od nie dawna takie bole a dodatkowo jeszcze brzuch mnie bardzo boli,ale przewaznie w nocy i nad ranem.jestem w 38 tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655787 przez poziomka-1801
Ja miałam identyczne bóle przez dwa dni w dodatku odszeł mi czop było to dwa tyg temu..a porodu jak nie było tak nie ma...To macica cwiczy tak powiedział mi gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #670795 przez ranusia
dziewczyny jeśli bardzo Was męczą te skurcze to weźcie ciepłą kąpiel, jeśli ustąpią to dobrze a jak nie to szykujcie się do szpitala.
ja tak miałam ze swoimi skurczami, po którejś kąpieli zaczęły się nasilać i to był znak, że dzidzia pcha się na świat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680707 przez srenka_918
Ja mam takie skurcze, ale nieregularne, kilka razy dnia, jestem w 38 tyg, jak już się zaczynam cieszyć na poród to przechodzą.... Niestety... Wczoraj próbowałam stosunku ;) godz po zaczęły się bóle krzyżowe, znowu zaczęłam się cieszyć już szykowałam kąpiel żeby udać się do szpitala i jak tylko weszłam do wody to przeszło.... Może są jeszcze jakieś sposoby żeby skórcze przepowiadające przerodziły się w poród?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894153 przez nenupher
ja te skurcze przepowiadajace mam od 10 tygodni czyli od 22 tc. - tyle że nie bolesne, ale biorę na nie Magne B6, czasem no-spę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl