BezpiecznaCiaza112023

Oddanie moczu bądź stolca podczas porodu

11 lata 2 miesiąc temu #567865 przez pasal
mimo, że do porodu mam jeszcze trochę czasu zastanawiam się jak to jest z oddaniem moczu bądź stolca przy porodzie czy to normalne? zdarzyło się to któreś z Was ? niby głupota, ale gdzieś o tym przeczytałam, że to się zdarza i nie daje mi to spokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587702 przez dominia
Pasal jeżeli masz zrobioną lewatywę to chociaż byś chciała to o stolca się wtedy nie bój :) a o oddawaniu moczu podczas porodu się nie spotkałam, jeżeli masz skurcze przy rozwieraniu szyjki to w każdej chwili możesz iść się wysikać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #606484 przez SisiBabyCare_pl
pasal napisał:

mimo, że do porodu mam jeszcze trochę czasu zastanawiam się jak to jest z oddaniem moczu bądź stolca przy porodzie czy to normalne? zdarzyło się to któreś z Was ? niby głupota, ale gdzieś o tym przeczytałam, że to się zdarza i nie daje mi to spokoju.


Na innym forum dziewczyny pisały o tym, jak koleżance, tudzież im zdarzyło się nieco... Ale problem ten rozwiązuje lewatywa. Moim zdaniem super rozwiązanie. Kobieta nie musi wstydzić się wypadku. No i to poczucie, że nie grozi Ci żadna niespodzianka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608683 przez AniaF
To jest chyba jedyny moment kiedy lewatywa staje się pożądana!:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #611808 przez annafizjo
Zdarza się i oddanie stolca i oddanie moczu. Lewatywa nie zawsze rozwiązuje problem, ale rzeczywiście zmniejsza ryzyko wypróżnienia. Kochane, personel pracujący na porodówce ma to na co dzień i nie jest to żadnym strasznym wydarzeniem, tylko fizjologią (byłam od tej drugiej strony :D). Każda osoba pracująca na porodówce jest na taką ewentualność przygotowana. Zdaję sobie sprawę, że to mega krępujące, ale naprawdę nie ma się czym przejmować, tymbardziej, że nie ma się wówczas na to wpływu - po prostu rodzący się maluszek może napierając "wypchnąć" kał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614833 przez Sylwia26081982
Witam wszystkie zaniepokojone:)

Nie ma co się wstydzić, zresztą w czasie porodu ból jest tak silny że nie myślisz o tym czy zdarzy się coś wstydliwego czy nie, tak jak annafizjo napisała, nie ma nad tym kontroli. Mi przy pierwszym dziecku przydarzyło się wszystko, do tego nawet wymioty więc łatwo nie było, w kraju w którym jestem nie robią lewatyw. Nie ma co się wstydzić , najważniejsze się nie blokować i urodzić zdrowego maluszka , bo w tym momencie on jest najważniejszy. Niedługo czeka mnie rugi poród, dam znać jak było z "tymi" sprawami ;) POZDRAWIAM!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl