BezpiecznaCiaza112023

Wody płodowe odeszły, a skurczy brak...

11 lata 1 miesiąc temu #591102 przez lumnia
Witam mam na imie Lucyna i jestem tu pierwszy raz. Co prawda juz wczoraj chcialam napisac na forum (chcialam zapytać za ile sie rodzi mniej wiecej jesli czop sluzowy odchodzi) ale odpowiedz na to przyszla szybko, poniewaz wody mi odeszly dzis o 7.30. Problem w tym ze nie mam zadnych skurczow. Leze wlasnie na patologii ciazy, zaden lekarz nie przychodzi i zupelnie nie wiem co sie bedzie dzialo. Moze jest ktos kto mial podobnie i wie jak to sie moze zakonczyc? Prosze o pomoc! Dodam tylko ze rok temu urodzilam syna przez cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599071 przez AniaF
Lucyna, jak to się potoczyło? Wszystko w porządku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601315 przez madzix2013
Witaj

Jesli nie pojawia sie skurcze to moze dadza ci cos na wywolanie tych skurczy , a jesli nic nie moze to cesarka? Dziwne ze nic nie robia i nie mowia lekarze , no ale po nich to mozna sie wszytskiego spodziewac .. wiem sama jacy sa uprzejmi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727585 przez Balumi_com_pl
Moja znajoma miała tak samo, wody odeszły i nic się nie dzieje.. lekarze poczekali chyba ok. 2 godzin czy zacznie się coś dziać, w końcu podali jej leki na wywołanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #796086 przez Pchela
Mam podobny problem tylko chyba bardziej skomplikowany. Wdy odeszly mi juz 7 tygodni temu i teraz jestem w 27 tyg i nic sie nie dzieje. Zadnych skurczow nic sie nie dzieje tak samo ekarze nic nic nie robia. Niewiem czy dziecko jest zdrowe co jest da nieg dobre juz mam dosc. caly czas placze i zaczynam juz miec glupie mysli. wszyscy wokolo ze tylko dziecko sie liczy cala rodzina maz nikt nie moze zauwazyc ze jest mi zle. Ze nie daje sobie juz rady. Niewiem co mam robic w szpitalu nic mi nie mowia nic nie robia juz nawet nie patrza pulsu dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl