BezpiecznaCiaza112023

Jaki prezent powinienem dostać?

2 lata 4 miesiąc temu #1070475 przez Ynappelel
Przez moj napiety grafik w pracy, zupelnie zapomnialam o Sylwestrze. Czy ktos moze polecic dobra strone internetowa z kosmetykami, chce kupic od razu duzo produktow dobrej jakosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070476 przez Cstau
Kiedy nie wiem, co podarowac dziewczynom, zawsze daje im cos, co cenia, np. kosmetyki lub perfumy. Szukam w dobrym sklepie i konsultuje sie z ludzmi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070477 przez Olytex
Lubię dawać mojej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070481 przez Olytex
Lubię dawać mojej żonie okazjonalne drobne prezenty, aby ją uszczęśliwić. Ostatnio postanowiłam dać jej w prezencie perfumy i za radą koleżanek zdecydowałam się kupić jej Armani My Way. Okazało się, że jest to ładny i delikatny zapach, który spodobał się zarówno jej jak i mnie, piękne opakowanie i buteleczka idealnie nadawały się na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070597 przez Naomi
Przez długi czas nie mogłem znaleźć lepszego makijażu dla siebie, ale potem moja dobra przyjaciółka poradziła mi, żebym sprawdził Jedno źródło, które pomogło mi rozwiązać ten problem. Więc kiedy zacząłem korzystać z tego zasobu Elizabeth Arden 5th Avenue gdzie znalazłam dla siebie kosmetyki najwyższej jakości, więc teraz używam tego, czego potrzebuję, bez żadnych problemów. Mam nadzieję, że to też będzie dla Ciebie przydatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl