BezpiecznaCiaza112023

Co na zmarszczki

5 lata 7 miesiąc temu #1067793 przez ulke
Dziewczyny macie może jakieś patenty na zmarszczki? Chodzi tutaj o lwią zmarszczkę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067804 przez Andreaa
Ja ostatnio zdecydowalam sie na botoks na dwie okolice:
na zmarszczki na czole
oraz na okolicę oczu

I jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Twarz wygląda zdecydowanie młodziej, nie zmieniła sie mimika i to praktycznie wcale.
Tak poza tym z tego co można sobie wyczytać to botoks jest na dzień dzisiejszy w zasadzie najlepszym sposobem na zmarszczki tego typu:
www.cafezdrowie.pl/botox-skuteczna-recepta-zmarszczki-mimiczne

Poczytaj sobie o tym na tej stronie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067857 przez Feliksa
Ja od niedawna widzę u siebie zmarszczki, o botoksie na razie nie myślę. Dopiero dojrzewam do kremów przeciwzmarszczkowych. Z przykrością muszę stwierdzić, że dużej wiedzy o nich nie mam. Kieruje się poradami zamieszczonymi w poradnikach, ale przede wszystkim poradami od koleżanek, które kremy już mają przetestowane. I tak od paru miesięcy używam kremu sklep.barwa.com.pl/35-pause na dzień i na noc i muszę przyznać że jestem zadowolona. Nie przypuszczałam, że krem może tak pozytywnie wpłynąć na skórę. A te kremy gładziły i zregenerowały moją cerę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067860 przez Zuzka02
Gdzieś czytałam o jodze twarzy na pozbycie się zmarszczek, tylko jakoś nie mam na to czasu ani cierpliwości niestety. Krem to ciachu machu, wklepie się i już, niech działa. Ja używam z Farmony kremu AMBERRAY ADVANCE AGE PROTECTOR, na 100% w aptece internetowej wapteka dostępny. Ma działanie wygładzające i rozświetlające, zmarszczki też wygładza. Teraz już drugie opakowanie mam i jak tak systematycznie używam, to cera jest ładniejsza, gładsza taka w dotyku. A najlepsze to cena, tylko niecałe 15 zł. To jak są takie za np. 50 to ja mam 3 opakowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067891 przez ksenia28
Jest wiele środków na zmarszczki, od kremów po botoks, czy kwas hialuronowy. Podobno dość skuteczne są nici APTOS, tutaj lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/us...zmarszczek/nici-pdo/ jest trochę o tym zabiegu - efekty są naprawdę dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067957 przez elinka
A coś takiego próbowałyście www.wapteka.pl/auriga-aurigene-mikroemulsja-serum-15ml-10659,p ? Z kwasem hialuronowym, uważam że skutecznie i widocznie wypełnia i spłyca zmarszczki, również tą lwią zmarszczkę, która u mnie samą bardzo drażniła. Warto wypróbować według mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067959 przez Kokocha
Masaże rozluźniające ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068466 przez Karola12
Też słyszałam, że masaże są skuteczne. Poza tym Eveline ma całkiem niezłe kremy na zmarszczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070079 przez Bibulka
Wydaje mi się, że żadne kremy nie pomogą na już powstałe zmarszczki , lepiej zapobiegać, czyli dbać o cerę juz od młodości. Stosować odpowiednie kosmetyki oraz regularnie chodzić na zabiegi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070101 przez Gozdziczka
Głębokie zmarszczki już nie wygładzi żaden krem, ale drobne owszem, tylko trzeba nieco zainwestować, moim faworytem jest ten krem www.notino.pl/shiseido/benefiance-wrinkl...c&utm_source=skapiec

Widziałam go tylko na notino, w promocji nie wychodzi cenowo nawet najgorzej. Warty każdej złotówki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070154 przez PattiMa
Najlepszy patent – nie marszczyć się. ;) Dobra jest joga twarzy, masaże. Z kremów polecam Bandi peptydowy booster redukujacy zmarszczki. Bardzo dobry krem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 8 miesiąc temu #1071197 przez gondziakowa
Jest wiele dobrych kosmetykow, zalezy jaka masz polke cenową :) No i wazna jest systematycznosc oraz cierpliwosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 8 miesiąc temu #1071209 przez CiniMini82
a cena ma az tak wielkie znaczenie? myslalam ze powinno sie patrzec na jakosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 8 miesiąc temu #1071233 przez gondziakowa
to zalezy od firmy.. ja np lubie bielende jest naturalna skladem i nie droga. tylko zamawiam na necie na notino bo w drogeriach nie ma wiekszego wyboru..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 3 tygodni temu #1080510 przez KarolineCZ
Myślę, że ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być lifting twarzy. Na taki zabieg można wybrać się na przykład do kliniki medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie pod adresem https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl