BezpiecznaCiaza112023

Buty na wiosnę

4 lata 3 miesiąc temu #1069204 przez Andreaa
Dziewczyny jakie WYGODNE buty na obcasie nosicie wiosną? zastanawia się (ew. latem też)
Mam 150 cm i w płaskich butach wyglądam zawsze jak kaczka, dlatego staram się szukać czegoś na obcasie. Jesień i zima są dla mnie najmniej problemowe bo noszę po prostu botki na słupku. Za to wiosną i latem nigdy nie mam w czym chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069244 przez ulke
Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Wiosna-305.html

Zamówię sobie tam pewnie na dniach parę trampek jak również parę szpilek. Ciekawa jestem jak przedstawia sie kwestia jakości.... Z drugiej strony nie ma tutaj czego oczekiwać biorąc pod uwagę cenę butów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069251 przez Nursel
Drogie Panie najlepsze buty na wiosnę to oczywiście szpilki... każda z was wygląda w nich super...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069272 przez toniapeka

ulke napisał: Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
www.rabato.com/pl/pepco

Zamówię sobie tam pewnie na dniach parę trampek jak również parę szpilek. Ciekawa jestem jak przedstawia sie kwestia jakości.... Z drugiej strony nie ma tutaj czego oczekiwać biorąc pod uwagę cenę butów.

super ceny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069273 przez toniapeka

ulke napisał: Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
www.rabato.com/pl/pepco

Zamówię sobie tam pewnie na dniach parę trampek jak również parę szpilek. Ciekawa jestem jak przedstawia sie kwestia jakości.... Z drugiej strony nie ma tutaj czego oczekiwać biorąc pod uwagę cenę butów.

super ceny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069293 przez Swann
Może kupował ktoś z was w tym sklepie oplacalnie.pl/eobuwie-pl i jest w stanie mi napisać jak z jakością tego obuwia? Proooszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069294 przez piotrtalikos
Moja żonka kupowała tutaj buciki. Jest zadowolona z jakości i z ceny.

PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069521 przez KarolineCZ
Moim zdaniem na wiosnę najlepsze będą sneakersy. To buty wygodne ale też bardzo modne w tym sezonie. Duży wybór różnych snekaersów można znaleźć na stronie https://7buty.pl/new-balance/damskie/sneakersy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069533 przez KarolineCZ
Przy okazji warto też śledzić trendy modowe i wiedzieć, co jest dokładnie na czasie. Jednym z ciekawszych blogów, na jakie ostatnio trafiłam jest http://www.helloccc.eu/ . Polecam lekturę w wolnej chwili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 tygodni temu #1069878 przez kalina27
Też by mi się jakieś przydały. Możecie coś polecić? pl.wikipedia.org/wiki/Buty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070036 przez Quake
Kup to co będzie ci się podobać i będzie dla ciebie najwygodniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070526 przez tessa
Najważniejsza jest wygoda. Niestety nowe buty to pod tym względem wielka niewiadoma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070610 przez Wanda77Wa
Na wiosnę nie podpowiem, ale na lato mam jeden sprawdzony typ obuwia na co dzień! Moim zdaniem nie ma wygodniejszych, stabilniejszych butów na lato do "biegania" za dzieckiem jak buty medyczne - www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/obuwie/ Naprawdę ja ich nie zamienię na żadne inne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 3 tygodni temu #1080496 przez Quake
Na wiosnę czy nie na wiosnę z pewnością wybór butów powinien być podyktowany okazją i tym, do czego będzie się je nosić. Tu są choćby przykłady butów damskich do garnituru: legio24.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/...iego-garnituru-.html i z pewnością może się to przydać choćby przy zakupie obuwia do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl