Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Buty na wiosnę

8 miesiąc 1 tydzień temu #1069204 przez Andreaa
Dziewczyny jakie WYGODNE buty na obcasie nosicie wiosną? zastanawia się (ew. latem też)
Mam 150 cm i w płaskich butach wyglądam zawsze jak kaczka, dlatego staram się szukać czegoś na obcasie. Jesień i zima są dla mnie najmniej problemowe bo noszę po prostu botki na słupku. Za to wiosną i latem nigdy nie mam w czym chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 miesiąc 3 tygodni temu #1069244 przez ulke
Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Wiosna-305.html

Zamówię sobie tam pewnie na dniach parę trampek jak również parę szpilek. Ciekawa jestem jak przedstawia sie kwestia jakości.... Z drugiej strony nie ma tutaj czego oczekiwać biorąc pod uwagę cenę butów.

7 miesiąc 3 tygodni temu #1069251 przez Nursel
Drogie Panie najlepsze buty na wiosnę to oczywiście szpilki... każda z was wygląda w nich super...

7 miesiąc 1 tydzień temu #1069272 przez toniapeka

ulke napisał: Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
www.rabato.com/pl/pepco

Zamówię sobie tam pewnie na dniach parę trampek jak również parę szpilek. Ciekawa jestem jak przedstawia sie kwestia jakości.... Z drugiej strony nie ma tutaj czego oczekiwać biorąc pod uwagę cenę butów.

super ceny

7 miesiąc 1 tydzień temu #1069273 przez toniapeka

ulke napisał: Również czegoś dla siebie szukam. Miałam dwie pary butów na wiosnę, które całkiem lubiłam ale niestety w zesżłym roku musiałam wyrzucić. W jednych popsuła mi sie podeszwa, drugie z kolei były już tak stare, ze doszłam do wniosku, ze troche wstyd w nich chodzić..... Przeglądałam sobie promocje w sklepach internetowych i ciekawe ma ten sklep:
www.rabato.com/pl/pepco

super ceny

6 miesiąc 3 tygodni temu #1069293 przez Swann
Może kupował ktoś z was w tym sklepie oplacalnie.pl/eobuwie-pl i jest w stanie mi napisać jak z jakością tego obuwia? Proooszę :)

6 miesiąc 3 tygodni temu #1069294 przez piotrtalikos
Moja żonka kupowała tutaj buciki. Jest zadowolona z jakości i z ceny.

PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

1 miesiąc 3 tygodni temu #1069521 przez KarolineCZ
Moim zdaniem na wiosnę najlepsze będą sneakersy. To buty wygodne ale też bardzo modne w tym sezonie. Duży wybór różnych snekaersów można znaleźć na stronie https://7buty.pl/new-balance/damskie/sneakersy .

1 miesiąc 2 tygodni temu #1069533 przez KarolineCZ
Przy okazji warto też śledzić trendy modowe i wiedzieć, co jest dokładnie na czasie. Jednym z ciekawszych blogów, na jakie ostatnio trafiłam jest http://www.helloccc.eu/ . Polecam lekturę w wolnej chwili.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka