BezpiecznaCiaza112023

Gosia M nowa osoba w zespole :-)

12 lata 11 miesiąc temu #124615 przez Frascati
Witaj Gosieńko - chociaż nie wiem czy mam prawo Cie witać, ponieważ sama jestem jeszcze wielką nowością na forum :blush: ale co mi tam :)
Chciałam tylko napisać,że masz baaaaardzo fajną pracę bo organizując konkursy sprawiasz,że nie tylko wygrana mama się cieszy ale także jej śliczny maluszek - i moim zdaniem to najpiękniejsze co można dać drugiej osobie :) DZIĘKI !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124637 przez Gosia M
Ja również witam baaardzo serdecznie i bardzo dziękuje za tak miłe słowa !!!! :-)a jeszcze mi milej że zarejestrowała się Pani na Naszym Forum i mam nadzieję że korzysta z konkursów :-)
tworząc konkurs dla mnie jest bardzo ważne zadowolenie przede wszystkim Mam a co za tym idzie również ich Maleństw :-)

Pozdrawiam ciepło,
Gosia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125347 przez Frascati
Hihi - jasne,że korzystam z konkursów :lol: - siedzimy sobie ze Stasiem (jeszcze w brzuszku) w domku, bo troszkę mamusia niedomaga a zatem fora internetowe stały się dla nas jedynym kontaktem z ludźmi :laugh: - ale pierwszy raz spotykam się z tak fajną sytuacją,że można porozmawiać z organizatorem - to super pomysł, który ociepla atmosferę i razem z moim maleńkim smykiem życzymy "cioci Gosi" samych miłych chwil i dużo sukcesów w pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127400 przez joana
witam!!!
Na początku chciałabym pogratulować tej wspaniałej strony zawierającej szeroki zakres tematyczny. Nie znałam wcześniej tej strony. Znam ją dzięki mojemu mężowi, który interesuje się moją ciążą - jest taki kochany :). A BRIOKO to znam, bo ostatnio kupiłam fajne dzienniczki. Fajne strona z konkursami :) super!!!

Jeszcze raz witam!!
Otóż moja historia: jesteśmy z mężem po ślubie 3lata-w sierpniu będzie :).
To będzie nasze pierwsze upragnione dziecko, które kochamy bardzo mocno. Będzie to córeczka Zosia. Wszystko mamy przygotowane-pokój dla Zosi, kołyska, torba spakowanana do szpitala.Mąż będzie przy porodzie. Termin mam na 12 czerwca.
Skurcze przepowiadające poczułam 18 maja- rano, w południe/popołudniu i wieczorem-były jak ból przy miesiączce, czasami jak niestrawność-ścisk, a czasami Zosia się lekko wypychała i brzuch się robił twardy. 20 maja poczułam jak mi się miednica obniża.A 26 maja poczułam ból-kłucie w podbrzuszu- z rana, popołudniu i w nocy- taki ból pojawił się tylko tego dnia, do dzisiaj się nie powtórzył. 27 maja miałam problem z żółądkiem-taki ścisk miałam, ale popijałam wodę niegazowaną i mi przeszło. a wczoraj poczułam jak lekko mi w krzyżu pobolewa. A dzisiaj mam wizytę o ginekologa, więc zobaczymy co powie lekarka :)
Nie moge się doczekać kiedy będziemy mieć Zosię w ramionach.
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128982 przez Frascati
Joana ja myślę, że już niedługo będziesz trzymać w ramionach swoją malutka córeczkę - ja ze swojej strony mocno trzymam kciuki, żeby wszytko bylo ok :)I muszę Ci powiedzieć,że i tak jesteś baaardzo dzielna bo ja już pewnie z 5 razy była bym na porodówce (też jestem w pierwszej ciąży) - nie dała bym rady wyczekać do wizyty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128998 przez Emme
Bardzo proszę założyć nowy wątek w kategorii "Przedstaw się",lub w innej, odpowiedniej kategorii, bądź dołączyć do wątku czerwcowego, ponieważ Wasza dyskusja nie jest na temat ^^MODERATOR :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #207077 przez hoborr
Gosia WItaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #216091 przez Angua
Witam serdecznie pani Gosiu. liczę na fajowskie konkursy! Jestem początkująca co widać po liczbie postów, ale no cóż, kiedyś trzeba zacząć!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #217521 przez Gosia M
Witam :-)
Jestem dla Was po to aby konkursy pojawiały się na portalu :-)Więc na pewno czeka Was Kochane dużo atrakcji i fajnej zabawy :-)Dokładnie,każda z Nas na początku wizyty na forum miała malutką liczbę postów,dlatego zachęcam do korzystania z niego.Na pewno każda mama znajdzie na nim jakiś interesujący ją temat,którym chce się podzielić z innymi kobitkami :-)

Przesyłam ciepłe całusy dla Was na te już niestety zimne dni....:-*
Gosia M

P.S. Angua jestem po prostu Gosia ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224029 przez iwonek27
Witaj Gosiu :)
JA równiez nowa, ale z tego co widze, to bardzo sympatyczne miejsce dla mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224559 przez [email protected]
Witam Panią Gosię i wszystkie inne mamuśki
sama jestem tu nowa i dopiero się uczę!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224799 przez milagros20
Witam Cię Gosiu


Ja tez jestem tu nowa i bardzo ciężko mi się tu odnaleźć :)Mam troche problem z pisaniem postów a dokładnie z dodawaniem fotek bo coś mi ich nie chce wstawiać :(A chętnie bym pokazała moja rodzinkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224806 przez [email protected]
A ja chętnie dodałambym sowaczek-i tez nie wiem jak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224915 przez Gosia M
Kochane:-)
Witam Was bardzo ciepło,bardzo się cieszę że jesteście z Nami :-)
Zapraszam do odwiedzenia naszego forum i zachęcam do dzielenia się swoimi przeżyciami
z innymi mamami :-)Witam Cię Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli chodzi o korzystanie z suwaczka to
bardzo proszę w zakładce suwaczki wybrać spośród czterech odpowiedni dla siebie i dalej postępować zgodnie z instrukcjami :-)

Ściskam:-*
Gosia M

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224929 przez Emme
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

A ja chętnie dodałambym sowaczek-i tez nie wiem jak :(


www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...-jak-je-dodawac.html w tym wątku wszystko jest opisane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl