BezpiecznaCiaza112023

Przyszła mama :)

12 lata 9 miesiąc temu #160395 przez Marysia27
bombel779 napisał:

Hahaha Marysia bo mnie zabijesz dzisiaj ! :P :lol: ;)


W takim razie uciekam z forum, bo im późniejsza pora, tym gorsze "głupawki" mnie dopadają :lol: Ale nie ma tak łatwo, wrócę tu jutro. Miłego wieczoru mamuśki i staraczki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160400 przez bombel779
Dziękuję :)
Jak już Wam się uda to koniecznie się pochwal!!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160506 przez marigra
witaj kochana,

ja sama jestem tutaj nie dawno, a co do ciąży to niczym się nie martw niedługo wam się uda, ja sama starałam się 2 cykle. I kiedy czekałam na @ zrobiłam pierwszy test - wyszedł negatywnie (zrobiłam go ok 2-3dni po spodziewanej @). Sądziłam więc, że w tym cyklu się nie udało. Ale czekałam na @ i czekałam i czekałam......kiedy wybił dzień 40 (bolał mnie brzuch jak na okres) stwierdziłam, no dobra zrobie jeszcze jeden test, żeby w 100% upewnić się, że nie jestem w ciąży, a @ poprostu się spoźnia. I jakież było moje zdziwienie, kiedy natychmiast po zrobieniu testu pokazały się 2 kreski (nie musiałam nawet czekać określonego czasu). Jakie było moje zdziwienie z tego faktu, to możecie tylko się domyśleć - siedziałam chyba ok. 2 godzin i patrzyłam w ten test i zastanawiałam się jak to możliwe, przecież wcześniej już wykonałam badania i nic nie wyszło.
Kolejnego dnia test się potwierdził i jestem w ciąży:). Do lekarza jescze nie poszłam bo czekam aż moja doktor wróci z urlopu, ale podejrzewam, że jest to już tydzień 8 - zobaczymy co wyjdzie podczas wizyty:)

o kurcze ale się rozpisałam i do tego jeszcze nie w tym wątku, tak więc sama widzisz, ciąża przyjdzie wtedy kiedy się jej najmniej spodzie3wasz:)


pozdrawiam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161314 przez Joanna
Bombel779 na pewno się pochwalę :)
Marigra miło, że tak się rozpisałaś, przynajmniej utwierdzam się w przekonaniu, że nie mam czym się martwić. Mam nadzieję, że też się zdziwię :)powiedz jak się teraz czujesz?... i koniecznie napisz co powiedział lekarz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161322 przez NaMAgapas
Cześć. My z mężem staraliśmy się o dziecko 4 lata... właściwie to ponad 4. Bez lekarzy, badań, tabletek itd. No i jednego pięknego cyklu udało się nam. Test odkładałam, bo nie chciałam kolejny raz się "przejechać"... ale w końcu mąż nakrzyczał, że może jednak to ciążą, że ciężko pracuję i zrobiłam. Zaskoczenie było ogromne. Mimo, że tak długo się staraliśmy wpadliśmy w tzw szok he he Potem przyszła radość... :woohoo: Wyliczyliśmy, że stało się "TO" w męża urodziny :D Piszę, bo chcę by nikt nie tracił nadziei... Cuda się zdarzają! No bo jak inaczej to nazawać... ponad 50 cykli. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #161326 przez NaMAgapas
PS. Oczywiście Wam dziewczyny życzę krótszych staranek (chociaż ja nie żałuję żadnego dnia) Trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161332 przez Emme
moja historia już sobie jakis czas krąży, więc i tu ja wkleję, dla "pocieszenia" :D
Emme napisał:

Nie jesteś sama :)
Ja też mam PCO. Dowiedziałam się ok 2 lat temu. Nieregularne cykle, jajeczka nierozwijające się itp.
Załamałam się, bo może to prowadzić do bezpłodności, a mój życiowy cel to mieć własną rodzinę, z gromadką dzieci. Decyzja była szybka, choć przemyślana- trzeba zacząć działać. Zdawałam sobie sprawę, że może zobaczę 2 kreseczki już za miesiąc, może nigdy... Pierwsze miesiące były oczekiwaniem na brak miesiączki (co w tej sytuacji było przecież normą) i na inne typowe objawy. Cisza, nic. Oczywiście nie liczyłam na cud w postaci naturalnego poczęcia, bez żadnych "wspomagaczy". Przez półtora roku brałam leki i psychicznie upadałam. Kolejne pół roku przeznaczyłam na poddanie się. Pogodzenie (choć tak na prawdę to niemożliwe). Znów barak miesiączki, złe samopoczucie (psychiczne, które przerodziło w objawy fizyczne). Już głośno mówiłam- "nie mogę mieć dzieci".
Któregoś dnia przechodząc koło apteki, przeszła mnie myśl, żeby kupić test (nie pierwszy w mym życiu). Kilka minut później byłam już w łazience. Zajęłam się porządkami. Kątem oka, od niechcenia spojrzałam na wynik. Dwie kreski!! Sprawdziłam w instrukcji, którą dobrze znałam. Tak, wynik pozytywny. Następnego dnia byłam już u lekarza. Lekarz potwierdził :) Data niesamowita : 01.04! Prima Aprilis :) Ale to nie był żart. Lekarz powiedział, że to niesamowite i że to jakiś cud (tak to określił).
Do dziś nie wierzę, że to prawda. Boję się, że sobie to wymyśliłam. A wcześniejsze złe samopoczucie, to były już objawy ciąży.

Dziś wiem że to możliwe.

pewnie pisałam kilka razy o tym, ale znalazłam ten post. Czekałam 20 miesięcy na 2 krechy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161351 przez Marysia27
Emme, czytam ja po raz pierwszy, i mam nadzieję, że to pomoże na doła staraczkom, bo jeśli u mnie happy end wywołał uśmiech- a ja jestem strasznym ponurakiem :silly: - to u każdej innej kobietki też zadziała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161352 przez Emme
ja staraczki już uraczyłam tą opowieścią kilka razy (i nawet miałam każdego miesiąca ją dodawać, ale jak widac zapomniałam :P :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161353 przez Marysia27
He he, na staraczkch mnie jeszcze nie było, ale pażywiom, uwidim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161503 przez Joanna
Faktycznie dziewczyny, trzeba być dobrej myśli :) Musiałyście wiele przejść, a los i tak Was wynagrodził i to jest najważniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161508 przez bombel779
I jak tam Wasze starania Joanno ?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #161701 przez Joanna
Cześć Bombel779 :)
Aktualnie mam dni płodne, więc owulacja powinna być lada dzień. Mam cichą nadzieję, że uda się nam :)
p.s. a Ty w którym cyklu zaszłaś w ciążę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161757 przez bombel779
No my zaczęliśmy starania w styczniu 2010 a w czerwcu się udało :lol: tak więc całkiem szybko,chociaż dla mnie to i tak była wieczność :silly:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #162120 przez Joanna
Bombel779 podniosłaś mnie na duchu:) Pożyjemy i zobaczymy co wyjdzie u mnie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl