BezpiecznaCiaza112023

witam

13 lata 7 miesiąc temu #30405 przez megi23
witam wszystkie przyszle i obecne mmausie w sumie za tak niedlugo sama zostane po raz pierwszy moze i troche pozno bo mam 29 lat ale lepiej pozno niz wcale... termin porodu mam na 25 wrzesnia no ostatnio wyszlo mojemu doktorkowi 27 zmienia je jak kartki w kalndarzu ale cos kolo konca marca :) w sumie ciesze sie bardzo bo niczego innego do szczescia mi nie brakowalo jak malenstwa mozna powiedziec ze sie przygotowalam do tego chodz teraz sama nie wiem czy do konca to mozna zrobic mam milion pytan a jeszcze wiecej obaw.. ale jak przyszly tatus mowi wez Ty sie nie martw na zapas bo zwariujesz... tak wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko oki jeszcze raz pozdrowionka dla mamusiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30407 przez kasiora
gratuluje i witam serdecznie na forum :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30414 przez sloneczko
gratulacje maluszka i witaj na forum ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30417 przez wiola
Witaj Megi,gratuluję,ja mam 33 lata i teraz rodziłam,na dziecko nigdy nie jest za póżno ,jak się go pragnie...życzę powodzonka dla was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30419 przez Madzia89862
witaj na forum i gratulacje:)odpowiemy na wzelkie pytania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30424 przez megi23
dzieki tylko jeszcze gdybym ja nie miala takiej wiedzy jak mam ..... sama sie przez to nakrecam co czuje w brzuchu ze malemu sie to niepodoba... ale musze myslec pozytywnie :) bedzie dobrze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30437 przez wiola
Megi,nie możesz się nakręcac bo pamiętaj ,dziecko odczuwa twoje zmiany nastroi,więc nie wolno ci się stresować,damy radę pytaj o wszystko,poradzimy sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30443 przez Madzia89862
napewno bedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30547 przez megi23
bosz wiecie jaki dzisiaj mialam koszmar ...... tak apropo czytalam ze kobiety w ciazy wlasnie je maja
snilo mi sie ze moje malenstwo mialo dziurke w sercu poszlam na badanie z nim do jednego doktorka mowi ok bedzie potem mialo miec usg czekam czekam nie oddaja mi malenstwa po 1.5 godz juz w desperacji pytam gdzie ono jest a oni na ojomie wykryli dziurke no to zostawiam wszyskto biegne a ono w inkubatorze lezy ... nie wiem ale nazywal sie karolek hmmm moze chce iec takie imie :D chodz jeszcze nie wiem jakiej plci bedzie hehehe pamietam ze patrzylam na tabliczke i pisalo urodzony w 6 miesiacu waga 10000 gram no ale potem wszyskto konczy sie dobrze on zdrowieje i na samym koncu mnostwo dzieci wlasnie z takim samym schorzeniem i lekarze psotykaja sie na pikniku... jejku nic nigdy mi sie takiego nie snilo.. zbudzilam sie cala zlana potem :( jejku no i mam dola dzis .... oby do 15 bede miec usg i oby bylo wszystko ok..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30549 przez kasiora
napewno wszystko bedzie dobrze :kiss: to tylko glupi sen :lol: ja tez w ciazy mialam "koszmary" a potem sie zamartwialam bez powodu... :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30553 przez roxana
Cześć Megi
Witaj na forum, gratuluję Dzieciątka.
Ja przez całą ciążę miałam koszmary - i to najróżniejsze, czasem takie, że aż nie chciało się wierzyć, że mózg może wygenerować coś takiego. Ale podobno często w ciąży to się zdarza.

A jeśli chodzi o wiek, to to jest najlepszy na rodzenie dzieci. Ja mam 27 i jak powiedziałam lekarzowi, że to późno to mi wyjaśnił, że między 23 a 35 to najlepszy czas na dzidziusia. Uspokoiłam się trochę.

A ciąża to ciągły stres o wszystko - zawsze się nad czymś zastanawiasz. Ale najważniejsze znaleźć taki stan umysłu żeby cieszyć każdą najmniejszą chwilką radości - a to dzidzia kopnie, a to wyciśnie nóżkę, a to usg wyjdzie dobrze.

Radość przyszłej mamy jest bardzo ważna.

Choć czasem wiem, że o to trudno, ja leżałam 3 miesiące - zagrożona ciąża. Ale starałam się cieszyć każdym dziem. I teraz jesteśmy 3 dni po terminie. I dzidzia się przestała spieszyć:)

Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30556 przez wiola
megi,napewno z twoim maleństwem wszystko wporzaadku,sny w ciaży,każda je miała,bedzie dobrze,daj znać po usg,czekamy niecierpliwie,i sciskamy was mocno. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30896 przez megi23
no i jak sie nie nakrecam i mysle o zakupach dla malenstwa a nie co bedzie itd to mam nocki spokojne od 2 dni dzis podobno maz mowil ze sie smialam przez sen hahahah :laugh: a nad ranem snila mi sie wizyta ktora mnie czeka i dostalam zdjatko brzda mojego hmm i bylo wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31250 przez baby_55
Witam wszystkie mamusie przyszłe i obecne :)
Nasze maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu, wg okresu wychodzi 9 kwiecień ale raczej się to przesunie wg opinii lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31253 przez wiola
Witaj,gratuluję malenstwa,wrazie pytań,pisz,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl