BezpiecznaCiaza112023

magdala wita

14 lata 3 miesiąc temu #401 przez majkarodzik
eash- niestety, az tyle sie staralismy. Ale dobra rada, dac sobie spokoj i nie myslec:) wiem, latwo mowic, nam tez wiele osob ak mowilo, ale jak sie bardzo pragnie dziecka to jest to niemozliwe. Ale faktycznie dalismy sobie spokoj i doslownie tak nagle sie udalo. Akurat lecielismy na wakacje i jak wyszedl mi test pozytywny to nie wierzylam ;) sadzilam, ze pod wplywem lotu chyba sie uszkodzil, bo mialam z pl w walizce :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #410 przez Doro
Cześć. Mam na imię Dorota.

Miło mi poznać wszystkie Już MAMY i Przyszłe MAMY.
Wszystkim starającym się o Dzidziusia życzę dużo cierpliwości i powodzenia, a Już Mamom... właściwie tego samego, bo cierpliwość przy takim małym Człowieczku, dla którego każda szuflada, każde pudełeczko, kontakt w ścianie,klamerka na podłodze, stanowi cel jego małej wędrówki, jest z pewnością baaardzo potrzebna :)

Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #411 przez ewella
Witajcie :) mam na imię Ewelina, mam prawie 30-tkę, czekamy na Naszą Kruszynę... to już 38 tydzień :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #415 przez Aneczka
Kto by pomyślał, że kopniak w żebra może sprawić tyle radości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #417 przez Agatha_
Agata. Mam 7 miesięcznego synka Wiktora mam nadzieję że na tym forum będą nie tylko poruszane tematy na temat ciąży i połogu ale też takie dla mam tych "starszych" dzieciaczków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #502 przez gosiasobczuk
Witam serdecznie wszystkich :).
Jestem w 24 tc i czekam na upragnionego synka - pojawi się w połowie maja. To już moja druga ciąża, ale pierwsza, zakończyła się w 16 tc więc wciąż nie mogę pozbyć się strachu i obaw o tę ciąże.

Powodzenia dla wszystkich mam rózwnież przyszłych :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #507 przez agast
Witam!

Mam na imię Agata mam już 2 córki teraz czekamy na niespodziankę która w połowie lipca przyjdzie na świat :lol:


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #520 przez emi0804
Witam wszystkich :)
Mam na imię Emilia.Pięć miesięcy temu urodziłam synka przez cc.Jestem już dojrzałą 35 letnią mamusią co mnie bardzo cieszy bo teraz tak naprawdę sprawia mi to najwięcej radości.Moje pierwsze maleństwo teraz już prawie dorosłe bo w tym roku kończy 18 lat urodziło się gdy ja ledwo wchodziłam w dorosłość.Teraz bycie mamą to coś zupełnie innego i bardzo fantastycznego.Nie bójcie się być mamami po 35 roku :)
Pozdrawiam cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #523 przez mmalutkaaa
Witam Wszystkie Mamusie...:)
Jestem Agnieszka mam 22 lata i jestem w 34 tyg. ciąży. Pochodze z Kielc jeśli są osoby z Kielc to prosze o kontakt chętnie pogadam :) Studiuję i mam nadzięję że dzieciątko urodzi się silne i zdrowe bo coś jest malutkie jak na 34 tc. :( Myślę że wspólnie ze wszystkimi mamami rozwiążemy każdy problem na tym forum:) pozdrawiam gorąco ..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #524 przez kasiora
witam serdecznie nowe dziewczyny.
jest nas coraz wiecej :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #530 przez poli
Witam się i ja, jestem 25 letnią mamą 14-miesiecznego chłopca. w czasie oczekiwań, kurs Pani Katarzyny pomagał przygotowywac mi się do porodu :)
W końcu dotarłam i na formum - pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #548 przez Nadja
Witam, jestem Nadja. Miło mi gościć na forum;)
Ps.bardzo pomysłowa strona! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #553 przez olusia10003
Witam wszystkich :) Mam na imię Aleksandra. Spodziewam się dziecka i jestem w 34 tygodniu ciąży :) W ciąże zaszłam dość wcześnie bo mam dopiero 20 lat ale zapewne będę super mamusią. Na forum dotarłam dzięki kursowi Pani Katarzyny ( super sprawa z tym kursem ) :) Moim szczęściem będzie prawdopodobnie chłopczyk, planujemy dać mu z mężem na imię Pawełek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #570 przez Aneczka
20 lat to nie tak mało, to jest najlepszy czas na dzidziusia jeśli jest się do tego przygotowanym emocjonalnie,ja mam niecałe nawet 22 i jestem w 24 tyg. ciąży i bardzo się z tego cieszę :) Tym bardziej, że moja córeczka rośnie jak na drożdżach, po jej kości udowej lekarz stwierdził, że wygląda na 26 tydzień heh :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #603 przez Scholastyka21
Witajcie, mam na imię Kasia, jestem 23-letnią mamą 7-miesięcznego Florianka, mój synuś to najwspanialsza istota na świecie i chciałabym się z wami podzielić moimi doświadczeniami z ciąży,porodu, połogu i wychowania dziecka ponieważ sama kiedyś korzystałam z rad bardziej doświadczonych koleżanek i wiem jak bardzo potrafią podnieść na duchu i wspaniale doradzać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te już z dzieciątkami na świecie :).

P.S. w czasie ciąży korzystałam z kursu internetowego Pani Katarzyny Płazy i naprawdę uzyskałam wiele przydatnych mi informacji, a stronka jest extra :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl