BezpiecznaCiaza112023

magdala wita

14 lata 2 miesiąc temu #644 przez aniaw
Witam:)) Mam na imię Ania i już 32tydzień noszę pod serduszkiem mojego pierwszego maluszka Szymonka:))
Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum jak to:)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #655 przez JoG
Witam. Mam na imię Jola i jestem szczęśliwą mamusią prawie czteromiesięcznej Patrysi. Niemal przez całą ciąże towarzyszyła mi ta stronka, korzystałam też z internetowego kursu i wiele informacji było mi przydatnych. Teraz nie mam tyle czasu na internet bo dziecko jest niezwykle absorbujące ale i tak od czasu do czasu tu zaglądam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #661 przez kasiora
szok!! :ohmy: widze ze z godziny na godzine jest nas coraz wiecej na forum :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #704 przez aniaw
Fajnie, że jest nas tu tak dużo i cieszę się, że mogłam do Was dołączyć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #748 przez Scholastyka21
nareszcie znalazłam super forum, nie dość że jeśli mnie coś nurtuje to odrazu dostaję odpowiedź to jeszcze tyle fajnych kobitek podobnych do mnie tu jest :) suuper

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #784 przez olusia10003
Witajcie Wszystkie Kobietki. Fajnie ze jest tu nas już tak duuuuuuuuuużo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1231 przez aniaw
Wysłałam też linki moim znajomym, żeby było nas jeszcze więcej :laugh:
Fajnie tak sobie popisać w wolnym czasie i dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1338 przez grazia
witajcie ja mam na imię Kasia w lipcu bedę miala 34lata od jakis dwóch lat staramy sie z mezem o dziecko jak do tej pory bezskutku niby u nas wszystko ok a dalej dzidzi brak podoba mi sie forum na ktorym moge sie podzielic swoimi problemami z osobami w podobnej sytuacji do mojej oraz z kobietkmi ktore sa mamami i moga cos doradzic podpowiedziec pozdrawiam wszystkich :)

grazia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1505 przez olusia10003
Zgadzam się z Tobą Kasiu :) Forum jest naprawdę bardzo fajne, przydatne i może pomóc nam rozwiązać wiele spraw i rozwiać wszelkie wątpliwości na różne ciekawe tematy :) I nie rezygnujcie ze starania się o dziecko czasami tak jest że dłuższy czas nic a później wielkie zaskoczenie i maluszek pod serduszkiem mamusi. Moja znajoma starała się o dziecko 8 lat i ma teraz 7-miesięczną śliczną córeczkę :) Wiec zawsze trzeba próbować, próbować, próbować... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2231 przez Madzik
Witam serdecznie wszystkich :)
Mam na imię Magda, jestem w 9 tyg. ciąży:) Każdego dnia dziękuję za ten dar, gdyż od prawie 5 lat nie mogłam zajść w ciąże. Teraz czekam z nadzieją, że wszystko się ułoży i dzidziuch będzie zdrowy. Bo myśli to mam tysiące... Pozdrawiam :laugh: [img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2242 przez kasiora
madzik glowa do gory! napewno wszystko bedzie dobrze :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2276 przez tysia178
Madzik gratuluję! :) trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :)
a tak wgl to witamy w gronie MAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2387 przez Madzik
Pewnie jak większość kobiet będących w ciąży zadręczam się myślami o zdrowie maleństwa. Ale jak tu nie myśleć... Jestem na etapie poznawania całej tematyki dotyczącej ciąży, jej przebiegu. Tak długo czekałam na maleństwo, to teraz chucham na zimne, jestem chłonna wiedzy heheh Niestety mam zagrożoną ciążę i to mi tak nie daje spokoju...może właśnie stąd te wszystkie myśli i zadręczanie samej siebie... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3260 przez Agnieszka
Madzik napisał:

Pewnie jak większość kobiet będących w ciąży zadręczam się myślami o zdrowie maleństwa. Ale jak tu nie myśleć... Jestem na etapie poznawania całej tematyki dotyczącej ciąży, jej przebiegu. Tak długo czekałam na maleństwo, to teraz chucham na zimne, jestem chłonna wiedzy heheh Niestety mam zagrożoną ciążę i to mi tak nie daje spokoju...może właśnie stąd te wszystkie myśli i zadręczanie samej siebie... :(


witam serdecznie, również miałam zagrożoną ciążę, życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa, na pewno wszystko będzie dobrze, tylko uważaj na siebie



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3282 przez tysia178
grazia napisał:

witajcie ja mam na imię Kasia w lipcu bedę miala 34lata od jakis dwóch lat staramy sie z mezem o dziecko jak do tej pory bezskutku niby u nas wszystko ok a dalej dzidzi brak podoba mi sie forum na ktorym moge sie podzielic swoimi problemami z osobami w podobnej sytuacji do mojej oraz z kobietkmi ktore sa mamami i moga cos doradzic podpowiedziec pozdrawiam wszystkich :)


trzymam kciuki żeby Wam się udalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl