BezpiecznaCiaza112023

Hej Dziewczynki:)

11 lata 3 miesiąc temu #537896 przez juleczka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537898 przez juleczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537965 przez Kiniaczek
Hej Juleczka:) śliczny brzusio:) poniżej przesyłam mój:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538036 przez juleczka
hej Kiniaczek śliczny brzusio ja robie zdjecie sobie co niedziele i za każdym razem jest wiekszy!!
jak myslisz mój chyba większy co !!pomalutku wygladamy jak prawdziwe cieżaróweczki co ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538271 przez Kiniaczek
Ciężarówki z nas jak nic:) ale ja tam się nie przejmuje ;-) U mnie 9 kg do przodu... niedługo się nie udźwignę:) ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538302 przez małopolanka
Piękne te Wasze brzuszki ;-) a to zdjęcie 4D jest po prostu boskie. Jeśli chodzi o imiona to też kiedyś myślałam o Franku albo Filipie hehe mojemu mężowi to ostatnie szczególnie się podoba. Kiniaczek zaskoczył mnie swoim wyborem ale jak najbardziej pozytywnie. Hugo brzmi pięknie i wyjątkowo. Jedyne co to nie mogę znaleźć zdrobnienia do tego imienia. Mnie osobiście podoba się tez Maksymilian, Dominik, Filip z tym że często zmieniam zdanie więc jak kiedyś przyjdzie pora wybrać imię to będzie ciężko haha jeszcze niedawno podobały mi się imiona takie jak Michał Kamil Kacper Mikołaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539553 przez juleczka
Hej imię Max jest super ale niestety moja sąsiadka ma syna o tym imieniu :) :)
Dzis nie moge spać mały juz o rano zaczoł sie wiercić i nie moge spać a bardzo lubi sobie pospac do 10 :laugh: :laugh:
Remont sypialni juz dobiega końca zostało tylko sprzatanko i zakupy musze skoczyć chyba do Castoramy po nowy karnisz a firanke i zastanawiam sie nad nową firanką tylko jaki kolor dobrać hmmmm...sypialnie mam teraz jasno kremową z brazową fototapetą w kwiaty jest super a tak sie bałam jak ja zamawiałam :) :)

A dzis dzwonie do lekarza umówic sie na 4d bo tak zazdrożcze Kiniaczkowi foteczki że tez musze taka miec na pamiatke a przy okazji dowiem sie czy wszystko oki u naszego kochanego maluszka!!!

Buśki dziewczyny i miłego dnia ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545433 przez Kiniaczek
Juleczka kiedy masz to 4D ???:) Jk sie miewacie razem z brzuszkiem???:) U mnie dizś jakiś dół ,ryczeć mi sie chce...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545469 przez magdalenagal
Cześć mam na imię Magda, jestem w 18 tygodniu ciąży :-) czuję się świetnie. Przybrałam na wadze 2,5 kg (wg najświeższego pomiaru ;-) ) w lipcu urodzi się nasze pierwsze Dzieciątko na które z Mężem baaardzo czekamy.

Już jutro idę do Pana Doktora, może dowiem się czy czekam na Melanię czy Michała :-)

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie- te obecne i przyszłe.
Pamiętajcie jesteśmy dzielne, wyjątkowe i cudowne ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545577 przez juleczka
Hej Kiniaczek ja dzis mam bardzo dobry dzień wyspana,najedzona czego więcej a maluszek rozrabia w brzuszku aż miło :) :) nie wiem kiedy chyba w przyszłym tygodniu bo narazie lekarz jest na urlopie ma do mnie dzwonić jak wróci.Wczoraj miałam okropny dzień nogi mnie rwały i palce puchną musiałam obrączke ściągnąc i teraz czuje sie troszku goła bez niej :laugh: :laugh: co się dzieje u ciebie hormony sie odzywają ;) ;) ja miałam tak w sobote chodziłam i sie wydzierałam na mojego aż musiałam w przepraszać w niedziele.Wybaczył na szczęście :) :)


Witam cię Magda gratuluje ci dzidzi !!oj malutko przybrałaś ciesz się ja mam teraz 13 kilo na plusie znajomi mi mówią że wygladam jak paczuszek z brzuszkiem ha ha ha.Melania to śliczne imie mam bratanice o tym imieniu ma 4 miesiace ,Michał też świetne mój młodszy brat tak ma na imię.
Daj znać jutro jak sie czuje dzidzia.

pozdrawiam i całuje przyszłe Mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545850 przez AgataR
Hejka przyszłe Mamy, jestem Agata 25l. moja pierwsza ciąża :) z mężulem spodziewamy na 08.05 dzieciątka, obecnie 26 tydzień i niestety ale jeszcze dziecko ani razu nie dało się podglądnąć, zawsze tyłkiem do góry zasłonięte rączkami.. :) Jak do tej pory obywało się bez dolegliwości ciążowych, a od tygodnia mam straszną zgagę i mdłości.. coś u mnie odwrotnie niż u innych Mamusiek :) :laugh: niestety ciąża wywołała u mnie straszliwą drażliwość.. i potrafię płakać z byle powodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547147 przez Patrizia
Czesc dziewczyny:) jestem w pierwszej upragnionej ciazy termin mam na 14 lipca, teraz wiem ze to chlopak Ksawery bedzie mial na imie:) ale jeszcze tydzien temu lekarz mowil mi ze na 80%dziewczynka:P mysle ze juz nic nie powinno sie w tym temacie zmienic. Jak narazie przbralam tylko 3 kg wiec nie jest zle




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547498 przez Kiniaczek
Magdalena Agata i Patrizia witamyyyyyyyyyyy :)
U mnie dziś nawet w miarę dobry dzień, nocka przespana, tylko niekontrolowany krwotok z nosa nad ranem... ale opanowany :) Trochę mi się ostatnio spina brzuch ale chyba za dużo od siebie wymagam... Pogoda też nie pomaga , jakies doliny się pojawiają od czasu do czasu, ale jakos daje rade. Synek pomaga mi w tych gorszych chwilach także nie jest źle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547505 przez Kiniaczek
Patrizia napisał:

Czesc dziewczyny:) jestem w pierwszej upragnionej ciazy termin mam na 14 lipca, teraz wiem ze to chlopak Ksawery bedzie mial na imie:) ale jeszcze tydzien temu lekarz mowil mi ze na 80%dziewczynka:P mysle ze juz nic nie powinno sie w tym temacie zmienic. Jak narazie przbralam tylko 3 kg wiec nie jest zle


Patrizia u nas przez 2 usg była dziewczynka a w 20 tygodniu okazało się że jednak chłopak :D ,na ostatnim usg sie potwierdziło :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #547508 przez Kiniaczek
Juleczka doczekasz się zobaczysz:) Moim zdaniem im później tym lepiej bedziesz widziała Filipka:) będzie większy i piekniejszy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl