BezpiecznaCiaza112023

Hej Dziewczynki:)

11 lata 4 miesiąc temu #494433 przez juleczka
przyjaciółki mi mówiły ze o tym bólu sie bardzo szybko zapomina jak tylko zobaczysz maluszka!! staram sie w to wierzyc :) :) zawsze bardzo sie bałam bólu czy to u dentysty czy gdzieś indziej taki juz mam lenk.Wybrałam inny szpital w Strzelcach Opolskich boje sie jechac do Opola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494442 przez Kiniaczek
Też słyszałam że szybko się zapomina... Ja cały czas zastanawiam się który szpital wybrać, w Poznaniu jest kilka , koleżanka za tydzień ma termin, zobaczymy jak tam ją potraktują... Ciężka sprawa z takimi wyborami bo masz świadomość że decydujesz o zdrowiu własnego dziecka... No ale tak już skonstruowany jest ten świat i nasz Fundusz zdrowia... trzeba się modlić żeby trafić na ludzki personel podczas naszego porodu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494466 przez juleczka
właśnie moja bratowa rodziła w tym szpitalu i była zadowolona z opieki 7 tygodni temu.znów do tego szpitala mam dosyc kawałek ale mi sie wydaje ze sie opłaca dla maluszka sie poswiecic i pojechac troszku dalej!!pozdrawiam i mykam robic obiadek dla Mężusia bo zaras wraca i bedzie głodny :) :) pozdrawiamy i trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u lekarza daj znac ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494568 przez lumpik24.pl
.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495696 przez juleczka
Witam Kiniaczku ten dzień jest straszny supie śniegiem a ja musiałam wyjśc z domku po zakupy bo pusta lodówka :) :) Skrobanie szybek w aucie to okropne a sklepy mam dośc daleko a ten na miejscu jest beznadziejny ;) ;) jestem ciekawa co tam słychac w twoim brzuszku byłaś dziś na wizycie tak ??pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495710 przez Kiniaczek
Hej Juleczka:) U nas też sypieeee że hej... na szczęście lekarza mam dość blisko także spacerek sobie zrobię:) Właśnie oporządziłam się przed lekarzem... co się człowiek musi nagimnastykować żeby dobrze ogolić to szok:) Nie wiem jak to będzie jak brzuch będzie większy :P
Wizytę mam dopiero o 17:/ także jeszcze trochę czekania... Jak tylko wrócę to dam znać szybciutko... trochę mnie dziś pobolewa brzuszek...chyba się macica znów rozszerza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496044 przez Kiniaczek
Hej:) My już po wizycie:)
Miała być dziewczynka a teraz się okazuje że może być chłopiec:))))) ha ha W styczniu dopiero potwierdzimy bo póki co maluszek nie chce szczególnie ujawnić płci... dziś nie dośc że pępowina między nóżkami to jeszcze siedziało po turecku... ale lekarz niby kątem oka stwierdził że mignęło mu że to jednak może być chłopiec:)
Maluszek zdrowy, wszystko w porządku także jestem spokojna:)
Trzeba tylko zmienić taktykę mówienia do brzucha coby się ni obraził:)
Do tej pory mówiłam w wersji żeńskiej:) :laugh: :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496061 przez juleczka
hej, bardzo się ciesze ze wszystko jest dobrze a czy dziewczynka czy chłopiec to nie ważne byle zdrowe!ciekawe co mój lekarz powie w przyszły wtorek czy nadal będzie chłopak :unsure: :unsure: ale w rodzinie mojego męża od 4 pokoleń rodzą się sami faceci więc tak mi się tez wydaje.. pozdrowienia dla brzuszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496476 przez Kiniaczek
Hej Juleczka:) Pewnie że obojętne, najważniejsze że zdrowe:) Troche się co prawda nastawiliśmy na dziewczynkę, ale mega szybko się to zmieniło i już gadam do brzucha w wersji męskiej żeby się nie obraził czasem na mame:) Jak sie czujecie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496581 przez juleczka
witam :)u mnie wszystko dobrze właśnie wróciłam z badań!!właśnie zjadłam śniadanko!!ja jeszcze nie mówie do brzuszka w wersji męskiej albo żeńskiej mówie poprostu mój kochany dzidziuś mysle ze tak jest sprawiedliwie do puki ja nie będe miała pewnosci na 100% :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502252 przez Kiniaczek
Hej Juleczka jak tam się miewacie???? ja od 3 dni jestem już u mamusi:) Nie ma jak w domu:) Tylko problem z dopchaniem się do kompa, a swojego nie zabrałam coby nie dźwiać:) Jak się czujecie? Jesteście już po wizycie?? U nas wszystko dobrze, maluszek kopie, czujemy się nawet dobrze, tylko strasznie boli mnie tyłek...tzn kośc ogonowa ale daje radę! Jak przyotowania do świąt? Pozdrawiam i całuje Was mocno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502297 przez juleczka
hey u nas wszystko ok!!maluszek rozrabia w brzuszku jak pije herbatke z cytrynką :) :) wizyte mam dopiero o 12:45 wiec jeszcze czeka mnie doprowadzenie do porzatku mysle ze jakos dam rade !!mam nie złego stracha strasznie sie boje że cos nie tak bedzie... Mnie strasznie boli kręgosłup mój mąż musi masowac :) :) :) święta mnie troche przerazają jeszcze nie mam okien umytych itd. teraz najwazniejsza jest wizyta moze jutro sie zabiore za porzątki naszczęście prezenty juz prawie wszystkie kupione wiec połowa za mną!!pozdrawiam gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502563 przez magdolec999
HeJ :) Jestem Magda. Mamy za sobą 15tygodni i 3 dni...płci nie znamy ale na wszystko co nam maluch przyniesie z wielką radością czekamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502837 przez Kiniaczek
Hej Madzia:) Witamy i zapraszamy do konwersacji:) Ja jestem w 20-stym tygodniu i jeszcze nie wiem jaka płeć, zmienia się co miesiąc:) Jak masz jakieś pytania pisz śmiało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502838 przez Kiniaczek
Juleczka pisz mi tu jak po wizycie:))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl