BezpiecznaCiaza112023

Witajcie ! :)

11 lata 1 miesiąc temu #546901 przez małopolanka
PS piękne zdjęcie ;-)fajnie widzieć z kim się pisze ;-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #546956 przez ladymartula89
Zgadzam się, dobrze jest widzieć z kim się pisze :) A jak minął Twój dzień ?
bo my odebraliśmy dzisiaj obrączki ( ślub cywilny- 30 marca) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547148 przez małopolanka
Napisałam Ci dwa posty zamiast jednego. Pierwszy jest na poprzedniej stronie. 30 marca to już niedługo ;-) My sporo czasu szukaliśmy obrączek. Nie mogliśmy się zdecydować. Czasami obrączki pięknie wyglądały na wystawie a na palcu tak sobie. W końcu zdecydowaliśmy się na te:http://kobe.pl/obraczki/92-obraczka-304-5.html. a Ty masz gdzieś zdjęcia Waszych? Szkoda że ślub już za nami chętnie bym to powtórzyła. Masa przygotowań ale całe życie będę wspominała ten dzień ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547407 przez ladymartula89
śliczne :) Ja jak to kobieta bardzo chciałam z cyrkoniami, dużą ilością cyrkonii, ale ostatecznie wzięłam klasyczną, zaś mój D. wybrał sobie z piaskowym złotem. Od zawsze wiedzieliśmy, że weźmiemy różne/inne. Gusta i guściki hehe. Zakupy robiliśmy w Aparcie i dobrze nam to wyszło, bo mamy zniżkę na biżuterię. Najlepszy był moment odbierania ich ( miesiąc czekaliśmy), ja mam rozmiar paluszka 10, a mój D. 22 . Jak ja zobaczyłam tą moją obrączkę, to padłam ze śmiechu :D taaka mała :)
A Twoje muszę przyznać, że są urocze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547443 przez małopolanka
hahaha ja mam rozmiar 9 więc jeszcze lepiej a mój mąż miał chyba 28 ale nie jestem pewna wiem że strasznie duża. My też patrzyliśmy w Aparcie ale akurat te co nam się podobałyśmy były strasznie drogie z racji tego że mój mąż ma taki rozmiar jego obrączka kosztuje dwa razy tyle co moja bo wchodzi na nią dużo złota a jeszcze mój małżonek zażyczył sobie gruba bo cienka mu nie pasuje więc nie mogliśmy szaleć za bardzo. Mi też zależało na jakiś ozdóbkach miałam szczęście bo była promocja w Kobe i jeden brylant był gratis więc ja zapłaciłam tylko za dwa trzeci miałam gratis. Z tym że macie różne się nie przejmuj ja mam całkiem różny zaręczynowy. Białe złoto z szafirem w środku i brylancikami po bokach. Muszę je nosić na osobnej ręce bo zaręczynowy kompletnie nie pasuje do obrączki ale szczerze nie przeszkadza mi to w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547462 przez ladymartula89
O kurcze, to jeszcze mniejszy paluszek hahahahha. Co za paskudny dzień. U mnie od rana pada deszcz i szaro na dworze. Na nic się nie ma ochoty. Jasne po co się przejmować. Znaczy jak człowiek ma się przejmować, bo ma taką naturę to będzie. Ja mam małe problemy ze szwagierkami, mojego D. rodzina, to taka, że wtrąca się we wszystko, wszystko inne interesuje tylko nie ich sprawy. Najlepiej jak skrytykują jeszcze, bo chyba uważają, że mają na to prawo. A mój D. ? echh on to mówi tylko: nie przejmuj się. No, ale jak to się nie przejmować? Idziesz do jego domu i czujesz się jak intruz. Aktualnie od 3-4 m-cy mieszkamy u mnie. Nie jest źle. Rodzice wybudowali się na wsi, my zajęliśmy górę, oni dół.
Czasem zastanawiam się czy to nie egoistyczne myślenie, że dałabym rade sama wychować dzieciątko, bez stresu i przejmowania się czyjąś opinią. Wiesz... dla Świętego spokoju. Po czym później sobie myślę, dlaczego D. co jest niczemu winny , bo ma taką rodzinę jaką ma, ma ponosić konsekwencję za moje decyzje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547503 przez małopolanka
hehe rozumiem Cię rodzinka nieźle umie dopiec. Moim zdaniem kompletnie ignoruj szwagierki. Albo przyjmuj taktykę i bądź dla nich baaardzo miła haha ja bym tak zrobiła. Nic bardziej nie wkurza osoby krytykujące jak odpowiadanie na ich zaczepki uśmiechem i totalną olewką. Po pewnym czasie dadzą Ci spokój. Przychodźcie z wizytą najczęściej jak się da aż Was będą mieli dość hahaha i mów jak najczęściej jaką to Twój D ma fajną rodzinę ;-) Jest też szansa że może się do Ciebie przekonają a Ty do nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547554 przez ladymartula89
Kochana. Każdy mi tak doradzał :) Postaram się tak zachowywać. Smuciło mnie to dlaczego ja Musiałam tak każdemu leźć w tyłek i byc miła/kochana, a ona gadała na mnie . Poźniej stwierdziła: ocho , zazdrosc ! I może coś w tym jest :)
Dziękuje za dobre rady :) PS. ja jesteś na FB , to wpisz ( Marta Agnieszka) I dodaj :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547589 przez małopolanka
już się robi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547680 przez ladymartula89
Hmmm Kochana. W sumie to nie. Noo może prócz jednej sytuacji gdy na widok śledzi ( a czułam zawsze do nich obrzydzenie) pociekła mi ślinka hehehe. A i ta miesiączka spóźniająca się tydzień.
życzę Tobie z całego serca by tak było! Musi tak być, trzeba mocno wierzyć!
PS. To Ty dodałaś mnie na fb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547683 przez ladymartula89
oo poznałam Cb ! Masz takie samo zdjęcie profilowe w galerii na fb :) Już dodałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547690 przez małopolanka
tak to ja hehe śliczne masz zdjęcia laseczka z Ciebie ;-) patrząc na Ciebie i Twojego przyszłego męża wróże że będziecie mieli śliczną blondyneczkę albo słodkiego blondyna haha ja ostatnio mam wilczy apetyt nie wiem czy to coś znaczy ale normalnie nie mogę się najeść haha i dokładnie nie wiem na co tak naprawdę mam ochotę. Nie powinnam się za bardzo nastawiać zanim nie będę pewna w sobotę zrobię test zobaczymy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547698 przez ladymartula89
Kochana właśnie miałam napisać, że wspaniale do Siebie pasujecie :D
śliczna parka z Was :)
Będę trzymała kciuki !
I to dzieciątko na zdjęciu... Pasuje Tb bycie mamusią :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547701 przez ladymartula89
Muszę jeszcze dodać, że wakacje, to mięliście udane ! :D
Piękne widoki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #547707 przez małopolanka
hehe na zdjęciu to mój chrześniak ale każdy mówi że jest do mnie podobny haha. Przed ślubem udało nam się trochę pozwiedzać. Teraz już przy wykańczaniu domu nie możemy sobie na to pozwolić więc jedyne co mi pozostaje to widoki na zdjęciach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl