BezpiecznaCiaza112023

listopadowe bliźniaczki

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640243 przez moniczka8401
Witam wszystkie mamusie.
Mam 29 lat. jestem obecnie w 9 tyg i mam dwojeczke dzieci w sobie :) :) oprocz tego mam jeszcze 2 synow, 4latka Bartek i 2latka Kamil.
Jezeli znajdzie sie tutaj jakas blizniacza mama to z przyjemnoscia ja poznam bo nie mam nic pojecia o blizniakach wiec wszelkie rady i uwagi bym sie dowiedziala :)

Wiec czekam na Was Mamusie :blink: :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640563 przez pasal
Witamy na forum :D ale będziesz miała w domu wesoło :) jestem w 28 tygodniu ciąży bliźniaczej, jakbyś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640566 przez Monix
Hej :) JA też jestem w ciąży bliźniaczej :D Coraz więcej nas :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643521 przez moniczka8401
wow 28tydz!!! gratuluje:) jak ci sie udalo przejsc tyle tygodni?? :) ja mam zadyszki jak dochodze do II pietra :( bardzo dobrze sie czuje choc pobolewa mnie brzuch u dolu troszku.. w 15 maja mam prenatalne - az jestem ciekawa jak juz dzieci wygladaja :laugh:
skad wogole jestescie?? Ja z Tychow kolo katowic :)
Pozdrawiam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643540 przez Monix
Im dalej tym ciężej, to prawda :P
Ciekawe co teraz będziesz miała Moniczko? ;) Może dla równowagi trafią Ci się 2 dziewusie? :)

U mnie już jest córa, teraz czekamy na 2 chłopców :laugh:

Ja mieszkam na Kujawach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643542 przez moniczka8401
zastanawiam sie kiedy poczuje ruchy.. teraz mam 10tydz i w tym tyg czuje czasami jak spokojnie sobie leze delikatne 2-3 sek takie mrowienia. to ani burczenie ani gaz w jelitach jak przechodzi.. pierwszy raz takie cos czuje...
mam nadzieje ze to beda dziewczynki. moj syn chce siostry bo brat mu zabawki zabiera a siostry nie beda... :) spiewa do siostr codziennie a drugi syn przytula sie i caluje brzucholek hhee
mam nadzieje ze w 15ego sie cos zobaczy na tym prenatalnym :)
przy poprzednich ciazach widziadzialm w tych tygodniach..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643549 przez Monix
Pewnie będzie widać, wiadomo badania prenatalne wykonuje się na bardzo dobrym sprzęcie :) Ja o płci dowiedziałam się właśnie na prenatalnych i był to 13 tydzień.

A u Was w rodzinie były bliźniaki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643564 przez pasal
Ja mieszkam na 4 piętrze i jest mi dość ciężko wdrapać się na górę :) mam już dość spory brzuszek i przyznam, że teraz jest on juz ciężki. Do 25 tygodnia czułam się rewelacyjnie, w 24 tygodniu miałam własny ślub i tańcowałam całą noc :) teraz już bardzo się oszczędzam.
Jeżeli chodzi o ruchy to pierwsze poczułam ok. 16 tygodnia. Płeć obu poznałam dopiero kilka tygodni ale tylko dlatego, że jedna z nich nie chciała pokazać co ma między nogami :) było podejrzenie, że są to dwie dziewczynki, ale nie tak na 99% u mnie w rodzinie były bliźniaki i jestem z Koszalina.

Monix - duży masz już brzuszek ? ile kilogramów już Wam przybyło ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643619 przez moniczka8401
od mojej mamy ojciec mial brata, ktory mial dwie blizniaczki :)ale nikt w rodzinie nie mial blizniakow!! czyli u nas w rodzinie bedzie najwyrazniej co dwa pokolenia.
ale gdy nie wiedzialam ze u nas w rodzinie i ojca dzieci sa jakies blizniaki pytalam sie dr. dlaczego mam blizniaki skoro w rodzinie nikgy nie bylo to odpowiedzial: najwyrazniej od pani czas zaczac zmienic ten cykl i od pani zaczna sie w rodzinie blizniaki:) widocznie byl odpowiedni gabaryt hihihi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643623 przez moniczka8401
ale dziwie sie, ze sie bardzo bardzo dobrze czuje. rozmawiam z kolezankami bo jakos wiosna przyszla i duzo ich zaciazylo :silly: i kazda z nich sie zle czuje, wymiotuja bez przerwy, zmiany apetytu maja, nie jedza, jednym slowem zdychaja!!!! a ja - rewelacja!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643653 przez Monix
U mnie w rodzinie nie było bliźniąt, za to w rodzinie u mojego partnera tak.
Moniczka i życzę Ci żebyś czuła się tak rewelacyjnie przez cały czas. Ja wymiotowałam dość długo i bardzo intensywnie - słowem była masakra! Zaczęło się ok. 9-10 tygodnia a skończyło się w połowie 5 miesiąca :dry:

pasal przytyłam już 13 kg, ale wszyscy mówią, że te kg weszły w brzuszek :) Więc poki co nie ma tragedii ;) :P

To mój brzuch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643700 przez moniczka8401
o ja!!! jaki brzusio!! wow!!! swietny!! :kiss:
Widac teoria teoria. jak wszystko idzie w brusio tzn ze chlopcy no i masz chlopakow :) na boczki ida dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643702 przez moniczka8401
moniczka8401 napisał:

o ja!!! jaki brzusio!! wow!!! swietny!! :kiss:
Widac teoria teoria. jak wszystko idzie w brusio tzn ze chlopcy no i masz chlopakow :) na boczki ida dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643759 przez pasal
To ja jestem zaprzeczeniem teori, bo przytyłam 12 kilo i też wszystko poszło w brzuszek, który jest identyczny jak Twój! :D to my w 28 tygodniu :) i ja mam dwie dziewczynki.

Moniczka Masz super, że przechodzisz ciąże bez dolegliwości. Moje początki były okropne z każdego powodu wymioty, ale po 12 tygodniu wszystko minęło.

Monix Pewnie o tym wiesz, ale smaruj brzucha ile wzlezie wszystkimi kremami! mi niestety w 27 tygodniu zaczął pękać od dołu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643887 przez moniczka8401
Ja mialam dwie ciaze bardzo duza stad mam duzo rozstepow na brzuchu.. chcialam wam tutaj dac zdjecie przed porodem jak wygladalam ale cosik nie chce sie zaladowac.
do 9tyg nie mialam wogole apetytu a teraz jem czesto a nawet bardzo czesto. ale najgorsze sa noce. Jestem tak bardzo mocno glodna miedzy 1sza a 4ta ze moge konia zjesc!!! :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl