BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 6 miesiąc temu #44324 przez sylwcia
witam mamusie ja należe do mam sierpniowych mam 3,5 miesięcznego synka Michałka bierzemy udział w konkursie czy możemy prosic o głosik?? można dodawac każdy dzień bardzo prosimy
www.benc.pl/konkurs/z/1339/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44334 przez Batmanik
Mam dla Was kolejna serie opowiesci z cyklu ,,MOja tesciowa" :silly:
a wiec poszlam dzis do sasiadki(ktora jest tesciowa mojej siostryz) I POWIEDZIAL MI ZE MOJA KOCHANA TESCIOWA ZAMOWILA TORTA NA CHRZCINY, CO WIECEJ DALA NA MSZE ZA CHRZCINY-ALE TU DOKLADNIE NIE WIEM CZY BEDZIE OSOBNA MSZA CZY NORMALNA MSZA W 2GI DZIEN SWIAT ALE W INTENCJI IGORKA- BO JA ZAMAWIALAM TYLKO CHRZCINY PO MSZY.
CO WIECEJ LATA JAK OPENTANAZE ONA TO MUSI UGOTOWAC TO ZROBIC HEH TYLKO ZAPOMNIALA UZGODNIC T Z NAMI JAKIE MY CHCEMY MIEC POTRAWY :angry:
MUSI SIE BIEDNA LECZYC BO SOBIE CHYBA UROILA ZE TO JEJ DZIECKO BO OSTATNIO WYWALILA MI TEKST ZE PRZECIEZ DZIADKOWIE MAJA JAKIES PRAWA :) WIEC JA USWIADOMILAM ZE ZADNYCH ALE NIE POMOGLO BO WZIELAM MALEGO ZE SOBA O 8 RANO KTOREGOS DNIA A TA ZAUWAZYLA ZE NIE MA AUTA TO WPAROWALA DO POKOJU SPRAWDZAC CZY JEST DZIECKO- A POZNIEJ MOJEJ MAMIE MOWILA ZE AZ JEJ COS SIE ZROBILO JAK ZOBACZYLA ZE NIE MA DZIECKA :S
MUSZE JEJ DAC WKONCU ZAPROSZENIE NA CHRZCINY ZEBY NIE MYSLALA ZE TO JEJ CHRZCINY I JEST NA NICH TYLKO GOSCIEM :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44440 przez iwo23_1990
Marysia27 jak twój maluszek ma kolki to dawaj mu Lakcid to nic nie szkodzi dziecku a jest super na kolki odkąd ja mojemu małemu podaję raz dziennie rano to wszystko mineło:)
A co do okresu to też nie mam ale wy karmicie piersią to podobno okresu może nie by nawet do pół roku a ja nie karmie już piersią i mam normalnie schizy że jestem w ciąży a na razie drugi dzidziuś nie byłby najlepszym pomysłem. Mam już kupione tabletki antykoncepcyjne ale okresu brak, mój ginekolog przepisał mi tabletki na wywołanie okresu ale kazał jeszcze z tym poczekac z dwa tygodnie, bo powiedział mi że na razie okresu mogę nie miec ale skoro chce zarzywac tabletki to żebym sobie kupiła na wywołanie....
Muszę z moim maluszkiem przejśc sie go zważyc bo jestem ciekawa ile już waży a taki duży chłopczyk już z niego że szok:)

Tutaj daję fotkę mojego Skarbusia:)
Mój Synuś Olivierek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44447 przez raczek10
FAJNIUTKI OLIVIEREK . BUŚKI :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

MARYSIU TWÓJ ZYSIEK TO NAPRAWDĘ KAWAŁ CHŁOPA :laugh: JA MYŚLAŁAM ,ŻE MÓJ JAŚ DUŻY A ON PRZY TWOIM TO PCHEŁKA :woohoo: TO TY MASZ CO NOSIC W CHUŚCIE . :laugh:

BATMANIKU ZACZNIJ PISAĆ BLOGA POD TYTUŁEM ; JAK POSKROMIĆ TEŚCIOWĄ :lol:
MOŻE JAK DOSTANIE ZAPROSZENIE TO SIĘ OBUDZI W KOŃCU :lol:

POZDRAWIAM :)

SYLWCIA WITAJ I NAPEWNO ZAGŁOSUJEMY

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #44468 przez Batmanik
Witam!!!
Jednak wczorajsza noc Igorka byla przypadkiem :(
moj 2 tyg temu wazyl 5600
Marysiu Twoj synus to chlop jak trzeba :laugh: a ile wazyl przy urodzeniu???
heh bo jest najmlodszy a najwiekszy :laugh:
dajcie spokoj z ta moja pozal sie Boze tesciowa-porazka :)
Iwo-slodziak z Twojego synusia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44476 przez roxana
cześć Dziewczyny

Batmanik z Teściową to faktycznie porażka. Ja nie mam na szczęście problemu z moją i dodatkowo mieszkamy 300 km od całej rodziny - to jest naprawdę czasami atut. choć zostaje niania na jakieś wypadki, albo przyjaciółka:)

z tą @ to faktycznie podobno zależy pod tego czy się karmi, koleżanka jak karmiła i to długo bo prawie rok to dopiero po roku dostała.

Ja byłam u lekarza 6 tygodni po porodzie, ale u nas w szpitalu to jest norma, nawet w wypisie jest to napisane jako zalecenie.

My też puki co nie planujemy kolejnego dzidzusia, dopiero za dwa lata.

No to się okazuje że nasz Tymcio najmniejszy:) Poszedł po mamusi. jak byłam mała to miałam ksywę żeberko:)

A Oliwierek słodziutki

Ja od 3 miesiąca zaczynam używać nosidełka, ale nie w domu tylko na zakupy albo gdzieś jak pójdziemy do znajomych. sprawdziłam w domu i się sprawdza. Ale do tej pory nie chciałam ze względu na kręgosłóp.

Pozdrawiam Mamusie i Dzidziusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44604 przez Marysia27
Olivierek ma tak zawadiackie spojżenie jak mój Barteczek :) odnośnie Bartkowej wagi urodzeniowej to było 3870 .
Iwo mój Maluszek nie ma kolek, tylko zaparcia z którymi walczymy od narodzin- juz w szitalu zaczął dostawać lakcid i podaję mu to przez cały czas zgodnie z zaleceniem lekarki i żadnej poprawy, juz nie wiem czego mam się czepić żeby pomóc mojemu Zyśkowi... :angry: I ciągle tylko czopki glicerynowe, aż si.ę boję , że mały się od nich uzależni i już sam nie będzie chciał się załatwiać.
Batmanik gdybym ja miałą taką tesciową to krzyknęłabym... "do rowu z nią, do rowu..." ;)
Ale na szczęście nie mam i mogę wołać "sto lat" bo przed chwilą przyniosła mi obiad- mieszamy na jednym osiedlu w różnych blokach, ale i tak jestem pełna podziwu że jej się chce dla mnie gimnastykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44618 przez iwo23_1990
Marysia27 a pomagasz małemu termometrem?? Olivierek też miał zaparcia i pomagałam mu nie dawałam mu czopków póżniej lakcid i samo sie unormowało bo mi lekarka powiedziała że jak chce dawac czopki to nie długi czas bo to nie za dobre jest...
Ja robiłam tak że jak widziałam że mały się pręży brałam i pomagałam termometrem i z tego co moja mama mi opowidała z nami też tak robiła a miała nas 4-ro i każdemu samo sie unormowało to po pewnym czasie, więc może tak spróbuj...

No Olivierek to taki mały śmieszek jest :)

A co do teściowej to mieliśmy z nią mieszkac ale nie potrafiłam się z nią dogadac a mój mąż wiecznie sie z nią kłócił i mieszkamy u mnie w domu zamierzamy sie budowac bo u mnie miejsca nie ma, tak że z teściową też nie mam za wesoło jakoś za nią nie przepadam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44642 przez Batmanik
A dajcie spokoj z ta moja tesciowa-dzis jej powiedzialam co mysle a do niej dalej nie dociera-masakra ale musimy sie przemeczyc bo tez zamierzamy sie budowac...a najlepsze jest to ze gadam przy niej ze zamowilam torta a ta nic nie mowi ze ona zrobila to samo-ale wtedy jej powiem zeby sie nim wypchala :angry: dalam jej dzis zaproszenie hi hi ale watpie zeby to pomoglo :huh:
ja malemu podawalam kropelki probiotyczne BIO GAIA i bylo ok a teraz tez ma zaparcia i musze znow kupic mu te kropelki bo niunius sie tak meczy a nie sztuka mu podawac ciagle czopki gricerynowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44754 przez Marysia27
Wiecie dziewczyny w czym problem? a no w tym że lekarze opieprzają za stosowanie termometru- też tak robiłam- bo grozi to rozleniwieniem mięśnia zwieracza a co gorsze jego uszkodzeniem, nawet jeśli wydaje się nam że robimy to bardzo delikatnie, i wolą stosować czopki. Ja podaje Małemu pół czopka raz góra dwa razy w tygodniu, jak już robi się ciężko. Ale jest dla nas nadzieja-wczoraj Mały załatwił się sam i to bez krzyków, try dni temu też sam się załatwił pierwszy raz sam od kilku tygodni, więc mam ogromną nadzieję że coś tam się normuje.
Zaciekawiły mnie Batmanik Twoje kropelki, muszę zapytać o nie lekarkę, bo jeśli bierzemy lakcid a to pewnie ma podobne działanie to chyba nie będzie sensu dublować probiotyków. A, dla dziewczyn które mają podobny problem- od 3 dni kładę małego przed każdym posiłkiem na brzuszek żeby rozmasował jelitka, i właśnie po takich masażach Zysiek się wypróżnił. Zawsze warto spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44810 przez Batmanik
Witam,
Marysiu bylam dzis pytac w aptece o kropelki bo te bio gaia skonczyly mi sie kosztuja 40 pare zlotych i pytalam co jest lepsze bio gaia czy lakcid i farmaceutka powiedziala ze bio gaia jest lepsza bo zawiera kwasy mlekowe...ja bylam z nich zadowolona i widze ze jak sie skonczyly niuniek bardzo sie meczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44960 przez Marysia27
Spróbuję z tymi kropelkami, bo jak tak podliczę koszt podawania Małemu lakcidu to wychodzi na to samo w ciągu miesiąca,a może jeszcze lepiej zadziała. Mój Zysiek to już tak troszkę jak króliczek doświadczalny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #44969 przez Batmanik
Witam!!!
Ja kupilam lakcid ale jutro uderze bo ta bio gaie...
a co do @ to mi wrocila juz :(
a bylo tak fajnie :dry:
my znow walczymy z brzuszkiem-dostal viburcol i spokoj ale znajac zycie jutro po poludniu bedzie powtorka z rozrywki :huh:
niniek znow dzis przespal od 22-4 rano :)
pozdrawiamy!!!!!!!!!!
milej nocki!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #45100 przez Marysia27
My też używamy viburcol, ale powoli przechodzi to do przeszłości bo dziś mały znów się sam załatwił bez krzyku i płaczu, czopka nie podaję mu już dobre półtorej tygodnia, a u nas to duży sukces :) Bartochę na noc kładę tak 23-24 a budzi się najczęściej 7-8 rano, więc ja na nieprzespane noce nie mogę narzekać, choć wiadomo czasem zdarzy się i tak że obudzi się w połowie nocy bo zgłodniał, ale to rzadkość. Ja @ jeszcze nie mam, ale dwa dni temu brzuch mnie bolał bardzo jak na @, i byłam już bardzo wkurzona bo 1) fajnie było żyć bez czerwonej zarazy, a 2) wszyscy powtarzali że po porodzie bardzo bolesne miesiączki są już lajtowe, a u mnie co miesiąc była masakra, i nie bardzo wyobrażam sobie jakbym się miała wtedy zająć małym skoro to ja wymagałam pomocy otępiona środkami przeciwbólowymi. Naprawdę mam nadzieję, że to już nie wróci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #45102 przez Batmanik
Witam!!!
bylam dzis z igorkiem u lekarza i przepisala malemu jeszcze inne kropelki delicol-zobacze jak te dzialaja...ale dajcie spokoj z tymi lekarzami-kazdy co innego mowi i samemu trzeba wybrac co dla dziecka najlepsze...
ninius wazy 6010g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl