BezpiecznaCiaza112023

Szkoła rodzenia

13 lata 10 miesiąc temu #21370 przez Joanna-Rona
Moje drogie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak długo się czeka na szkołe rodzenia. I zadzwoniłam do Szpitala Żeromskego w Krakowie gdzie bardzo dobre opinie zyskała sobie szkoła rodzenia i dowiedziałam się, że najbliższe wolne miejsca na zajęciach są w połowie listopada. Ech do tego czasu to ja już będe rasową mamuśką jak to się zaczęły śmiać koleżanki z pracy.

Zostaje mi prywatna szkoła rodzenia za 350 zł ale musze się zastanowić czy w natłoku różnych wydatków się na nią zdecydujemy :(

Dziewczyny pamiętajcie, że najlepiej pod koniec pierwszego trymestru rezerwować miejsce w szkole rodzenia bo potem będziecie miały takie dylematy jak ja.

Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #288897 przez kaska26
A ja polecam Wam szkołę rodzenia "Oświata - Lingwista". Ta akurat jest z Gdańska. Bardzo przyjemna szkoła. Prywatna, ale uważam, że cena nie jest wysoka. Profesjonalna obsługa i fajne zajęcia. Poza tym dojeżdżają też do domu jeżeli jest taka potrzeba. Zaczęliśmy ciekawe dyskusje z innymi przyszłymi mamami :) Zobaczcie sobie ich stronę...




...link zostal usuniety, w celu zamieszczenia reklamy prosimy o kontakt z redakcja forum - MODERATOR.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292139 przez KAMI
Witajcie

Mam pytanie, czy któraś ma doświadczenia lub słyszała cokolwiek na temat szkoły rodzenia przy szpitalu na Strzelców Bytomskich w Chorzowie ? 2.02. zaczynam tam zajęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301678 przez Kasiulka
Czytając Wasze posty widzę ,że jesteście zadowolone ze szkoły rodzenia. My też się wybieramy, za 2 tygodnie pierwsze zajęcia :) Niestety u nas w Bydgoszczy (z tego co wiem, jeśli się mylę to poprawcie mnie) nie jest to bezpłatne - koszt wybranej przez nas szkoły to 400 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351323 przez basiunia30
Hej mamuśki, ja chodziłam do bezpłatnej szkoły rodzenia Alma Matter w Poznaniu i bardzo sobie chwalę. Długo się zastanawiałam czy pójść do darmowej szkoły rodzenia, ale moje wątpliwości rozwiała moja koleżanka, która chodziła do Alma MAtter i powiedziała, ze było super. Dlatego ja również się zdecydowałam pójść do tej szkoły rodzenia i faktycznie nie żałuję. Zajęcia prowadzone były bardzo fajnie i profesjonalnie a położna prowadząca zajęcia dbała o to abyśmy dostały całą potrzebną wiedzę nt. ciąży, porodu, połogu i macierzyństwa.
Polecam bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351391 przez Kasiulka
ja niestety do Poznania mam za daleko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351459 przez basiunia30
Kasiulka napisał:

ja niestety do Poznania mam za daleko :(


Ale tak dobrze, ze idziesz do szkoły rodzenia. Osobiście uważam, że warto się edukować w tak ważnej sprawie jak macierzyństwo. W końcu chodzi tutaj o nasze Maleństwa :)

Pozdrawiam Basia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469944 przez lania
Czytam i czytam, muszę się dowiedzieć, czy w moich okolicach coś znajdę, bo wychodzi na to, że warto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #507656 przez Anabelle
My z M zapisaliśmy się do szkoły rodzenia na siemiradzkiego (rodzic.pl)
Chcę rodzić w tym szpitalu więc zajęcia z położnymi i lekarzami tam własnie pracującymi wydaje mi się dobrym rozwiązaniem :) Startujemy 19 stycznia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508073 przez lania
Zazdroszczę, ja już sobie nie pójdę...mam leżeć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508208 przez Anabelle
lania, biedaku :*
ale nie pogarsza się, to najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #547358 przez patka1603
basiunia30 napisał:

Hej mamuśki, ja chodziłam do bezpłatnej szkoły rodzenia Alma Matter w Poznaniu i bardzo sobie chwalę. Długo się zastanawiałam czy pójść do darmowej szkoły rodzenia, ale moje wątpliwości rozwiała moja koleżanka, która chodziła do Alma MAtter i powiedziała, ze było super. Dlatego ja również się zdecydowałam pójść do tej szkoły rodzenia i faktycznie nie żałuję. Zajęcia prowadzone były bardzo fajnie i profesjonalnie a położna prowadząca zajęcia dbała o to abyśmy dostały całą potrzebną wiedzę nt. ciąży, porodu, połogu i macierzyństwa.
Polecam bardzo


muszę tam zarzec gdyż jestem z okolic p-ń a aktualnie się rozglądam za szkołami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567627 przez lania
pewną alternatywą dla tych które nie mają gdzie, albo coś jest www.przedporodem.pl/ , ale też kosztowne mimo wszystko, sama się nie zdecydowałam, ale może któraś z Was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587543 przez Magdalena9t
Hej :) Szkoła rodzenia to fajna sprawa jest :laugh: , uczęszczam z mężem dopiero od 4 marca, dla mnie na razie to powtórzenia z różnych podręczników, ale dla męża bardzo przydatne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl