BezpiecznaCiaza112023

WYNIKI BADAŃ

12 lata 10 miesiąc temu #142402 przez mgielka22
Cześć dziewczyny, mam taki problem. Obecnie jestem w 26 tc i odebrałam dziś wyniki z krzywej cukrowej i moczu ogólnego. Cukrzycy raczej nie mam bo mi wyszło glukoza na czczo 80mg/dl po 1h 82mg/dl i po 2h 114mg/dl to było obciążenie 75g. Martwi mnie bardziej mocz bo wyszły mi erytrocyty świeże 30-50 wpw czyli dziesięciokrotnie więcej niż powinno być. Czy któraś tak też miała zmartwiłam się bardzo i nie wiem co mam zrobić, jakie będzie leczenie czy może zaszkodzić mojemu maleństwu... Jeśli któraś z was miała taki problem niech napisze...

PS. Poza tym czy któraś rodziła już we Wroclawiu bo własnie mam dylemat odnośnie wyboru szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142455 przez Patusia18
Norma przewiduje, że u zdrowego człowieka erytrocyty występują fizjologicznie 0-2 w polu widenia.Erytrocyty mogą pochodzić z różnych części ukadu moczowego: nerek, moczowodów, pęcherza moczowego lub cewki moczowej. A przyczyną pojawienia się erytrocytów w moczu może być:
- zapalenie kłębuszków nerkowych
- zapaleniu miedniczek nerkowych
- kamicy nerkowej
- po urazach
- leczeniu lekami hamującymi krzepliwość
- cukrzycowym uszkodzeniu nerek
- zapaleniu pęcherza moczowego
Jakbys bardzo chciała na wszelki wypadek idź do urologa bo ginekolog to raczej Ci nie zdiagnozuje tych erytrocytów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142498 przez mgielka22
No jutro czekam na telefon od mojej położnej bo właśnie ma się skonsultować z lekarzem w mojej sprawie i powie co muszę zrobić czy przepisze mi jakieś leki czy wyśle do specjalisty... ahh ale ile nerwów człowiek się naje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168909 przez paulina2209
ja rodziłam w listopadzie na kamińskiego. szpital jak szpital opieka po porodzie ok położne sympatyczne. do porodu miałam wykupioną położną i bardzo sobie taki układ chwalę. można chodzić w trakcie porodu zmieniać pozycje itp, ktg podłączają na moment jak jest wszystko ok. ja mialam salę porodową z łazienką. jak bedziesz miała więcej pytan to pisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #169021 przez madziaska
Mgielka ja mialam erytrocyty w moczu 20wpw, do tego liczne bakterie krwinki biale, bialko, wzmozony Urobilinogen, slad cial ketonowych, wiec pawie wszytsko co mozliwe.... odwiedzilam nefrologa, od razu przepisal antybiotyk i furagin.... Ale moj mocz byl naprawde brzydki... Ale ja skonsultowalabym wynik raczej wlasnie z nefrologiem lub urologiem, bo gin czesto bagatelizuja sprawy zwiazane z moczem... Powodzenia :)

Ooo nie zauwazylam, ze to odleg;ly temat ;) Mgielka i jak sie skonczylo z Twoim moczem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169084 przez Gosiaczek31
Rodziłam na dyrekcyjnej we Wrocku rok temu. Ale przenieśli się na borowską. Jak coś to pytaj :) mgielka22 z której części Wrocławia jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl