BezpiecznaCiaza112023

Strzykanie w kościach i stawach u maluszka

13 lata 5 miesiąc temu #36908 przez Madzia89862
czy wasze pociechy tez tak mają?gdy prowadzam malego za rączke to az czuc jak pracuja mu stwy.wielokrotnie strzyka mu w łopatkach a wczoraj gdy chcialam go wziasc na rece to az czuc i slychac bylo jakby mu sie kosci w plecach zlozyly;/na wizycie w 8 miesiacu na bioderkach mowilismy o tym myslac ze to moze brak witamin lekarz jednak ni udzielil odp..;/ B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36912 przez _aga86_
Nie mam pojecia co to mmoze byc. Ja nie zaobserwowalam czegos takiego u mojej Malej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36917 przez DariaEm
Moze za malo ruchu ma dzieciaczek? Mowie oczywiscie z wlasnego doswiadczenia bo jak ja sie dlugo nie ruszam albo bardzo malo to tak mi sie kosci zastana ze az slychac jak ruszam kolanami na przyklad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36918 przez Madzia89862
Daria moj Filip ma bardzo duzo ruchu,wszedzie lata i biega.tyle ze my z mezem mamy teraz tak ze nam wszytskie kosci strzykaja i stawy czuc jak pracuja a dodam ze jestesmy aktywni..hmm..ale nie wiem jak z nami bylo w dziecinstwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36970 przez jedynaczka
Madzia pierwszy raz coś takie słysze.. a raczej czytam.
Nie zauważyłam niczego takiego u mojego eM.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37019 przez Madzia89862
no to mam problem.musze isc w takim razie do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37048 przez Moniq
Madzia, spokojnie, nie denerwuj się, to nic nadzwyczajnego, wynika to z natralnej wiotkości stawów, jest uwarunkowane dziedzicznie, w niczym nie przeszkadza, spora częśc ludzi tak ma, napisałaś że Wy też tak macie :) nic z tym nie trzeba robić, tylko specjalnie nie wywoływać tego strzelania, czyli np nie ciągać za rączki; ale też nie dramatyzować jak się przydarzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37063 przez Madzia89862
no specjalnie nie wywoluje tego poprostu chcialam wziasc babla na rece a tu czuje pod palcami i slysze jak sie w pleckach kosci mu skladaja.takie wsumie to nie doopisania byl ten moment i wsumie jedyny.a poprostu jak ide z nim za raczke to czuc czasem jak mu stawy az pracuja.no niestety my z mezem mamy tak samo-wszedzie cos strzyka,strzela i skrzypi doslownie.ja to juz teraz do tego stopnia mam ze stawy mi sie w lewym kolanie i w lewym lokciu blokuja i to na maksa bo ni wybrostowac ni zgiac i kiedys jak mi sie zblokowalo wszytsko to stalam "na malysza"kilka minut bo nie szla ani w ta ani wta strone nic zrobic.

maz tez mi mowil zeby sie nie martwic bo ma to po nas..no ale mama sieje panike i musiala sie dowiedziec tu:)dziekuje MoniQ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37315 przez kasiora
madzia mojemu malemu tez od dawna strzyka w lopatkach, czesto wtedy jak go biore na rece... ale jakos sie tym nie przejelam, tak sobie pomyslalam ze tak jest :) mi tez czasami cos strzyka :lol: bede za ok. 3 tyg. szla z gabrielem na szczepienie i do kontroli to sie spytam czy jest czym sie przejmowac :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #73387 przez Rika
Mojej strzela w kolankach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75455 przez natmur11
mojej klaudii tez strzela w kolankach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89949 przez makaja
wiecie ja mam podobny problem. Przy karmieniu jak trzymam małego to mu strzyka w łokciach. Co wam lekarze powiedzieli ?? mam nadzieję, że to nic poważnego........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #107965 przez raczek10
NASZEMU JASIOWI TEZ STRZYKA W KOŚCIACH ALE OD NIEDAWNA A DODAM ,ŻE JEST BARDZO RUCHLIWYM DZIECKIEM . WCZEŚNIEJ Z NICZYM TAKIM SIĘ NIE SPOTKAŁAM .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #108173 przez natmur11
wydaje mi sie ze to moze byc spowodowane tym ze maluchy maja jeszcze delikatne stawy i mieciutkie kostki jeszcze. moj pediatra mi wlasnie cos takiego powiedzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1067996 przez ksenia28
Takie strzykanie może być zupełnie niegroźne, ale warto poradzić się lekarza albo wykonać diagnostykę USG lukaszmichalak.pl/ortopedia/diagnostyka-usg/ - to proste, bezbolesne badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl