BezpiecznaCiaza112023

Impreza dla przyszłej mamy

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #470 przez Katarzyna
Przyjaciółki przyszłej mamy mogą zorganizować dla niej imprezę, którą w Polsce nazywa się bociankowym lub Baby Shower :)

Podczas takiej imprezy można miło spędzić czas, urządzić karaoke i zrobić fajne konkursy. Przyjaciółki mogą zrobić dla przyszłej mamy bransoletkę. Obdarować ją prezentami np. śpioszkami, tortami pieluszkowymi czy Dzienniczkami Maluszka.

Taką imprezę organizuje się zwykle w trzecim trymestrze ciąży. A zaproszenia można wysłać drogą internetową. W Brioko przygotowaliśmy specjalne e-kartki na taką okoliczność:
Zaproszenie na Baby Shower

Dla Tatusiów przygotowaliśmy zaproszenia na pępkowe:
Zaproszenie na pępkowe

Jak myślicie czy zwyczaj Baby Shower przyjął się już u nas? :)
Czy będziecie chciały mieć taką imprezę w gronie swoich przyjaciółek, a może niektóre z Was już taką miały? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #491 przez Agnieszka
Czytałam o tym juz jakiś czas temu artykół w internecie.
U nas jest to raczej jeszcze mało popularne, ale sam pomysł jest bardzo fajny z powodu, ze w końcowej fazie ciąży w przypadku gdy przyszła mama raczej już nie czuje się najlepiej, miło jest gdy odwiedza przyjaciółki i spotkać się w takim gronie.
Przy okazji kompletuje się już rzeczy dla maluszka. Podczas takiego spotkania zawsze można dostać dużo przydatnych rzeczy, a także takich które byłyby wspaniała pamiątka dla dzidziusia



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #599 przez poli
Moja koleżanka miała baby shower ale odniosłam wrażenie że to nie impreza tylko posiadówka, zrobiona po to żeby przynieśc prezenty. W USA na czas Baby Shower organizowane są konkursy i jakieś zabawy, z baby showerem ta impreza nie miała wiele wspólnego. Sama nie robiłam - do mnie znajomi wpadli już po porodzie zobaczyc maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #890 przez aniaw
Taka impreza to super pomysł :laugh:
Ja planuję już niedługo coś takiego urządzić, a to czy będą kobitki dobrze się bawić zależy tylko od pomysłowości:)
Ja mam zgrane kumpeli zamierzamy zorganizować kilka konkursów i oczywiście odpowiednie stroje, bo w końcu mamy karnawał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #979 przez aniaw
U nas te imprezy są coraz bardziej popularne :)
w zeszłym roku moja przyjaciółka zrobiła imprezę łączoną z wieczorem panieńskim (bo miała już duży brzuszek :)
Kupowałyśmy więc po dwa prezenty: jeden dla niej a jeden dla maluszka :laugh:
Impreza była bardzo udana :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1272 przez tysia178
ja planuję zrobic mojej przyjaciółce która jest teraz w piątym miesiącu ciąży tą "imprezę". Może ma ktoś jakiś pomysł jak ją urozmaicic? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1665 przez Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #2485 przez Scholastyka21
ale fajna sprawa, mam teraz trzy koleżanki w ciąży, więc może też warto by było im urządzić Bociankową imprezkę?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #2486 przez tysia178
a najlepsze to jak się one znają to można im zwobic wspólną imprezkę :) może byc bardzo wesoło ":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #2759 przez Scholastyka21
niestety się nie znają, ale do marca to kto wie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #3130 przez tysia178
teraz w gazecie mam dziecko jest artykuł na ten temat i piszę ,że na takiej zabawie znajome mamy malują po jej brszuszku i odbijają swoje ręcę i potem podobno fajnie to wygląda na fotografiach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4641 przez sloneczko
W Niemczech tez robi sie to modne, sa kraje np. jak Brazylia taka impreza jest obowiazkowa. Tutaj sie taka impreze robi dokladnie na miesiac przed porodem i wcale nie musza byc tylko przyjaciolki ale i rodzina. Zastanawiam sie nad tym, ale mam spora rodzinke ze strony meza i jak chcialabym wszystkich tych najblizszych zaprosic to potrzebuje sale, moj domek juz na taka gromatke nie wystarczy.

Ale jak by nie pomyslec to takie przezycie jest tylko raz i kazda ciaza jest inna. A ja nieplanuje wiecej dzieci, mam nadzieje ze mi sie to uda ;) (hehe)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10048 przez pip_ip
widzę, że już dawno nikt tu nie pisał i właśnie miałam zakładać podobne forum. Ja usłyszałam o tej tradycji jeszcze w Anglii i w swoim 8 miesiacu postanowiłam sama dla siebie taki baby shower zorganizowac... dobrze się przygotowałam: konkursy, nagrody i kupy z batoników:) uważam, że to świetna impreza i każdy mnie zapewniał, że świetnie się bawił. z reguły to impreza dla dziewczyn, ale że ja mam jednego najlepszego kumpla to zaprosiłam go z dziewczyną a on zupełnie wczuł się w rolę i przyszedł w peruce. Nikt nie odmawiał żadnych zabaw i szczerze polecam. Tak w ogóle to myślę, żeby takie imprezy organizować, więc jeśli ktoś chce - czekam na zgłoszenia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10049 przez aniusia
Witam
Ja ostatnio byłam na takiej imprezie i zapewniam że warto :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10054 przez basik_twins
pip_ip
a jakie np konkursy itp robiłas ???

Tak z ciekawości bo ja nigdy nie miałam weny do tego typu zabaw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl