BezpiecznaCiaza112023

Ile staraliśmy się o maleństwo???

11 lata 9 miesiąc temu #400914 przez justyna84
Dokladnie , ale jak ktos bardzo pragnie dziecka to czasami jest to nie do wykonania bo jest to poprostu sielniejsze o d nas ,dopiero jak czlowiek stara sie juz kupe czasu i odpuszcza bo jest bezradny to zazwyczaj wtedy jest fasolka ;) :) . Zycze wszystkim starajacym sie kobietkom takiego szczescia jak ja mialam. powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401513 przez iwonta_kg
Tylko boję się tego że teraz przyklejam te plastry i potem będzie mi przez nie ciążko zajść w ciążę



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401522 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402152 przez iwonta_kg
Mam nadzieję że wszystko się ułoży i dobrze pójdzie "płodzenie" dzidzi ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403546 przez emma
mi kilku lekarzy powiedzialo, ze z powodu mojej budowy bede miec straszne problemy, o ile w ogole zajde w ciaze, wiec bylam zestresowana i smutna. potem naogladalam sie jeszcze wywiadow z matkami, ktore peplaly, ze "staralismy sie 5 lat, ale w koncu sie udalo" :ohmy: :ohmy: :ohmy: przerazilam sie, bo zaczelam liczyc, ile to bede miec lat po tych 5 latach... wiec po prostu przestalismy sie zabezpieczac tak naprawde bez wiekszych nadziei, a po 3 tygodniach bylam juz w ciazy ;). powinnam teraz przejsc sie do tych lekarzy z Zośką i spytac: "i jak, lyso teraz?!" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403579 przez moniab26
emma tak właśnie zrób :laugh:
skąd lekarz może wiedzieć, że przez budowę kobieta nie zajdzie w ciążę - tak mu się tylko może wydawać, jesli są jakieś poważne nieprawidłowości - całkowita niepłodność to może to stwierdzić ale po co paplają głupoty i odbierają ludziom nadzieję


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403601 przez emma
monia, raczej sobie daruje, bo musialabym odwiedzic az 3 lekarzy ;). wazne, zeby ktos przeczytal i uznal, ze nie warto zawsze sluchac lekarzy, zwlaszcza jesli przekazywane przez nich wiadomosci sa mocno dolujace! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403772 przez patka1603
moniab26 napisał:

iwonta_kg nie róbcie nic z nastawieniem, że musi być... po prostu idźcie na żywioł i kochajcie się przy każdej okazji :laugh: połączycie i przyjemne i pożyteczne :kiss:


my z mężem tak robiliśmy przy 2 próbie tzn dla przyjemności, jak mieliśmy ochotę i zajęło nam to jakieś pół roku ;) powodzona i wytrwałości życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403778 przez patka1603
iwonta_kg napisał:

Od września znowu zaczynamy się starać

jak dobrze pójdzie to może dotrzymam ci towarzystwa ;) , w połowie sierpnia idę do gina i zobaczymy co powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403858 przez iwonta_kg
Ja pójdę na początku września. Zaraz po ślubie :D :D :D

Emma po przeczytaniu twojego wpisu poprawił mi się życiowy nastrój do starania się o dzidzię :) hehe buziaki dla Zosi :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404115 przez emma
iwonka, trzymam kciuki, na pewno bardzo sie kochacie, wiec wszystko pojdzie po waszej mysli! a po slubie to ho-ho - dzieci lubia po slubie! :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404695 przez patka1603
iwonta_kg napisał:

Ja pójdę na początku września. Zaraz po ślubie :D :D :D

Emma po przeczytaniu twojego wpisu poprawił mi się życiowy nastrój do starania się o dzidzię :) hehe buziaki dla Zosi :kiss: :kiss:



iwonta_kg ja wczoraj się zapisywałam i mam termin dopiero na 31 sierpnia :( wcześniej nie dało rady, a ty już się zapisałaś?! w wakacje chyba terminy się wydłużają bo wczesniej to czekałam max 2 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405875 przez iwonta_kg
Jeszcze się nie zapisałam bo cały czas zastanawiam się do jakiego gina iść. po tym co przeszłam nie ufam już lekarzom i nie wiem czy będę chodzić do ginekologa w swoim mieście.

A wiadomo jak to w wakacje dzieciaki szaleją na imprezach a potem do ginekologa po 72 i dlatego dłużej się czeka na wizytę :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405876 przez iwonta_kg
Patka a co się stało że jesteś aniołkową mamą?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405992 przez iwonaryki
iwonta_kg napisał:

Jeszcze się nie zapisałam bo cały czas zastanawiam się do jakiego gina iść. po tym co przeszłam nie ufam już lekarzom i nie wiem czy będę chodzić do ginekologa w swoim mieście.

A wiadomo jak to w wakacje dzieciaki szaleją na imprezach a potem do ginekologa po 72 i dlatego dłużej się czeka na wizytę :dry:


Kochana zawsze możesz pójść do kogoś z spoza Twojego miasta , wiem kochana że się boisz ale tak czy siak będziesz musiała danemu lekarzowi troszeczkę jednak zaufać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl