BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 10 miesiąc temu #887480 przez MoNiaaa
kociaczek super wiesci :) napewno i tobie i mezowi bedzie latwiej w domku on napewno bedzie szybciej wracal do zdrowia wsrod rodziny a nie w szpitalu no i Filipek bedzie mial tate pod reka :) ciesze sie i oby wszystko sie poukladalo :)

Zuzia obwod glowy ma 42

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887496 przez Anitulka
Kociaczek,super wieści :) szybkiego powrotu do zdrowia dla meza i duzo cierpliwosci dla Ciebie,bo pewnie sie przyda :*

Pola tak marudzila w domu ze szok,oczka eczone alr smi mysli o spaniu. Wiec spakowalam ja do wozka i spi przy fontannach ;) musialam dopompowac kolo w wozku,chyba z godzine szukałam pompki... i co? Byla w szafie z ciuchami... kto ją tam upchnął? :P

Dziewczyny, ma ktos kontakt z Krecia?? Dawno się nie odzywala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887501 przez niteczka
Hej dziewczeta.

Pogoda u nas do dupy. Deszcz pada , szaro I tak nijako na zewnatrz.
Malenstwo moje wlasnie spi. Chyba wszystkie nasze dzieciaczki maja problemy z zasypianiem. Moj maly tez od jakiegos czasu strasznie marudzi jak idzie spac, a jak juz zasnie I niby spi to tak rzuca glowa na prawo I lewo ze nie wiem o co chodzi. Wczesniej u mnie w lozku lubil spac a teraz nawet w lozku marudzi, nie moze sie wyciszyc I to rzucanie glowa na prawo I lewo z zamknietymi oczami. Czy wasze dzieci tez tak maja????


Kociaczek- moj maly tez ma cos takiego jak chrypke, alewydaje mi sie ze to nic groznego.

Dziewczyny wczoraj cwiczylam skalpel Ewki Chodakowskiej. Dotrwalam do konca:-). Zalozylam sobie ze do wyjazdu bede codziennie cwiczyc ten skalpel. Ciekawe jak dlugo wytrwam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887542 przez gaguka
Kociaczek super że mąż wraca do domku! Dużo zdrowia dla niego, teraz na pewno będzie Ci lżej! :)
Niteczka gratuluje skalpela!
Anitulka ja mam taką kieszonkę w wózku na pompkę więc nie da rady zgubić, ale ostatnio szukałam parasolki do wózka i też była w szafie z ubraniami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887547 przez Zanka1989
Hej dziewczyny ;-)
u nas przeziębienie w toku. Ja jestem strasznie slaba, Lenusia ma okropny katar. Byliśmy u lekarza i jak na razie mamy tylko ściągać katar aspiratorem.
U nas finanse są zawsze ustalane wspólnie. Chyba bym się wściekła gdyby mój. M kupił laptopa za 3 tys.
Kupiliśmy ostatnio Lence taka spiralę z grzechotka, piszczalka i kroliczkiem i króliczka pozytywke. Pozytywka jej się podoba, ale poza tym nie interesuje ją nic. Na macie nie lubi lezec, nie ma laskotek, w ogóle takie smutne to dziecko. Nie wiem po kim ona taka jest :-(
Kociaczek super, że mąż wraca. Zdrówka i dużo sił do dalszej rehabilitacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887569 przez pysiaczek19918
Moniaa zartujesz z tym nocnikiem prawda?
6miesiecy to dziecko ledwie dobrze siedzi ani nie powie ze chce siku ani samo nie pojdzie wiec jak dla mnie to glupota bo za wszesnie.
My jadlysmy dzisiaj szpinak z ziemniaczkami i Zuzi tak strasznie smakuje ze naraz zjadla pol sloiczka. U nas nie pada ale tez jakos tak szaro buro ale idziemy na dwor bo szkoda dziecka zeby sie kisilo w domu.
Ja z Zuzia na kolanach wkurzona siedzi bo ja wale w klawiature a jej nie daje wiec dam jej niech napisze chwile ciociom co u niej:)
nbhnn89jhuju h yuj nb8i8 bbnhnnn mmmmmmmmm,ml hy6cmmmmmmmmmmmmmmmm mnkj
hehe jaki placz jak jej zabralam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887576 przez kasiek21
kociaczek
super wieści! dużo zdrówka dla was :-*

my już po szczepieniu :-) siedzę pije kawę a mama zajmuje się Igorem :-)
ważymy 7100 a długi na 68 cm :-)
obwód główki 41 klatki 43 :-)

wyobraźcie sobie że pytałam doktor o dietę no i pytam co z glutenem a ona do mnie że to dopiero po 10 miesiącu! :-o

Ah no i pytałam o tego paluszka... przy następnej wizycie wystawi skierowanie do chirurga na tego paluszka i na pitolka bo mam trochę za krótką skórke... no a potem ewentualnie jeszcze do ortopedy odnośnie tego palca. ale to przy następnej wizycie :-) i tak długo byliśmy w gabinecie bo ok 40 minut :-P ogólnie Igorek zdrowy :-)
no i mówiłam jeszcze o tej kaszy i o tej śladowej ilości mleka i doktor mówi że to napewno od mleka... mówi że z jednej strony dobrze, bo bynajmniej zrobiłam jakiś tam test tolerancji... jeszcze 3 miesiące na tym mleku i wtedy kolejny test tolerancji... eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887601 przez anitkade
Kociaczek ale swietne wiesci!!! Tak sie ciesze. Olej nadrabianie forum i cieszcie sie soba. Duzo pigody ducha dla Waszej trojki.
Co do krecenia glowa to Hania tez tak ma. Do szalu mnie to doprowadza bo juz juz spi a to ja wybudza. Masakra.
Dzis mialysmy trzecie podejscie do marchewki. Costam zjadla ale znow kichnela. A po dwoch godzinach i kolejnym karmieniu ulewala i byla w tym marchewka. Marchewka nasz wrog :P
Co do nocnika to bede sadzac jak Hania nauczy sie pewnie siedziec czyli za jakues pewnie trzy miesiace moze dluzej. Na pewno nie za mirsiac ale do drugiego roku czekac nie bede.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887631 przez kociaczek1610
dzieki dziewczyny cierpliwosc sie napewno przyda o ile sie nie pozabijamy. dzis juz na mnie focha strzelil uszzzz i sie do mnie ie odzywa. ale to ja zawinila bo za duzo powiedzialam. wkurzyl mnie w tym szpitalu totalnie! mowie ze pojde do szpitala i pokupuje te opatrunki a on do mne ze to lekarze powiedza jakie maja byc a nie ze pojde i w biedronce kupie no i juz mi sie cisnienie podnioslo. mowie ze czlowiek chce najlepiej a on takimi tekstami wali. pytam czy cos jadl to mowi ze nie a ja do niego ze klamac nie ma bo wiem ze jadl a on juz obraza i po co mu zadaje glupie pytania.no i zaczol mi tam ryczec i powiedzial ze nie wraca do domu i zostaje tam pol roku no dziewczyny on mnie tak wkurzyl ze mialam ochote tam na niego nakrzyczec. ja rozumiem ze to go boli ja rozumiem ze jest mu ciezko ze nie bedzie mogl arazie chodzic ale niech tez ma trochwe wyrozumialosci....no ale chyba jutro wychodzi z tego co sie domyslilam. kupilam dzis octenisept kurde zabulilam 75zl za litr :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:


no a Filip gryzie jak cholera az boli taka ma sile i to tymi dwuma zabkami. musze konczyc bo sie zlosci tu na lozku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887656 przez MoNiaaa
kociaczek meska duma mu nie pozwala zebys skakala kolo niego i sie wqrza dlatego ale moze z czasem mu przejdzie ale nie dziwie sie ze sie zezloscilas na niego musicie oboje sie odnalesc w nowej sytuacji

Zuzka z kolei strasznie szczypie jak sie zezlosci to masakra a jak ma nie obciete paznokcie to naprawde potrafi zabolec :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887687 przez Anitulka
Kociaczek,wiem cos o gryzieniu tymi dwoma zabkami :)
Monia,o szczypaniu tez,tyle ze moja jak karmie to tak szczypie mnie w rękę ze az zęby zaciskam ;) ba szczescie nie zawsze tak robi...

A u nas tak jak podejrzewalam... dzis rano niespodzianka- swiatlo dzienne ujrzały dwie górne jedyneczki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887692 przez pysiaczek19918
No kociaczek to super ze wypuszczaja go do domku.
My bylysmy dzisiaj na dworku i tak myslalam ze moze jutro na dzialke sie wybierzemy do dziadkow jak pogoda by byla taka jak dzisiaj.
Dzisiaj cos Zuzie boli brzuszek tak mysle moze po truskawkach bo widze ze ja nawet zsypalo troche. A zapomnialam was zapytac bo Zuzi po kazdej kompieli pod szyja robi sie taka duza czerwona plama na pewno to nie od plynu do kompieli bo kupyje ten sam ciagle mialy wasze malenstwa gdzies cos podobnego wyglada to jakby ja cos ugryzlo tylko ze to juz ma z miesiac.
Anitulka to ile u Was jest tych zabkow bo juz sie pogubilam?
A mnie to Zuzia gryzie w cyca jak juz niechce jesc i sie smieje zawsze. A mi niedosmiechu bo ona z calej sily wtedy dziasla zasiska.
A to moja Zuzinka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887705 przez MoNiaaa
pysiaczek Zuzia boska z tym kwiatem :)

u nas zabkow brak ale juz przez dziaselka widac takiw biale kreseczki swedza ja strasznie te dzasla bo szoruje czym sie tylko da:( ja sie boje tych ugryzien przy karmieniu wlasnie:P

pysiaczek a ta plama tylko po kapaniu jest czy caly czas moze to jakes znamie??
Zuzia ma pod szyja taka kreche czerwona ale to od tluszczyku bo ma takie te pychy ze szok i to wyglada jakby miala odparzone to

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887723 przez kociaczek1610
oj dziewczyny wspolczuje wam tych ugryzien w cycka :sick: z jednym dobrze ze nie karmie bo bym chyba bez sutka zostala:P

pysiaczek Zuzia przesliczna :)

Anitulka gratulacje zabkow:)

a u nas pogoda tez do dupy niby cieplo ale tak wisi w powietrzu jakis deszcz i burza, jakas godz temu troszke skropilo i dalej nic. niby w weekend ma byc ciepelko. oby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887728 przez Anitulka
Pysiaczek, mamy zębów sztuk 4 ;) i coś w miejscu trójki, co jednak ząbkiem nie jest (ale czym jest pani doktor nie wiedziała...)
A Zuzka prześliczna z tym kwiaciorem :)

MONIA, tez sie bałam karmienia z zębami,ale jest ok ;) gorzej z moimi palcami,które Pola namiętnie pcha do buzki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl