BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 9 miesiąc temu #906630 przez anitkade
Dziękuję :* Salon ma mieć ok 40 metrów plus kuchnia 8, a wysoki jak widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906648 przez MoNiaaa
pieknie wygladalyscie na slubie Remis fitka z boku ale bajecznie wygladalas jak z magazynu :) anitka ty tez prosto tez mi sie podobaja takie suknie.
ja szukam byle tanio taka mi sie nawinela wiec licytuje :P
cywilny mialam w wieku 21 lat i bylam w ciazy z julka wiec tez nie mialam wymarzonej sukni :( teraz patrzac na sluby i wesela z perspektywy mamy juz 2 dzieci to szkoda mi kasy na jeden dzien wole w dzieci zainwestowac :P wszystko sie zmienia jak sie ma juz rodzine .troche chaotycznie ale moze domyslacie sie o co mi chodzi :P

anitka dom wystrzalowy taki nowoczesny przepiekny :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906664 przez anitkade
Monia, jasne, że Cię rozumiem, dlatego Ci napisałam, że mnie to wyniosło pewnie 150 zł :) A na kościelny to pewnie kupię lub uszyję taką do kolan, skromną, bo to już będzie tylko sakrament dla nas, a nie jakieś szczególne przyjęcie i wielkie halo, także typowo ślubnej nie będę kupowała. A Monia co się stało z tamtą kiecką? Nie chcesz jej użyć? Kurczę.... w sumie ja mogłabym przerobić moją. Jak dojdzie co do czego to może tak zrobię :) Chociaż wymyśliłam sobie inną zupełnie, ale zobaczymy. No i dziękuję za komplementy, bardzo mi miło i na pewno teściowej też, ze projekt się podoba. A wiecie, co jest super? Wanna będzie przy oknie z widokiem na ogród i na las :) Ha, ale spa będą sobie robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906701 przez Dagnes
Niteczka z Ciebie to jest dopiero Power Mama :whistle: Podziwiam.

Monia ale dziwnie z tym przelewem. Ja jak kupuje na allegro to zawsze przez PayU - duża wygoda i nie ma szans na takie pomyłki. Dobrze, że sprzedawca taki wyrozumiały i nie robi problemów.

My też już zrezygnowaliśmy z kąpieli w wanience, bo mała bardzo chlapała. Z racji tego, że mamy tylko prysznic z płytkim brodzikiem to nasze kąpiele wyglądają teraz tak:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj mieliśmy szczepienie. Było troszkę płaczu. Wikunia waży już 8300. Długości u nas nie sprawdzają ale ubranka na 74 nosimy.

Monia widzę że stres przedślubny Cię już dopadł. Sukienka też nie w moim klimacie, ale jak piszą dziewczyny - ważne żebyś Ty się dobrze czuła w niej.

Miałam kiedyś fazę na pieczenie muffinek i jak dla mnie lepsze były właśnie te bananowo-czekoladowe od tych z budyniem.

Remiś wyglądałaś bosko w dniu ślubu :woohoo: Śliczną miałaś fryzurę.

Anitka projekt domku fantastyczny. Bardzo mi się podoba. A jaki taras ogromny :woohoo: Uwielbiam taki nowoczesny design. A sukienkę miałaś ponadczasową, bardzo elegancką. Lubie takie, bo za kilkadziesiąt lat nie będzie wstydu dzieciom pokazać w czym mama do ślubu szła ;)

I jeszcze kilka foteczek mojej panienki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wiktoria

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906717 przez Anitulka
Monia, a co z sukienka ktora kiedyś pokazywalas ze chcialabys na slub i chrzciny (taka wizytowa sliczna)...

Remis, przeslicznie wyglądałas i suknia cudna :)

Anitka, nic sie nie zmieniasz kobieto, czas dla Ciebie stoi w miejscu ;) a domek... brak mi słów przebajeczny!!! Sama bym taki chciala i ten taras...ach! Pomysl z ceglami super! Nie moge sie doczekac az pochwalisz sie fotkami po przeprowadzce :)

Dagnes, Wikusia to kawał kobietki juz. A jak sie czuje w wiaderku? Nie za malo miejsca jej? Polka to sie lubi rozłożyć jak sie zmeczy chlapaniem, ale na szczescie mamy w domu wanne. Teraz wkladamy wanienke do wanny i sie pluska (głównie siedzi wiec miejsca jej starcza).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906722 przez kasiek21
jej ale wasze maluszki pięknie siedzą!! mój jeszcze tak sam nie chce...

dokończylismy dziś zakupy na chrzest... za wszystkie zakupy zapłaciliśmy 200 zł :-D tak więc nie wiele :-) jutro gotowanie, sprzątanie i jeszcze wiele innych... usz... to już tylko 2 dni!! odebrałam dziś też nasz garniturek z pralni :-) tylko kurcze... w niedzielę ma być 32 stopnie... przecież on mi się zagrzeje w koszuli i długich spodniach :-(

o nie!! szlak jasny by to!! nie kupilam mu skarpetek do garnituru!! a ma same kolorowe :-o jutro sobota, wszystko do 14 a ja do 14 pracuje :-o

a do tego od klimatyzacji w pracy mam katar!!

mlody dziś przez cały dzień zjadł bardzo mało :-( o 5 150 mleka... potem kaszy nie chciał, obiadu ani mleka też nie... zjadł o 11 ledwo 50 ml mleka... potem ok 16 pół słoiczka deseru no i o 17.30 zasnął... śpi do teraz... a o 21.30 dałam mu przez sen 120 mleka i przebralam mu pampersa... śpi dalej :-o nie wiele zjadł a wypił 2 butle po 180 ml herbatki... to chyba przez ta pogodę...

przepraszam że tak tylko o sobie i żadnej z wam konkretnie nie odpisałam :-(

dom rzeczywiście piękny! już nie mogę doczekać się aby zobaczyć jak będzie wyglądał wykończony!!

ja na sukienkach kompletnie się nie znam :-D a na ślubnych tym bardziej. ale i tak wszystkie pięknie wyglądacię a każda sukienka ma to coś w sobie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906749 przez anitkade
Kasiek - musisz wysłać mamę, trudno. A w ogóle to dzielna jesteś, że pracujesz i jeszcze sama robisz przyjęcie na chrzciny.
Dagnes - Wikunia pięknie siedzi. Zdjęcie w kąpieli jest boskie. W ogóle wszystkie fajne, ale kąpiel rządzi.
dziewczyny - taras na wizualce to gościa poniosło, nie będzie deskować większości ogrodu :) Będzie tylko przed salonem przy tych dużych oknach, częściowo zadaszony - tak jak widać na zdjęciu z budowy. Reszta to miejsce na ogród :)
Anitulka - dzięki :* Miło wiedzieć, że nie nadgryzł mnie ząb czasu za mocno :P Chociaż powiem Wam, że już mam siwe włosy (nie wszystkie rzecz jasna).
Niteczka - a Ty to naprawdę turbomama jesteś. Nawet słów mi brak, żeby Cię dostatecznie nachwalić. Ja bym nie dała rady i jestem pod wrażeniem. Ja dzisiaj pękam z dumny, że rąbnęłam te babeczki Remiś, które mi zajęły może 15 minut plus pieczenie (ale w tym czasie nie sterczałam przy nich oczywiście).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906751 przez Anitulka
Kasiek, tak jak anitka mówi- wyslij kogoś po te skarpetki... a poza tym pamietaj ze w kosciele jest zawsze chlodno wiec pewnie długi rękaw bedzie ok, a później Igorka przebierzesz. Jak my chrzclismy tez byl upal straszny a w kosciele musiałam Małą jeszcze kocykiem przykryc...

Ach, Niteczko też chyle czoło, tyle masz do ogarnięcia i swietnie dajesz sobie radę ;) zasługujesz na medal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906758 przez remiśleoś
Dziekuje za komplementy.

Dagnes te oczy Wiki sa nieziemskie,spojrzenie ma takie glebokie ze normalnke chyba mnie na wylot przejrzala.a wiaderko do kapkeli smieszne ale w pozytywnym znaczeniu.fajnie wyglada.
I
Kasiek 200 zl? Wow! Jak to zrobilas!? No rewelacja .szczerze watpilam patrzac na to ile na takich zakupach tygodniowych zostawia sie w kasie :angry: wszystko drogie i zeby zmiescic sie w jakis rozsadnych pieniadzach jest ciezko.
Monia nie pamietam tej sukienki o ktora dziewczyny Cie pytaja.cos przeoczylam albo skleroza.
Anitka miejsce wanny bomobowe.dech zapiera sama mysl o tym.no dom to Ty sobie kobieto wymyslilas,ze slow mi brak.

U nas druga noc z rzedu kiepska.Leos usnal o 19.15 ale objdzil sie o 1 i 3 i5.30 na jedzenie.i od 5.30 nie spimy:( a bylo juz tak pieknie.noe wiem czy to jkos skos rozwojowy czy co.w dzien spal 2 godziny i jadl normalnie jak co dzien.
Teraz sie na dywanie bawimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906759 przez remiśleoś
A u nas kapiel tak jak u Anitulki wanna do wanny i chlapac mozna;) a jj Remik sie kapie w tym czasie to trudno mam potop w lazience;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906763 przez kasiek21
a no jakoś tak wyszło że tak malutko... niby dużo nie robimy a jednak... kupione było 3 kurczaki (każdy jeden taki duży ponad 2 kilo) kilogram mielonego, warzywa na sałatke jarzynowa i gyros, sprzyprawy, wszystko na babeczki i ciasto do tego 6 kilo ziemniaków :-D zgrzewka pepsi 2 l, 2 wody cytrynowe i 1 duży sok. makaron na rosół, mleka no i majonez i tym podobne no i tyle :-D będą piersi z kurczaka, uda i skrzydełka pieczone, kotlety mielone, rosół, te 2 sałatki: mizeria taka z pomidorami i sałata i taka z całej włoszczyzny z majonezem, ciasto kaszak, dwa rodzaje babeczek, tort kawa herbata i napoje... no i to chyba tyle :-) no oczywiście ziemniaki z koperkiem obowiązkowo :-)

u nas noc zadziwiająca... mlody zasnął o 17,30 i jeszcze śpi! wczoraj nie wiele jadł... spać też nie wiele spał więc może dlatego... w nocy 2 razy dałam mu mleko przez sen... może nie powinnam żeby się nie przyzwyczaił no ale mało jadł w ciągu dnie więc martwiłam się że moje dziecię takie głodne...

jej jak wkurwia mnie ta moja praca!! a właściwie to dziewczyny które ze mną pracują :-o nic nie robią z tego co powinny!!! daty w lodówce z nabialem spisane żeby codziennie wieczorem ściągać to co z data danego dnia, a co przychodzę i patrzę to nigdy nie wciągnięte!! gdybym nie sprawdzała stało by w lodówce bóg wie ile... a wczoraj jeszcze głupie pindy zrobiły zwroty gazet (nie wiem tylko na jakieś podstawie bo specyfikacji zwrotów wczoraj nie było... ) gdzie w piątki i soboty zwrotów gazet nie ma! jest od niedzieli do czwartku!! no i mąż szefowej wkurwia mnie totalnie!! gada cały czas bez sensu i to tylko do mnie... swoje jakieś przemyślenia... usz... co za... szefowa też nie ogarnięta... robi wszystko na odwiót...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906781 przez MoNiaaa
ale zescie naskrobaly ze nie wiem juz co miala pisac :P

dagnes Wiki pieknie siedzi :) ona chyba od poczatku tak pedzi w rozwoju :) oczka ma tak czarujacy ze chyba od wielbicieli sie nie opedzicie !! wiaderko do kapaniia super :)

kasiek rzeczywiscie super sie zmiescilas w tych zakupach :) daj znac jak poszlo :)
a jak wogole z tata igorka? interesuje sie synkiem i toba?

remis Leos super w kapieli fajowe ma te wloski :)

anitka ten twoj dom to rzeczywiscie jak z bajki :) nie dziwie sie ze tak sie nie mozesz go doczekac !!

z ta sukienka to juz teraz sama nie wiem...?chcialam wlasnie cos skromnego i prostego i nie wiem co mnie do tej skusilo :P
nie pamiatam juz tez jaka tu pokazywalam???do cywilnego tez mialam dluga do tego taki kolor koralowy jak znajde fotki to wam pokaze ale ona mi sie niezbyt podobala tez ja mialam z braku innej...
tak naprawde jakbym mia;a miec taka jakbym chciala i miala figure to bym chciala taka skromna rozkloszowana na dole ale krotka do kolan


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906791 przez remiśleoś
A tu dla porownania chlopaki w tym samym wieku.ze mna Remik a z tata Leos.czy sa podobni?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906805 przez remiśleoś
Monia mi sie bardziej ta ze slubu kolegi podoba.a Julka jaki slodziak do schrupania.
Dagnes Wiki siedzi zawodowo i przez to na starsza mi wyglada.
Kasiek dobrze ze nie robisz za duzo jedzenia bo poznjej zawsze zostaje.podeszlas do tematu bardzo rozsadnie.a goscie napewno glodni nie wyjda.szkoda ze robota Cie wkurza.wiadomo jak jedt teraz z praca.moze wysylaj gdzies cv nadal i jak trafi sie cos ciekawszego to zmoenisz a tu narazie nic nie mow.
Ja mialam w marcu wracac ale ze Leos urodzkl sie 2 miesiace prawe wczesniej to w styczniu powrot.Ja lubie swoja prace ale tez jedtem zmeczona tak iloscja kilometrow przjechanych kazdego dnia.bywa ze robie 300 pod rzad przez kilka dni wiec to tez meczy.ale co tam i tak to lubie.mam nadzieje ze ta dziewczyna co mnie zastepuje nie wywinie mi jakiegos numeru.oby w firmie nie zaczeli cos kombinowac ze zwolnieniem mnie.troche sie o to martwie bo w ciagj ostatnich 3,5 roku to ja w kolko w ciazy na L4 albo macierzynski.no ale takie zycie.kiedy dzieci mamy rodzic? Ja mam juz 30 na karku.a gdyby tak jeszcze jedno za 3 lata? Kusi mnie to baaaardzo.
Leos usnal o 9.30 spi juz 40 min.pewnie zaraz wstanie.Remik pojechalz mezem na zzakupy
Kasiek ja to jakby mi Lenek spal tak jak Igorek to bym nuz sie martwila ze cos mu nie tak a jeszcze jakby malo zjadl.ocho ho.juz widze swoja panike jak sie skrada;) dobrze ze go w nocy nakarmilas tez bym tak zrobila.
A ja nie wiem czy mam sie czym martwic.otoz Remik przez ostatnie 3 miesiace schudl mi prawie kilogram.za 2 miesiace konczy 3 latka a wazy 13,5 kg ma 101 wzrostu.maz mowi zebym nie przesadzala bo ladnie je i to od biegania.wxjmie to tak jest ale na siatkach centylowych nawadze jest miedzy 10 a 25 centylem a ze wzrostu na 97! Juz n bila sie dwulatka bylo 75 i 25 a teraz to sie poglebilo.i pediatra wtedy powiedziala ze to nie za dobrzd ale ni matragedii.wszedzie gdzie czytam to tez ze nie dobra taka dysproporcjia.i dlatego jiz nie wiem czy maz ma racje czy isc do pediatry? Sorki ze tak sie o tym rozpisalam ale meczy mnie to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906814 przez Anitulka
Monia, ta druga sukienka barrdzo mi sie podoba :)

Remis, mi sie wydaje ze Leos bardziej podobny do taty a Remik do Ciebie i jednak są różni ;) albo to zestawienie mi tak sugeruje ;) co do dylematów wagowo-wzrostowych to nie wiem co Ci poradzić, w sumie jeśli dziecko masz bardzo aktywne a ładnie je i się rozwija to pewnie nie ma się czym martwić, ale jak piszesz że taka rozbieżność w centylach jest nie dobra, to może dla swojego spokoju poradź się pediatry... fotka w wannie super-wszystkue zabawki moje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl