BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 5 miesiąc temu #941725 przez remiśleoś
Acha w kauflandzie promocja na pampki zielone za sztuke 57 gr wychodzi no i w Lidlu za sztuke 55 ale to juz Hania pisala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941737 przez MoNiaaa
kasiek ja tez przeczytałam calosc :) i z tych wariantow tez zdecydowałabym się na ten co ty chyba najrozsądniejszy. ale i tak nie rozumiem ja miałam umowę do dnia porodu wiec teraz nie mam zatrudnienia ale macierzyński dostaje caly rok !
a co do prawnikow to rzeczywoscie wszystko dużo kosztuje a nie ma u was w miescie jakiś darmowych porad prawnikow?poszperaj czasem się oglaszaja u nas jest kilku nawet wczoraj był koles co startuje na radnego i chodzil po domach z ulotkami i wlasnie mowil ze jest prawnikiem i od ilus tam lat udziela bezpłatnych porad prawnych

niteczka podziwiam cie z ta praca ja w domu siedze a i tak narzekam na te [pobudki w nocy a jak dojdzie praca to już wogole koszmar będzie :(

remis zaczynam się rozgladac pytam znajomych i kiepsko miałam taka deske ratunkowa a ostatnio się widziałam z ta babka co miała mi ta robote zalatwic i już nei jest takie pewnie wiec się trochę podlamalam :(mmoze dlatego mam teraz takie podejście ze brałabym wszystko nawet staz:P nie ma dużych pieniędzy ale ok 1000 się bierze to tyle co mój macierzyński wiec jakos byśmy dali rade a jak zostane bez macierzyńskiego to albo płacimy rachunki albo mamy na zycie..:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941748 przez Zanka1989
Witam się z Wami po kolejnej przerwie.
Cześć Hania, ja też mam małą Lenke ;)
Czytam Was, ale nie mam czasu odpisać. Może tym razem uda mi się wrócić na dobre ;) jakoś na fb szybciej jest coś napisać. ..
Kasiek doczytałam do końca i mam dla Ciebie info: idąc do sądu pracy jako pracownik dostajesz prawnika z urzędu za darmo a sąd pracy zawsze jest po stronie pracownika a nie pracodawcy, więc ja bym na Twoim miejscu poszła do sądu pracy i tam się orientowala, bo szkoda tyle kasy na prawnika.
Monia powodzenia z tym żłobkiem, oby Zuzia szybko się zaklimatyzowala.
Napiszę co u nas: Lenusia dalej ma refluks żołądkowo przelykowy, ale nie wymiotowala juz 3 miesiace. Ostatnio miała zatrucie po zupkę z królika, biegunka i wymioty. 27 października byliśmy na oddziale dziennym na badaniach i kontroli u gastroenterologa i w kale wyszedł HELICOBACTER PYROLI:( powtarzamy wyniki i jeżeli się potwierdzi czeka nas gastroskopia w ogólnym znieczuleniu, bo ta bakteria powoduje zapalenie śluzówki żołądka i wrzody; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941785 przez Anitulka
Monia, za staz jest 850zl bodajze. U nas zlobka nie ma, najblizszy jest 15km od nas i to 1! Wiec nawet sie nie spodziewam ze byloby choćby pol miejsca :P a ten staz tez nie bylby w moim miescie wiec musialaby dojezdzac...

Kasiek, jesli jest tak jak Zanka pisze, to moze sie zastanów nad tym, bo jednak trochę kasy Ci pojdzie i znając zycie na tym sie nie skonczy...

Remis, synek przystojniacha ;) no i kombajn musi byc ;)

Zanka, zagladaj czesciej :) biedna ta Twoja Lenka, oby wszystko bylo dobrze, trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941786 przez Bella27
Hej mamulki:*
W netto od 20 listopada 4 pampery active baby po 95 zł za 164 szt :)
Anitulka zazdroszczę naleweczki :P ale już nie długo też się napiję :P Dzięki za info o tym podgrzewaczu:-)
Remiś, cudny Remik i skóra z ciebie zdarta! Mam nadzieję, że dojdą chłopcy do siebie, a Remik pewnie odchorowuje przedszkole podobno tak wygląda pierwszy rok, że dziecko choruję często :(
Niteczka, rozumiem Cię z tymi kaszkami bo mój ostatnio wcale nie chce chociaż kiedyś jadł ładnie.Koleżanki mojej synek mało przybierał to lekarka zaleciła dodawać sinlac do zupek, deserków, jest kaloryczny i można dziecko podtuczyć i u niej się to udało.
Monia, ja jak byłam w ciaży to byłam pewna, że damy do żłobka ale jak się urodził to jakoś sobie tego nie wyobrażam ja po prostu miękka jestem...życzę Ci żeby udało się z tą pracą!!!!Trzymam mocno kciuki!
Kasiek, ja doczytałam:P:P:P Uważam, że dobrą opcję wybrałaś racja prawnik kosztuję ale przynajmniej wie jak ugryść temat!A co do Igorka to mój Jasiek waży 9200 i wydaje mi się, że jest mniejszy od Igorka :)
Zanka, kochana strasznie Wam współczuję :( a nie można antybiotyku na tą bakterię, musi być gastroskopia:-( biedna Lenka.
Dziewczyny mój bąbel zaczął raczkować już na dobre, od jakichś dwóch tyg jak się zapomniał to zamiast pełzać raczkował ale za chwilę spadał na brzuch, a dziś już tylko na raczka:-) cieszy mnie to:-)
Mamuśki mam pytanie!!Wiecie może czy paczkę pocztową priorytetowa plus przynosi listonosz czy kurier pocztowy?Bo zamówiłam robote na prezent dla rodziców na rocznicę w srodę i Pani szybko mi wysłała w czwartek i dziś powinna być bo sledze ją tylko, że jak to nosi listonosz to skonczy się awizo bo paczka waży 11,5kg i nie odbiore tego na poczcie bo będę sama z małym...zła jestem jak cholera!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941793 przez Bella27
Haniaa, co do trzydniówki to zdarza się, że jest bez wysypki:-) moj miał czerwone gardło przy trzydniówce w poniedziałek a we wtorek już było ładne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941822 przez kasiek21
z tym sądem to owszem było by ok ale to wszystko musiałabym załatwiać w sądzie w warszawie a nie uśmiecha mi się zostawiać mlodego na 2-3 dni z moja mama i jechać tam sama... a poza tym to też sa koszta... a za prawnika płaci mi mój tato... poza tym żeby dostać prawnika z urzędu to też wcale nie tak łatwo... więc najpierw próbujemy dojść do jakiejś ugody jeśli nie no to wtedy zostaje tylko sąd... a tam też nie wiem gdzie jest sąd pracy i w ogóle... niby znam warszawę ale nie tak dokładnie...

bella
igor na wszystkich zdjęciach wydaje się taki papusny ale tak naprawdę to jest chudzielec... mój tato jak przyjechał we wrześniu i zobaczył Igora to był w szoku... bo właśnie na zdjęciach taki duży a w rzeczywistości jest naprawdę chudy... mam problem z ubieraniem go bo np body w rozmiarze 80 sa na długość ok ale na szerokość już nie... sa tak duże że wszystko na nim wisi... no a spodnie to już w ogóle.. z dupy spadają, więc najczęściej nosi dresy albo ogrodniczki których nie bardzo lubię.. jak będę miała dłuższą chwilę to znajdę jego jakieś zdjęcie i pokaże że wcale taki papus nie jest :-D tylko poliki ma takie duże..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941861 przez haniaa
Remisleoś rezerwuje Remika na zięcia, cudny jest!

Zanka ja też mam refluks i ogólnie problemy z żołądkiem,helicobacter tez miałam:-( Gastroskopie trzy razy bez znieczulenia,Wiadomo u Lenki musi być bo to maleństwo i nie ulezy spokojnie,Pociesze cie trochę bo trwa ona dosłownie 5 minut a znieczulenie owszem ale to takie łagodne moja teściowa bała się i wykupiła znieczulenie i dosłownie po 30 min wstała i pojechała do domu,Jak masz jakieś pytania to mogę odpowiedzieć tylko z doświadczenia dorosłego, W trakcie badania mogą pobierać z żołądka probke na helicobacter ważne żeby przez jakiś czas nie brać przed badaniem leków o ile coś bierzecie,Ja helicid brałam

Bella masz rację sinlac mega kaloryczny i dobry dla niejadkow,można dodawać do wszystkiego mleka, zupy,owocow, Gratulacje raczkowania! Czyli najpierw Jasko usiadł a dopiero później zaczął raczkowanie?U nas właśnie tak było

kurcze musze pójść z Lenka do ortopedy jak siedzi to patrząc z tyłu bez ciuchów to jej plecki trochę na lewo uciekają:-/ zaczynamy chodzić na ćwiczenia bo ma obnizone napiecie może to od tego? Jakaś asymetria czy co dodatkowo!Nie siedzi prosciutko tylko tak jakby bardziej na jednym pośladku.
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941899 przez Bella27
Kasiek, trzymam kciuki żeby wszystko się udało załatwić!Jasiek tez chudy, a długi jedynie łydki ma takie śmieszne papulate:-)
Hania, zgadza się Boluś najpierw siadał potem pełzał i teraz raczkuję:-)Hania ja nie mam doświadczenia w temacie asymetrii czy obniżonego napięcia ale mam nadzieję, że okaże się, że u Lenki wszystko ok!
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki też dzisiaj marudne? Mój przechodzi sam siebie...a rozmawiałam z mamą i u niej w przedszkolu też dzieci dziś dawały popalić więc może ta pogoda tak wpływa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941921 przez haniaa
Bella dzisiaj jakiś dziwny dzień Lenka tak marudna jak dawno nie była,nie wie czego chce!!! Gdyby nie to ze odwiedziła mnie teściowa i z nią posiedziała to bym chyba nawet głupich naleśników nie usmażyla!:-D Myślałam że ja zarżnę tępym Nożem:-D oby to tylko pogoda a nie jakieś chorobsko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941923 przez Bella27
Dziewczyny, które nie są z nami na fb! Zuzia od joannap1991 już chodzi:-) :) :) :) :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941925 przez haniaa
Kasiek co do tego sądu to lepiej najpierw zadzwoń do Państwowej inspekcji pracy w Warszawie wytłumacz w skrocie sytuacje oraz powiedz gdzie była zarejestrowana firma Twojego szefa bo wtedy chyba będzie trzeba składać do sądu w konkretnej dzielnicy ale oni napewno dobrze Cie pokieruje,Ja mieszkam w Warszawie i z tego co wiem to napewno jest sąd na Marszałkowskiej ale to dla dzielnicy Śródmieście wiec nie wiem jak w Twojej sytuacji a ty w jakiej dzielnicy pracowalas?W Pip napewno pokieruja Cie dalej w końcu od tego są.......tak mi się wydaje;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941926 przez Bella27
Haniaa, Jasiek tak samo, bawił się, a za chwilę płacz i tak w kółko teraz śpi :P a ja mam chwilę na kawę.I jeszcze w temacie chodzenia, mój mały jak go trzymamy za rączki to chodzi na palcach i strasznie się martwię, myślicie żeby iść do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941927 przez haniaa
Bella ja nie jestem na fb a jak was szukać??? Bella moja Lenka ledwo co zaczęła raczkowac jak Jasiek a tu już tak pierwsza laseczka wystartowała:-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941928 przez Bella27
Oczywiście moja paczka nie doszła :huh: mało tego w systemie wisi, że wczoraj o 22.40 wyszła z Lublina i ślad po niej zaginął :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl