BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu #701999 przez MoNiaaa
kasica dzieki za cala liste i wyjasnienia :)
ale sie opisalas :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702001 przez Dorciaition
CZeść Dziewczynki.

No ja znowu długo się nie odzywałam. W poniedziałek wyszłyśmy ze szpitala. W końcu. :)

Co do płci to mój gin mówi, że trochę wcześnie, a po chwili pyta mnie czy mam córkę, mówię, że tak. A on pokazuje mi na ogonek i mówi "coś tam, coś tam, ale jeszcze poczekajmy" he he nie wiem jak to interpretować ;)

Jeśli chodzi o ruchy to za wcześnie, może jelitka Wam wariuja.

Aaa, u nas było usg 4 d za darmo, ale przegapiłam. Następne jest też dosyć blisko 21 i 22.07 wiec pojde na pewno. Zobaczcie czy gdzieś u Was nie ma. Myśle, że warto, bo przy Leni za takie płaciłam 260 zł, a i tak nie wiele było widać, bo tak się nie fajnie odwróciła.

www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artyk...-i-usg-4d,index.html



Emilka super Twój mężuś. Mój to w ogóle jak by nie wiedział, że ja w ciąży :/

Pozdrawiam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702008 przez emilka1103
Dorciation to super, że już wyszłyście ze szpitala :laugh: czyli córcia czuje się już dobrze. Ale fajnie mieć parkę- chłopca i dziewczynkę :) trzymam kciuki, żeby się potwierdziło :)

a co do męża to na pewno też jest taki, bo to nasze pierwsze dziecko i stąd wynika jego przejęcie. U Ciebie to już drugie dziecko i może dlatego jest taki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702011 przez MoNiaaa
esh w tej mojej dziurze jak zwykle nic nie ma a chetnie bym poszla na takie badanie 4d!!

dorcia czyzby ci sie synek szykowal :) super moze niedlugo sie potwierdzi :)
super ze juz jestescie po szpitalu teraz lenka szybko zapomni i bedziecie sie cieszyly latem :)
zagladaj do nas czesciej bo w tabelce duzo dziewczyn a udziela sie garstka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702019 przez Dorciaition
Monia obiecuję, że się postaram. Czytam na bieżąco, ale przy Leni cieżko coś napisać.

Ja żałuję, że to 4d nie będzie ciut później, no ale i tak pojadę. Liczę, że potwierdzi mi płeć :)

Lenka to chyba już zapomniała, bo broi strasznie. Do tego gryzie nas ciągle i szczypie :/

Emilka mój to dziwny. To w sumie już moja 3 ciąża, a on przy każdej był taki sam. Ale się już przyzwyczaiłam ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702021 przez MoNiaaa
Dorcia to mis ie chyba trafil taki typ jak twoj ja wiem ze on przezywa ale w sobie i nigdy nie powie ze sie cieszy z czegos tylo taki zamkiety typ :P

a lenka zdaje sobie sprawe ze bedzie dzidzius?bo julka to strasznie mowi ze kocha dzidziusia i tuli sie do brzuszka itp

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702024 przez Dorciaition
Mój tak samo he he. I moja T chyba też tak ma, bo widziała, że byłam w czwartek u gina, ale nic się nie zapytała, no nic a nic.

Lenka sobie jeszcze nie zdaje, za mała jest. Pewnie jak będzie już duży brzuszek to będę jej mówiła, że tam dzidziuś.

Julka to pewnie imię wybierze co? :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702027 przez MoNiaaa
nie to moj jak wie ze mam wizyte to pozniej dzowni ale jak powiem ze ok to nie dopytuje :P

Julka imienmia nie wybiera ona nawet nie ma imion dla miskow jak sie jej spytasz jakie imie damy to powie ci ze dzidzius albo braciszek i juz szczerze to ja sama nei mam pojecia co do imion tzn mam kilka typow ale z julka to bylo od razu jak sie dowiedzielismy ze corka to juz w aucie mowie do M to co Julka bedzie? no i zostalo :)
teraz Lenka min jest na mojej liscie i Zuzia a dla chlopca mam wiekszy problem a czuje chlopa :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702031 przez Dorciaition
Mój M też wtedy zapyta :) Ale o teściowej mówie. Ta to nic, a nic :S

He he może być Dzidziuś ;)
U nas to Blanka (choć mężowi się nie podoba), albo Adrian, ale to jeszcze nie pewne ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702035 przez MoNiaaa
to tesciowa jak wie ze mam wizyte to pyta jak tam

imiona jak sie M pytalam jakie mu sie podobaja to mowi ze jeszcze za wczesnie zeby wybierac ze jak bedziemy plec znac to wtedy.
raz sie do tej pory zdazylo ze sam poruszl temat jak to bedzie jak sie maly urodzi i slodkie to bylo bo wtedy pokazal naprawde ze tez mysli i sie doczekac nie moze :P

dla chlopca podoba mi sie Kacper ale strasnzie duzo Kacprow teraz i kolego dziewczyna ma syna Kacpra i tak troche glupio pozniej jak bedzie dwoch :unsure:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702045 przez Dorciaition
Moja T przy Lence tez nie pytala za bardzo.

Moj o przyszlosci tez mysli. Mieszkanie chcemy zmienic bo sie tutaj w 4 i pies nie pomiescimy ;)

Moj bardzo by chcial Julie :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702052 przez majsun
Cześć dziewczyny!
dawno nic nie pisałam, ale czytałam systematycznie:)
wczoraj miałam USG (to kończące 3 miesiąc), lekarz skrupulatnie mierzył i badał wszystko. Dzidzia bardzo się wierciła :)
A na koniec zapytałam o płeć i powiedział, że na 90% chłopiec :)
Mój mąż wniebowzięty, ja tez, chociaż po cichutku myślałam o dziewczynce. Ale ważne, że wszystko jest dobrze!
Mały ma 6.83 cm.

Spróbuję wrzucić zdjęcie, ale nie wiem czy mi się uda!

Ale jestem szczęśliwa :) Mogę wreszcie krzyczeć wszystkim, że jestem w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702060 przez MoNiaaa
majsun super wiesci!!!
widze ze nam sie meski watek tworzy :) ale by byly jaja jakby sami chlopcy mieli byc :lol:
ja tez licze po cichu ze dowiemy sie plci na najblizszym usg :)
to teraz pisz z nami czesciej!!!

a zdjecie musisz zmniejszyc zeby sie zmiescilo musi miec chyba 150kb probuj do skutku!!! :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702061 przez mirka26
monia skopiuj ten dzienniczek na nasz pokój jak możesz bo mi nie wychodzi. mi głowa pęka znowu początek migreny. a w dodatku wczoraj miałam przez pół godziny takie bóle że szok jakbym skurcze miała, z synem też tak miałam ale w 20 tygodniu i ciągle w szpitalu, później przeszło ale teraz coś mnie kłuje na dole jakoś dziwnie.dzisiaj jadę rozliczać się za pomnik... i na zakupy bo już w szafkach pusto hi hi.a na dodatek znowu mam ropę w gardle, mam dość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702063 przez majsun
Załączam zdjęcia!
Na pierwszym macha do nas rączką :) To pierwszy widok był - chciał nas przywitać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl