BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702160 przez majsun
Domi, Powiedz lekarzowi prawdę, że w pracy masz trudną sytuację, że wszyscy krzywo na Ciebie patrzą, stresujesz się, jest bardzo nerwowo, a w dodatku musisz dźwigać ciężkie rzeczy. Na pewno lekarz da Ci L4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702170 przez mirka26
domi dostaniesz bez problemu nie martw się a co do osób trzecich to masz nas :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702186 przez mirka26
ok ja kończę lecz z kluseczkami i spadam buziaki dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702188 przez anitkade
Domi, nic nie wymyślaj, tylko powiedz lekarzowi, że kończy Ci się zwolnienie i tyle. A jakby kręcił nosem to źle się czujesz, a masz ciężką pracą, musisz dźwigać itd. Nie wyobrażam sobie, żeby mogły być jakieś problemy.
Co do przeciągania - nie mam już odruchu przeciągania się po spaniu. Jak się bardzo wyciągam to rzeczywiście czuję się dziwnie, takie naciąganie w brzuchu, więc jakby odruchowo tego unikam. Czasem sięgam do wyższej szafki ostrożnie, ale jak jest mąż to jego proszę :) Chociaż to nie jest wielki problem akurat. Ale nieraz na leżąco w łóżku mam ochotę się wyciągnąć i tak delikatnie na sekundkę tylko się wyciągam, ale nie na siłę. Jak za mocno to od razu czuję, że nie powinnam. Ale przy kichaniu jeszcze mi nic nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702206 przez DoMI*
jestem ciekawa teraz pojde do inego bo neichce chodzic do starego.
wiec powiem mu i prawde tak jak napisałas i to ze niechce dzwigac i sie tresowac
ja sie przeciagam ale tylko chwilke tak aby nic ne bolało.
ale z kichaniem musze uwazac czasem nic nie zaboli a czase chyba ściegna.. no coz..
wiem ze mam was kochane :)
niewiem co na obiad :(

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702219 przez mokka
to ja i ręce podnosze w górę bo mam wysoko szafki w kuchni i się przeciągam i niedługo zabiorę się za mycie okien też ;) nic mnie przy tym nie boli. Wręcz przeciwnie, od początku 4 miesiąca czuję się super i mam nadzieje że i Wam się polepszy :)

Domi, przeprowadzki zawsze są stresujące, ale dasz radę :) grunt to nie zaszyć się w domu i wyjść do ludzi. Potem jak się maluch urodzi to też pojawią się nowe znajome z placu zabaw czy przedszkola/żłobka :) Co do lekarza to antikade ma rację. Gdyby ten jakiś dzieny się okzał i Ci jednak l4 nie wystawił to po prostu idź do innego.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702234 przez anitkade
Ja mam ochotę na makaron. Ogromną ochotę. Na taki klasyczny z sosem pomidorowym i mięskiem mielonym. Ale mam jeszcze zupę z poniedziałku, którą trzeba dojeść. Tak się zastanawiam, jakby zrobić do niej makaron przynajmniej :) Jadłyście kiedyś zupę krem z makaronem? Chyba mi odbiło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702573 przez Dorciaition
Domi będzie dobrze. My też się wyprowadzamy do miejsca gdzie nikogo nie znamy. Tutaj też zresztą tak jest. Już sobie przyzwyczailiśmy. Co ja sobie poplotkuje to z babciami z bloku ;)


Z tym zwolnieniem to zrób koniecznie jak Anitkade mówi. Powiedz, że dźwigasz albo jest smród i na pewno da Tobie zwolnienie. Trzymam kciuki.

Mokka super, że dobrze się czujesz. Oby tak dalej. :) Mi też już w sumie dużo lepiej niż na początku.

Anitkade i jak zupka z makaronem? Smakowała? :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702625 przez DoMI*
:( :( :( :( :( :(
dziewczyny katastrofa włosy mi strasznie wypadaja jutro powiem to lekarzowi bo masakra mam ich mało wpierw sie poprawiły ateraz :( płakac mi sie chce garsciami wychodza

poprosze o badania tarczycy!.. no i spytam sie czo sie dzieje ..niechce byc ŁYSA do stycznia !!

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702682 przez MoNiaaa
Domi moim zdaniem nie musisz wymyslac rzadnych powodow po prostu chcesz zwolnienie bo sie zle czujesz i tyle i masz prawo do tego tym bardziej ze mialas plamienie i boisz sie ze to sie znowu powtorzy!

ja sie chyba przeciagam ale nie jakos bardzo:P
a jak cos podnosze z gory to trzymam sie za brzuch :P

Domi co do wlosow wlasnie wczoraj czytalam ze jak wypadaja to zglosic lekarzowi ale to pewie hormony tak na ciebie dzialaja...
mi sie paznokcie bardzo poprawily dawniej mialam strasznie lamliwe i cienkie a teraz o niebo lepiej :)

wczoraj w koncu zjadlam kukurydze az 2 :lol: :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702695 przez DoMI*
Czesc Monia no powiem dzis lekarzowi na usg..
MNIAM kukurydza :D mnie dopada głod albo o 12 w nocy albo o 4 rano .. moj mowi niewstawaj a ja tak głodna ide po jogurta :D
jak ide po schodach to sie trzymam ale jakos samoistnie jakos to instynktownie robie bo nigdy tak nie miałam ..
mam nadzieje ze poradzi mi cos na te włosny

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702698 przez MoNiaaa
oj to ja w nocy nie wstaje na jedzenie szkoda mi snu i tak musze do julki wstawac wiec po za tym spie ile sie da!!nawet jak mi sie sikac chce to wytrzymuje :P

a o ktorej ta wizyta?

do mojej jesczze tydzien i 1 dzien :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702707 przez DoMI*
o 9.00
mi głog niedaje spac i sie budze

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702713 przez anitkade
Włąśnie sobie przypomniałam, że zaraz po pracy biorę taxi i jadę na badanie, a nie mam przy sobie mojej świętej teczki ze wszystkimi ważnymi rzeczami. Wszystkie wyniki badań mam na szczęście w bazie i ma do nich dostęp, ale karty ciąży nie mam przy sobie :( Aż głupio jej będzie tłumaczyć, ech ech. Gamoń ze mnie.
Co do wstawania - ja nie mam tego problemu, śpię jak suseł, a jeśli się przebudzę to i tak nie chce mi się ruszyć. Jeżeli strasznie muszę do ubikacji to idę, bo i tak bym nie zasnęła, ale do lodówki to mnie w ogóle nie ciągnie w nocy. Tylko jem sporo wieczorem teraz.

W końcu nie dałam makaronu do tej zupy. Zaraz jak przyszłam to rozmawiałam długo przez telefon i potem już na szybko przygrzewałam, byle coś zjeść. Dzisiaj sobie zrobię makaron chyba. Z sosikiem pomidorowym i tuńczykiem, bo do mięsnego po mielone nie zdążę.
Domi, co do włosów - powiedz koniecznie o tym lekarzowi, bo to ma związek z hormonami. Ale bierzesz w sumie, więc nie rozumiem. Ja jutro skończę już ten głupi duphaston, muszę dzisiaj zapytać lekarkę, co mam ewentualnie brać. Folik się bierze do końca ciąży czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702722 przez MoNiaaa
anitka ty jestes w naszej grupier na fb?

ja narazie biore kwas foliowy czasem zapomne ale stara sie brac :P nie wiem czy do konca sie bierze?witamin jakos dla ciezarnych chyba nie ede kupowala bo nie moge ich przelknac a kupe kasy kosztuja...
ja luteine tez dow izyty tylko biore i w koncu bedzie spokoj!!! :lol: :lol: :lol:

anitka usg rez bedziesz miala?
oj w ciayz mozesz zapomniec czeos najwyzej ci wpisze przy najstepnej wizycie do karty :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl